Jump to content

Pepenix

Użytkownik
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60

About Pepenix

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, gdyby któryś z was zakupił poniższą polówkę i jednak chciał się jej pozbyć (w rozmiarach 39 -42), to chętnie przygarnę. A poza tym: Wesołych Świąt Kolegom.
 2. Teraz to mi ani outlet ani zwykła strona nie działa. Wywala jakiś błąd ze strony serwera 😕
 3. Od wczoraj outlet otwarty... ale znów w US... ;(
 4. Fajny kod, ale jednak jak już przeszedłem do zamówienia po zalogowaniu, to niestety zniknął ;/ Pewnie bym skorzystał z Twojej oferty, ale zamierzam zakupic 2 pary bo dwa różne rozmiary i odesłać niepasujące. W tym wypadku to za dużo kombinowania by było. A nie ma jakiegoś kodu jak kiedyś był' tweet10' dający 10%?
 5. Fajny kod, ale jednak jak już przeszedłem do zamówienia po zalogowaniu, to niestety zniknął ;/ Pewnie bym skorzystał z Twojej oferty, ale zamierzam zakupic 2 pary bo dwa różne rozmiary i odesłać niepasujące. W tym wypadku to za dużo kombinowania by było. A nie ma jakiegoś kodu jak kiedyś był' tweet10' dający 10%?
 6. A mi zawsze mowią, że jeżeli paczka idzie do PL, to sciągają zapłatę w PLN. Zamawiałeś przez stylistę poprzez whatsapp czy e-maila?
 7. Dla mnie świetny na luzie zestaw z dwurzędówką. Kusi mnie.
 8. Ja również jestem chętny na szelki np z bawełny/lnu. Były takie fajne kiedyś w SuSu, ale przy cenie 80 euro to wolałem spasować, a gdy teraz zaczęliście sprzedawać też szelki, to nie ukrywam, że mam nadzieję na coś takiego. Poza tym mam sugestię wprowadzenia czegoś jak Collective Action na nomanwalksalone.com, gdzie poprzez głosowanie tworzonh jest wspólny projekt za waszym wykonaniem. Tutaj właśnie mogłoby to zadziałać jako rodzaj przedsprzedaży. Nic nie ryzykujecie, a możecie spokojnie wybadać czy pomysły pochodzące od potencjalnych klientów znajdą także nabywców w szerzym gronie. Na początek proponuję: 1. Szelki z lnu/bawełny 2. Krawaty z bawełny seersucker
 9. Bardzo fajny pomysł z pooglądaniwm tkanin. Do 21wszwgo jestem wolny na popołudniowe spotkania. Chętny też.
 10. Dzięki wielkie! Załatwię to przy okazji zwęrzania innych Jortowych spodni już letnich.
 11. Dzięki wielkie! Załatwię to przy okazji zwęrzania innych Jortowych spodni już letnich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.