Jump to content

yeutez

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by yeutez

 1. @el-biczel Jak oceniasz jakość zamszu w tych Jankach?
 2. Mam następujący problem. Bardzo dobrze leżą na mnie koszule w fasonach slim wielu marek w rozmiarze 39, jednak mam mniejszy obwód szyi i gdy chcę założyć krawat (czego unikam, ale czasem trzeba), koszule są za szerokie w kołnierzyku właśnie. Szukam więc firmy, która oferuje koszule w rozmiarze 38 w sylwetce regular (do ewentualnego wytaliowania we własnym zakresie). I tu pojawia się trudność, bo większość sylwetek regular rozpoczyna się od rozmiaru 38 w kołnierzu... Czy zostaje mi szycie na miarę?
 3. Czy w sezonie wiosna/lato w Charles Tyrwhitt są oferowane spodnie lniane?
 4. @DolceGusto Skąd pasek do spodni? Szukam dokładnie czegoś w takiej stylistyce.
 5. Przeczytaj wątek Benevento, a dowiesz się, ile niektórzy nabywcy czekają na uszycie spodni. Ja na jedną parę czekałem 3 miesiące i z tego, co się orientuję, nie jestem w tym sam. Nie dziwię się więc, że i publikacja wyników ma już kilkudniową obsuwę 🙂 Zresztą, brzmienie punktu nr 6 Regulaminu pozwala dowolnie interpretować datę rozstrzygnięcia konkursu: ”6. Wyniki zostaną ogłoszone na Forum w temacie „Konkurs –Show Me Your...(Benevento) Pants, a powiem Ci kim jesteś” w przeciągu trzech dni od ogłoszenia wyników.” Przepraszam za złośliwość 🙂
 6. Poszukuję odpowiednika marynarki Havana (RTW bez konstrukcji), lecz z górnym guzikiem umieszczonym nieco niżej. Czy ktoś z Was orientuje się, gdzie szukać?
 7. Poszukuję krawca/krawcowej do wykonania prostych przeróbek (poszerzenie marynarki po szwie wewnętrznym, skrócenie rękawów, skrócenie spodni). Zależy mi na staranności. Czy ktoś z Forumowiczów mógłby polecić sprawdzoną pracownię, w której dokonywał podobnych przeróbek i był zadowolony z efektu?
 8. Czy mógłbyś podać, jaki masz wzrost i wagę?
 9. @Zajac Poziomka Czy orientujesz się także w ofercie chinosów od CT? Od dłuższego czasu poszukuję bezskutecznie zwykłych bawełnianych spodni że standardowym stanem (ideałem jest dla mnie kroj Levisów 501CT). Większość oferowanych obecnie modeli chinosow ma stan jak biodrówki...
 10. Materiał jest szorstki i sztywny. Efekt ustępuje gdzieś w połowie dnia i pojawia się na nowo po kolejnym praniu 😉
 11. Oddaje tam regularnie koszule do prania i prasowania. Brak niespodzianek, bardzo profesjonalna robota.
 12. Chętnie dowiem się, co to za model 🙂
 13. Ile wynosi szerokość tych nogawek na dole? Wyglada to dobrze, a sam zastanawiam się nad przejściem na spodnie "regular".
 14. Czy któryś z forumowiczów jest być może posiadaczem marynarki w kroju Biella i mógłby podzielić się komentarzem nt. ewentualnych różnic w porównaniu do modelu Havana?
 15. Mam pytanie o umiejscowienie górnego guzika w marynarkach SuSu. W Havanach jest on dość wysoko położony, co zaczęło mi przeszkadzać. W którym modelu jest niższy guzik? Jort?
 16. Dziwna ta kolekcja... Z marynarek same "Jort Hudson", które - sugerując się tabela rozmiarów - są po prostu Hudsonami. Marynarki z linii Jort miały zawsze niepowtarzalny krój - i garnitury z nowej kolekcji wciąż taki mają. A marynarki mają krój Hudson. Nie wiem, co o tym myśleć...
 17. Ja użytkowałem. Moim zdaniem mieszanka dobra na zimę - wbrew temu, że rekomendują ja na lato. Dość gruba. Fajna, casualowa faktura bez połysku.
 18. Niestety, u mnie to "najczystszy" poliester 😉 Nigdy nie zrozumiem idei poliestrowych podszewek w lnianych marynarkach...
 19. Mam pytanie o podszewkę poliestrową rękawów w lnianej Havanie. Czy ewentualna wymiana jej na inny materiał poprawi komfort termiczny użytkowania marynarki latem? Czy przeszkadza Wam poliester w rękawach? Pozostała cześć podszewki (właściwie półpodszewki) jest z tkaniny "cupro" - jej oddychalność wydaje się lepsza.
 20. Chciałem zamówić koszule OCBD jednak wyskakuje błąd. Wszystkie rozmiary są wyszarzone. Czyżby koszule były już niedostępne?
 21. Jakie są wymiary tych szali? Na stronie nie znalazłem stosownej informacji.
 22. Czy bieżąca kolekcja jesienno-zimowa będzie jeszcze rozszerzona o nowe modele? Jeśli tak, to kiedy można się ich spodziewać?
 23. Dzięki! Materiał wygląda obiecująco, cena rownież. Marynarka kupiona 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.