Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dlugaslongas napisał:

 

 

Czy ktoś wie, jak traktowane są zwroty części zamówienia z outletu w opcji multibuy? Konkretnie chodzi o koszule. Jedną zostawiam, drugą chcę oddać. Pytanie tylko, ile zwracają.

 

Ja dokonuje zwrotu jednej koszuli - po wyborze opcji zwróć na stronie podaje dokładnie kwotę do zwrotu- czyli połowę zapłaconej ceny (przy dwóch koszulach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu garnituru Washington. Do wyboru mam dwa modele:

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/washington-niebieski-gładki/P4878.html

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/washington-niebieski-gładki/P4829.html

Czy możecie mi powiedzieć czy osoba szczupła będzie dobrze wyglądała w takim garniturze? Czy w ramionach są wypełnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czy ktoś z Was odsyłał może kilka zamówień z SS w jednym opakowaniu z innego zamowienia? Chodziło mi o to zeby była jedna paczka a nie trzy. No i chcąc zrobić im dobrze chyba sobie zrobilem źle. Zarejestrowali zwrot dużej paczki tak jakby w środku nie znaleźli 2 mniejszych. Zastanawiam sie na ile sa uczciwi i zwrócą i kasę za całość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie w ramach zakupu testowałem różne fasony SS i 2 razy nie zauważyli zwracanego drugiego garnituru. Po reklamacjach wszystko się dobrze kończyło. Złóż reklamację. 

Ps. Poza ww. sytuacją mialem problem ze zwrotem kasy. Produkt fajny ale nabralem zastrzeżeń do procesu okolosprzedazowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi walka z garniturem ślubnym ciągle trwa.

Mam nadzieję, że nie zaśmiecam za bardzo wątku. Jeśli tak, to proszę o przeniesienie.

Doszedł garnitur w rozmiarze 94 i 98. Poniżej zdjęcia tego węższego. Wydaje mi się, że potwierdza się sugestia kolegów Lebowski32 i VonOrlock i marynarka w tym rozmiarze leży lepiej, acz ciągle się tam jeszcze wszystko marszczy (marszenie jest też spotęgowane bocznym światłem). Natomiast spodnie są ciasne i mają dziwnie wysoki stan. Myślicie, że da się coś z tym zrobić, czy za dużo z tym wszystkim zabawy? Jeśli poprawki miałby kosztować ok.200-300zł. To cene dobija już do 2tys. i nie wiem czy jest uzasadniona.

DSCF8540.jpg

DSCF8543.jpg

DSCF8544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stan jest według mnie ładny. Spodnie faktycznie zbyt wąskie w biodrach, nie wiem do końca jak to wygląda u SuSu z zapasem tkaniny do ewentualnego poszerzenia, ale bardziej doświadczeni koledzy pewnie zaraz dadzą znać :D.

Marynarka leży fajnie, chociaż rękawy są do korekty. Zastanawiam się tylko co się z nimi dzieje. To kwestia kąta wszycia i odrobinę zbyt dużej szerokości? Plecy chyba wystarczy zwęzić środkowym szwem w górnej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tak sobie pomyślałem, że dam szansę Suit Supply, więc proszę o odrobinę sugestii, by łatwiej ewentualnie trafić z modelem/rozmiarem. Interesują mnie tylko marynarki, na garnitur raczej nie ma szans (rozbieżności rozmiarów góra-dół). Sylwetkę mam taką, że z rzeczy RTW noszę zwykle rozmiar 46, ale regular, nie może żaden slim/wytaliowany, oraz spodnie 50 (ew.  48 ciut poszerzane).

W kwestii kroju zasadniczo potrzebuję: jak najmniejszego „drop” - różnicy klatka/biodra i możliwie niskiego zapięcia (wysokie źle wygląda przy moim wystającym mostku), trochę konstrukcji przy ramionach czy szersze klapy są też pożądane. Rękawy możliwe krótkie (muszę skrócić i tak do jakichś 60cm) ale sama marynarka nie za krótka (najlepiej 72-74 cm).

Podpowiedzcie może, jakie modele byłby najbardziej kompatybilne z powyższym. Oczywiście wiem, że przy takiej liście życzeń muszę być otwarty na większe poprawki krawieckie, jak skracanie rękawów górą czy nawet ingerencję w ramiona (ale robiłem to, to znaczy Pan Józef Mazur robił, z dobrym skutkiem ;-) )

Przy okazji zapytam też, czy ktoś miał do czynienia z materiałem wełna/konopie, który jest teraz w ofercie SuSu – jak to się ma w gniotliwości/przewiewności do lnu/bawełny itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Panów posiada ten krawat i mógłby podpowiedzieć czy jest błyszczący / matowy  ? 

http://eu.suitsupply.com/pl/ties/niebieski-krawat/D151007.html

Szukam czegoś do brązowo / beżowej marynarki i niebieskich chino  , białej / błękitnej koszuli . 

