Jump to content

VonOrlock

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132

About VonOrlock

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday July 25

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

649 profile views
 1. Panowie, poszukuję kogoś z Trójmiasta, kto mógłby dokonać renowacji aktówki. Ewentualna wysyłka do rzemieślnika dalej w Polskę też wchodzi w grę. Przede wszystkim chodzi o naprawę sprutych szwów i zerwanego mocowania zatrzasku. Zależy mi na estetycznym wykonaniu i chcę oddać ją do kogoś sprawdzonego, ma ktoś może jakiś trop?
 2. VonOrlock

  TK Maxx

  Świetna cena za mithril
 3. Panowie, kupię gdzieś stacjonarnie w Gdańsku produkty Saphir?
 4. Jak zawsze Seiko na warcie, chyba muszę mu kupić zamiennika
 5. Udało mi się zniszczyć spodnie od garnituru (w dość żenująco zabawny sposób swoją drogą). Marynarka przeżyła i zastanawiam się czy da się ją jeszcze do czegoś założyć, czy pójdzie na karmę dla moli. Myślicie Panowie, że można skoordynować granatową marynarkę z dość delikatnej, lekko połyskliwej wełny z (ciemno)szarymi spodniami o podobnej gramaturze i połysku? Jeżeli to coś zmienia marynarka jest w bardzo drobną pepitkę i ma szare guziki.
 6. W takim, żeby nie świecić zalotnie nagą łydką. Czyli obojętnie, byleby mieć skarpetki odpowiedniej wysokości
 7. VonOrlock

  Buty, trochę taniej

  Jeżeli priorytetem jest wygoda warto zerknąć na Crownhille, są za to właśnie chwalone. Możesz przymierzyć i kupić stacjonarnie w Gdańsku w KlasycznychButach. https://www.sklep.klasycznebuty.pl/wyniki-wyszukiwania,2.html?sPhrase=crownhill&iProducer=&sPriceFrom=&sPriceTo=&iCategory=0&sCatalogNumber=&sProductIndex=&iFullSearch=0
 8. Nie, efekt będzie identyczny jak w przypadku braku podszewki, tyle że będzie goręcej. Podszewka żeby spełniała swoje zadanie musi być gładka i dość śliska. Jeżeli zależy Ci na dużej przewiewności przejdź się po sklepach z tkaninami i wybierz jakąś wiskozę o luźniejszym splocie.
 9. VonOrlock

  Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Podpinam się pod pytanie, chociaż mnie interesuje raczej internet.
 10. Nieciekawa. Zdecydowanie warto zajrzeć do tikeja.
 11. VonOrlock

  Pielęgnacja obuwia - zasady ogólne

  Nie zaczynaj od nowa, teraz wystarczy już tylko krem i ewentualnie wosk
 12. VonOrlock

  TK Maxx

  W Olsztynie była 1 sztuka, rozmiar 90. Była.
 13. VonOrlock

  TK Maxx

  W Olsztynie wciąż czarne monki Santos, rozmiar 9. Za 385zł! Oprócz tego parę par Doucals, granatowe zamszowe monki, brązowe derby na grubej podeszwie. Były też jakieś ładne brązowe sztyblety, nie pamiętam firmy. Marynarki letnie barutti, 50, po 250.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.