Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Oni ten rozmiar podają ekstremalnie nisko. tak około 12-13cm [połowa uda ?]od kroku, nawet niżej. Wg. normalnie przyjętych zasad czyli krok lub lekko poniżej nie miałbym szans wejść udem w żadne ich spodnie, brakowałoby mi tak z 7 cm przy moim rozmiarze w udzie. Albo tak nie trzymają się rozmiarów , ale w udzie mam rozbieżności we wszystkich modelach które posiadam, wszystkie sa zaniżone

@second_man

Mam trochę rozbudowane łydki i ogólnym problemem jest to że przy spodniach kończących się na 19cm przy siadaniu spodnie ciągną się na łydce. Minimalna nogawka dla mnie to 20 cm.  Przy udzie 62-63 cm wchodzę w ich 55 cm. Rozmiar  rzeczywisty nogawki spodni 2-3 cm od kroku to 67cm [podają 55cm]
Porównując inaczej, jeżeli to komuś pomoże - spodnie garniturowe Benevento w rozmiarze slim są w łydce trochę bardziej opięte,  a trochę mniej w udzie tzn. widać kant na całej długości - w SuSu Porto tego prawdopodobnie nie byłoby widać -gdyby był

Zaskakująco w biodrach nie są tak obcisłe jakby mogło się wydawać z rozmiarów bo moje wszystki mają pare cm więcej  niż wynika to z rozmiarówki. Przy biodrach 109-110 cm mam luz w ich 109cm rzeczywiste ok. 116

Wymiary spodni na metkach umieszczonych na nich też sa inne tzn wymiar główny się zgadza typu 54 ale podane wzrost i w szczególności pas już się nie zgadzają czyli mam 190/96 a w rozmiarówce pas jest 98cm a w realu jest 96cm

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wodzu napisał:

Dziękuję za odpowiedź @Dapi, mam prawie taki sam obwód uda, więc jest to dla mnie cenna informacja. Sugerując się grafiką poglądową przy kolumnie "Obwód w udzie" również można odnieść wrażenie, że ten wymiar podany jest wyraźnie niżej od szwu krokowego.

Mam dosyć wąską w talię, a nogi  trochę rozbudowane, więc często ze spodniami mam problem, który wystepuje chociażby w Porto. W zeszłym roku kupiłem rozmiar 50, który był komfortowy w udach i łydkach, natomiast w pasie bardziej przypominał worek. Spodnie oddałem do krawca, który zwęził je do granic możliwości, a i tak są za luźne. W tym roku kupiłem 48, które ledwo dopinam, a jesli chodzi o dalszą cześć, to zbliżają się do granicy leginsowatości. Krój spodni raczej nie na mają budowę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się upolować w outlecie jeden z modeli washington half-lined w rozmiarze 50, jeżeli chodzi o ich tabele to powinienem się w nim zmieścić "na styk". Możecie podpowiedzieć czy raczej nastawiać się na zwrot czy pomoc krawca wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, PGozdek napisał:

Udało mi się upolować w outlecie jeden z modeli washington half-lined w rozmiarze 50, jeżeli chodzi o ich tabele to powinienem się w nim zmieścić "na styk". Możecie podpowiedzieć czy raczej nastawiać się na zwrot czy pomoc krawca wystarczy?

Ja to bym się raczej nastawił, że najpierw przymierzę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery razy zamawiałem z outletu SS. Pierwsze zamówienie 5 lipca (krawat) - kurier był u mnie już 8 lipca. Drugie zamówienie 7 lipca (krawat i szalik), niestety dostałem infomację że zamówionego krawatu już nie ma na stanie i w ramach rekompensaty dostałem kartę podarunkową na kwotę 70 zł (wartość krawatu), oczywiście zwrócono mi też należność pobraną za krawat i tutaj duży plus dla SS, bo karat jest bezterminowa i nie ma minimalnej kwoty zamówienia, więc teoretycznie mógłbym dostać za free np. poszetkę w cenie 69 zł. Z zamówienia został szalik a status dalej "in progres". Dwie godziny później zamówiłem jeszcze pasek i wczoraj dostałem informację, że paczka została wysłana. Ostatniego dnia działania outletu (10 lipiec) kupiłem szarą kamizelkę z wełny i po skorzystaniu z karty zapłaciłem za nią 159 zł. Następnego dnia dostałem maila, że paczka wysłana. Czyli pasek i kamizelka będzie jutro, natomiast szalik - nie wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka przyszła w kilku pudełkach - uważam polowanie w outlecie za nieudane.

Większość nie trafiona w rozmiar lub jakość wołająca o pomstę ;) jak np. ten skórzany  pasek (wyglądający na mocno zużyty)

7Khn1a3.jpg?1

 Edit: Hudson w żabie oczko (fragment widoczny na zdjęciu) jest ciekawy-rozm. 56 (będzie potrzebne większe taliowanie) i nad nim się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hożej mają lepsze - moim faworytem są paski z jednego kawałka skóry, bez przeszyć. W zasadzie niezniszczalne, cena w okolicach 70 zł.

Ja natomiast ustrzeliłem marynarkę Havana w dość odważną i nietypową kratę, coś a la zimowy sweter. Kolorystyka jest piękna - taka zimowa - zimna, złamana biel, zimny granat i brązy - zachwyci każdego z wyczuciem kolorów. Niestety, wzór pasuje do narzuty albo swetra, takiej marynarki raczej nie da się nosić. W dodatku ta Havana jest widocznie luźniejsza, niż krój obecny - obecna marynarka jest na styk, ta byłaby do taliowania. Rękawy są też (chyba) minimalnie dłuższe.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.