Czy może któryś z tych ? 

http://eu.suitsupply.com/pl/ties/niebieski-krawat/D151073.html

http://eu.suitsupply.com/pl/ties/niebieski-krawat/D161097.html

 

Kupiłbym zieloną grenadynę w Poszetce , ale dostałem kod od SS i chciałbym go wykorzystać . 

 

Dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie was już to zanudza ale ja też mam dylemat co do  wyboru rozmiaru oraz   pomiędzy modelami Lazio a Napoli.

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-szary-żabie-oczko/P4974.html?cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Szary

Lazio z kamizelką  z tabelek wychodzi mi, że powinienem brać chyba 54 (ze względu na kamizelkę logiczne wydaje mi się wzięcie większego rozmiaru)  a model Napoli

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/napoli-szary-gładki/P4296N.html

Napoli teoretycznie 52.

 

Zmierzyłem marynarkę która na mnie najlepiej leży i z pomiarów w cm.  wyszło mi co następuje:

ramiona 46-47

klatka 110-111

talia 103-104

rękaw 65

spodnie pas 96 a komfortowo 98

 

Czy te modele Lazio i  Napoli bardzo się od siebie różnią krojem ? Nie jestem zbyt atletycznie zbudowany no i mam niewielki brzuszek. Bezpieczniej byłoby brać 54 i ewentualnie oddać do krawca w celu zmniejszenia i ku temu rozwiązaniu bardziej się skłaniam, a może jednak brać 52  Napoli i ewentualnie potraktować to jako okazję do zrzucenia brzucha po prostu :). Do tego dochodziły  jeszcze informacje z forum, że SuSu coś lekko powaliło z rozmiarówką, rozmiary się różnią od tych podanych w tabelkach i bądź tu mądry. Żona na początku lipca była w Amsterdamie i miała mi kupić garnitur po zmierzeniu go  na miejscu, ale nie dotarła do sklepu gdyż skończyła wycieczkę na Muzeum Van Gogha jedną ulicę bliżej ;)

Generalnie potrzebuję zakupić szary codzienny garnitur do pracy, a że byłby to mój pierwszy garnitur z SuSu  więc stąd pytania.  Aha na koniec Lazio bardziej mi się podoba, przynajmniej na zdjęciach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, artisan napisał:

Pewnie was już to zanudza ale ja też mam dylemat co do  wyboru rozmiaru oraz   pomiędzy modelami Lazio a Napoli.

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-szary-żabie-oczko/P4974.html?cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Szary

Lazio z kamizelką  z tabelek wychodzi mi, że powinienem brać chyba 54 (ze względu na kamizelkę logiczne wydaje mi się wzięcie większego rozmiaru)  a model Napoli

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/napoli-szary-gładki/P4296N.html

Napoli teoretycznie 52.

 

Zmierzyłem marynarkę która na mnie najlepiej leży i z pomiarów w cm.  wyszło mi co następuje:

ramiona 46-47

klatka 110-111

talia 103-104

rękaw 65

spodnie pas 96 a komfortowo 98

 

Czy te modele Lazio i  Napoli bardzo się od siebie różnią krojem ? Nie jestem zbyt atletycznie zbudowany no i mam niewielki brzuszek. Bezpieczniej byłoby brać 54 i ewentualnie oddać do krawca w celu zmniejszenia i ku temu rozwiązaniu bardziej się skłaniam, a może jednak brać 52  Napoli i ewentualnie potraktować to jako okazję do zrzucenia brzucha po prostu :). Do tego dochodziły  jeszcze informacje z forum, że SuSu coś lekko powaliło z rozmiarówką, rozmiary się różnią od tych podanych w tabelkach i bądź tu mądry. Żona na początku lipca była w Amsterdamie i miała mi kupić garnitur po zmierzeniu go  na miejscu, ale nie dotarła do sklepu gdyż skończyła wycieczkę na Muzeum Van Gogha jedną ulicę bliżej ;)

Generalnie potrzebuję zakupić szary codzienny garnitur do pracy, a że byłby to mój pierwszy garnitur z SuSu  więc stąd pytania.  Aha na koniec Lazio bardziej mi się podoba, przynajmniej na zdjęciach.

 

Sugerowalbym 54 bo 52 zwlaszcza ostatnio jest troche bardziej ciasne. Sam kupowalem zwykle 52 a ostatnie garnitury lazio a wzialem 54 mimo ze wymiary wlasne nie zmienily mnie sie. Lazio jest bardziej smukly w kroju anizeli napoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenia z reklamowaniem w SS? Nie zwrotem, tylko klasyczną reklamacją po okresie 30 dni.

