Skocz do zawartości

PantaRhei

Użytkownik
 • Zawartość

  265
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

42

O PantaRhei

 • Tytuł
  Aktywista

Ostatnie wizyty

515 wyświetleń profilu
 1. Zapachy

  bardzo cenię sobie Cool Water Davidoffa w letnim okresie i dziś w sklepie robiąc zapas oto taka niespodzianka… Davidoff, Cool Water Men, "dezodorant atomizer" Podejrzewam, że to jeszcze mniejsze stężenie perfum niż w wodzie toaletowej? Ktos ma doświadczenie jak długo taki dezodorant utrzymuje sie na skórze? tj. dużo krócej niż EDT?
 2. Promocje w markach premium

  i ja chyba skorzystam z tej wyprzedaży osovskiego, który producent materiałów najlepszy? Monti, Mason, Albini?
 3. o proszę... nie spodziewałem sie takiej opinii. Ponownie przeanalizuję zakup. Dziękuje Miro.
 4. Czy len Albini np. od Osovskiego ma tendencję do kurczenia sie?
 5. Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady

  z perspektywy odbicia w małym lustrze mam wrażenie, że chyba żadna sie nie nadaje.... L to straszny worek, M mniejszy worek, ale z za krótkimi rękawami będę wdzięczny za opinie, to moja pierwsza kurta tego typu...
 6. Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady

  Miałem na względzie, że M65 od Alpha jest obszerna, ale nie aż tak.... :\ Rozmiar L i M, co myślicie?
 7. TK Maxx

  Czy ktoś może nabył rozmiar 16/5 PRL OCBD i byłby uprzejmy podać niektóre wymiary?
 8. Buty, trochę taniej

  Szukam nowych lakierek.... oprócz Loake znalazłem Samuel Windsor, które nie grzeszą urodą i jak czytałem jakością... https://www.samuel-windsor.co.uk/buy.cfm/mens-prestige-shoes/prestige-dress-shoe/73/yes/122456 może Panowie mogą coś polecić?!
 9. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  Promocja koszul w Thin Red Line po 19GBP
 10. Ktoś posiada może tę koszulę z Thin Red Line? http://www.thinredline.com/end-on-end-french-blue-slim-fit-shirt/
 11. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  PW
 12. Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  jestem zainteresowany poszetką.....
 13. Producenci, marki butów: Meermin

  Panowie może ktoś się orientuje jak wygląda kopyto New Ray względem Hiro?
 14. Konkurs - FILM

  Amy Jolly - Maroko (1930) Marlena Dietrich gra w filmie rolę uwodzicielskiej, choć pełnej męskich cech piosenkarki kabaretowej Amy Jolly, występującej w Maroku z kabaretem Lo Tinto. To właśnie z tego filmu pochodzi słynny wizerunek zimnej piękności – Marleny Dietrich. To ona jako pierwsza nakłoniła kobiety do sięgnięcia do męskiej szafy i wylansowała modę na kobiece garnitury. Do historii przeszedł image aktorki ubranej w męski smoking i cylinder. Maroko to także pierwszy film w historii kinematografii, w którym pokazany został pocałunek dwóch kobiet
 15. Konkurs - FILM

  Karol Borowiecki - „Ziemia obiecana” Akcja rozgrywa się w Łodzi, w latach 80. XIX wieku. Panoramiczny obraz miasta w okresie rodzącego się kapitalizmu i industrializacji. Łódź dla ludzi przybywających do niej z nadzieją na odmianę losu jawi się jako tytułowa „ziemia obiecana”. W rzeczywistości jest jednak miastem klęski, upadku i złamanych karier. W tym mieście ogarniętym swoistą gorączką złota nikt nie czuje się szczęśliwy i wszyscy przegrywają. Karol Borowiecki – młody polski szlachcic, który przybywa do Łodzi w nadziei na otworzenie własnej fabryki włókienniczej, jest zaręczony z Anną. Początkowo pracuje jako chemik w fabryce Hermana Bucholca. Potem wchodzi w spółkę z Morycem Weltem i Maksem Baumem; udaje mu się spełnić marzenie, jednak szybko wpada w długi i zostaje oszukany przez wspólników. W życiu prywatnym kieruje się skrajnym egoizmem: romansuje z zamężną Lucy Zuker, a kiedy kobieta zachodzi w ciążę, porzuca ją. Opuszcza również narzeczoną, by dla pieniędzy ożenić się z zamożną Niemką, Madą Muller. W końcu zdobywa fortunę, jednak nie czuje się szczęśliwy.
×