Pepenix

Użytkownik
 • Zawartość

  354
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

60

O Pepenix

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny
 1. Jest już nowy Jort.
 2. 119, 114, 117
 3. Ja również jestem chętny na szelki np z bawełny/lnu. Były takie fajne kiedyś w SuSu, ale przy cenie 80 euro to wolałem spasować, a gdy teraz zaczęliście sprzedawać też szelki, to nie ukrywam, że mam nadzieję na coś takiego. Poza tym mam sugestię wprowadzenia czegoś jak Collective Action na nomanwalksalone.com, gdzie poprzez głosowanie tworzonh jest wspólny projekt za waszym wykonaniem. Tutaj właśnie mogłoby to zadziałać jako rodzaj przedsprzedaży. Nic nie ryzykujecie, a możecie spokojnie wybadać czy pomysły pochodzące od potencjalnych klientów znajdą także nabywców w szerzym gronie. Na początek proponuję: 1. Szelki z lnu/bawełny 2. Krawaty z bawełny seersucker
 4. Potwierdzam, Piotrek.
 5. Bardzo fajny pomysł z pooglądaniwm tkanin. Do 21wszwgo jestem wolny na popołudniowe spotkania. Chętny też.
 6. Dzięki wielkie! Załatwię to przy okazji zwęrzania innych Jortowych spodni już letnich.
 7. Dzięki wielkie! Załatwię to przy okazji zwęrzania innych Jortowych spodni już letnich.
 8. W sensie na górę? Czy jak normalną na kulę ramienia?
 9. Właśnie doszła do mnie marynarka Jort. Pierwsza RTW, która tak dobrze pasuje na plecach (miewam problem z fałdą poznańską). Niestety opdające prawę ramię trochę psuje efekt przy statycznej pozie, ale na sczęśćie to pomijalne w normalnym użytkowaniu.
 10. Tym razem na AFPOS Radwelle w wersji Hatch Grain (lub russian calf). Seconds, ale dosyć spore te wady w porównaniu z tymi z akcji organizowanych przez @fan_dobrego_buta Zastanawiam się na ile łatwo dałoby się usunąć wadę na nosku w moim rozmiarze uk12...
 11. Boff, A rozmiar tych spodni jaki? 50, 52? Bo mogę odkupić.
 12. Możesz się też liczyć ż VAT. Chyba. A jak ze sklepu w US wysłali ci do PL? Można założyć konto na us ale podać adres pl?
 13. Ta marynarka nawet w eu nie jest dostępna od długiego czasu. Ja mam znajomego w Miami, który kursuje do nas więc mogłem skorzystać.
 14. Jak mówiłem, tak i US outlet otwarty dzisiaj. O wiele większy wybór i udało mi się wychaczyć tweedową mardynarkę Jort z pierwszej kolekcji!