Kupiłem ostatnio kilka garniturów SS i na jednym z nich okazało się, że materiał na szyciach zaczyna się rozłazić (Lazio, szary, jodełka, Wełna, len, jedwab). Przekroczyłem 30 dniowy okres zwrotu, więc napisałem do service z prośbą o informację nt. zasad reklamacji itd.

Po 2 tygodniach dostałem odpowiedź, że... mogę pójść do krawca, który na pewno temu zaradzi. Oczywiście, wszystko grzecznie itd, natomiast nie wiem, ile ta dyskusja jeszcze potrwa (napisałem, że interesuje mnie wymiana) i zaczyna mnie to trochę irytować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2016 o 12:20, TomaszTomasz napisał:

Przymierzam się do zakupu garnituru Washington. Do wyboru mam dwa modele:

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/washington-niebieski-gładki/P4878.html

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/washington-niebieski-gładki/P4829.html

Czy możecie mi powiedzieć czy osoba szczupła będzie dobrze wyglądała w takim garniturze? Czy w ramionach są wypełnienia?

Tak, będziesz wyglądał dobrze. Jestem bardzo szczupły, w SuSu 42/44 i przymierzyłem wszystkie dostępne fasony - z jednorzędowych właśnie Washington i Lazio leżały najlepiej, mam 181 cm wzrostu. W ramionach są tam jakieś wypełnienia, ale szczupłym nie zaszkodzą, przynajmniej mi się podobała moja sylwetka w tym Washingtonie. Ale przyznam, że jestem szczupły i bardzo wyprostowany. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Wuj napisał:

Po 2 tygodniach dostałem odpowiedź, że... mogę pójść do krawca, który na pewno temu zaradzi. Oczywiście, wszystko grzecznie itd, natomiast nie wiem, ile ta dyskusja jeszcze potrwa (napisałem, że interesuje mnie wymiana) i zaczyna mnie to trochę irytować.

Niezłe :) Chociaż trzeba przyznać, że wskazali właściwy kierunek (krawiec), bez tej podpowiedzi mógłbyś się błąkać po ulicach i wylądować np. u kowala. Jestem ciekaw, jak to się skończy.

Krawiec oczywiście może problem rozwiązać - krawcowa tłumaczyła mi, że rzadkie, rozchodzące się materiały podkleja się i dopiero potem zszywa - tak zresztą powinny być wykończone fabrycznie. Nawet jeśli zdecydujesz się na naprawę, to firma powinna zwrócić koszty i dodatkowo dorzucić jakąś formę zadośćuczynienia - zwrot części ceny, rabat na kolejny zakup itp.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ;) może dobrze, że wczoraj nie udało mi się dokonać płatności, rozumiem że problem wyniknął z tego że próbowałem zapłacić kartą debetową (dziś spróbuję kartą kredytową żony :) )   czy może coś innego zrobiłem źle ? Bo z komunikatów ze strony portalu trudno było wywnioskować coś  konkretnego. Kartą kredytową zapłacę bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuj

A czasem nie masz za bardzo dopasowanych tych garniturów tj. marynarek i spodni ? Te rozejścia sa w miejscach dość typowych dla takiego problemu.

Ogólnie zauważyłem, że tkaniny w jodełkę - szczególnie zaobserwowałem to w spodniach, wydają się mieć największą tendencje do rwania się na szwach - tak jakby były strukturalnie słabsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka - tak, jest minimalnie za mała, ale spodnie były o 10 cm za duże (kupuję rozmiar 52 i marynarki powiększam w barkach i plecach, zbieram w talii, a spodnie zmniejszam o kilka rozmiarów:)).

Ale, ale - założyłem ten garnitur na chwilę, potem od razu zaniosłem go razem z innymi do krawcowej. Odpada więc zbyt gwałtowne siadanie itp (co zresztą sugerował pan z serwisu SuSu - Dear Wojciech, the reason is sitting down too quickly...:))

Generalnie, IMO należy "podchodzić z pewną dozą nieśmiałości" do mieszanek SuSu, które same w sobie są bardzo fajne, ale np po godzinie od założenia kanty na spodniach znikają i człowiek ma wrażenie, że chodzi w dresach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem live garnitur @Wuj i być może defekt powstał wcześniej - tzn. garnitur był wcześniej mierzony przez osobę, która podczas przymiarek zbyt małego rozmiaru, postanowiła sprawdzić, czy się tkanina rozciągnie :-) tak to wyglada. Sam materiał jest delikatny i mimo podklejenia, może się ponownie rozejść przy mniej standardowym zakresie ruchów. 

 

Obsługę klienta SuSu trzeba cisnąć...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.