yeutez

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O yeutez

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny 01.01.1970

Ostatnie wizyty

155 wyświetleń profilu
 1. Kiedy planujecie Państwo uruchomienie nowej odsłony sklepu internetowego?
 2. Czy któryś z forumowiczów jest być może posiadaczem marynarki w kroju Biella i mógłby podzielić się komentarzem nt. ewentualnych różnic w porównaniu do modelu Havana?
 3. Jasny i ciemny popiel.
 4. Mam pytanie o umiejscowienie górnego guzika w marynarkach SuSu. W Havanach jest on dość wysoko położony, co zaczęło mi przeszkadzać. W którym modelu jest niższy guzik? Jort?
 5. Dziwna ta kolekcja... Z marynarek same "Jort Hudson", które - sugerując się tabela rozmiarów - są po prostu Hudsonami. Marynarki z linii Jort miały zawsze niepowtarzalny krój - i garnitury z nowej kolekcji wciąż taki mają. A marynarki mają krój Hudson. Nie wiem, co o tym myśleć...
 6. A0107 - A0113 - A0114
 7. Ja użytkowałem. Moim zdaniem mieszanka dobra na zimę - wbrew temu, że rekomendują ja na lato. Dość gruba. Fajna, casualowa faktura bez połysku.
 8. Tak, tylko w rękawach.
 9. Niestety, u mnie to "najczystszy" poliester 😉 Nigdy nie zrozumiem idei poliestrowych podszewek w lnianych marynarkach...
 10. Mam pytanie o podszewkę poliestrową rękawów w lnianej Havanie. Czy ewentualna wymiana jej na inny materiał poprawi komfort termiczny użytkowania marynarki latem? Czy przeszkadza Wam poliester w rękawach? Pozostała cześć podszewki (właściwie półpodszewki) jest z tkaniny "cupro" - jej oddychalność wydaje się lepsza.
 11. Chciałem zamówić koszule OCBD jednak wyskakuje błąd. Wszystkie rozmiary są wyszarzone. Czyżby koszule były już niedostępne?
 12. Czyli rozumiem, ze spodnie z wyższym stanem to jedynie spodnie garniturowe oraz z flaneli?
 13. Jakie są wymiary tych szali? Na stronie nie znalazłem stosownej informacji.
 14. Czy bieżąca kolekcja jesienno-zimowa będzie jeszcze rozszerzona o nowe modele? Jeśli tak, to kiedy można się ich spodziewać?
 15. Dzięki! Materiał wygląda obiecująco, cena rownież. Marynarka kupiona 🙂