Jump to content

Mikołaj.J

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mikołaj.J

 1. Akurat ten ze zdjęcia został uszyty przez moją dziewczynę. Było to około 3 lata temu i trzyma się nieźle, a głównie jego użytkuję do transportu. Mam jeszcze dwa canvasowe, z angielskiego eBaya, ale służą raczej do przechowywania. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 2. Aktualnie do transportu używam tylko takiego rozwiązania. Jest to praktycznne nawet do przechowywania większych ilości, ponieważ po zrolowaniu nie zajmuje to dużo miejsca, nawet kiedy ma się kilka watchrolli. W kwestii potencjalnych uszkodzeń - nic złego się na razie nie zdarzyło. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 3. . Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 4. . Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 5. U mnie też odrobinę rolexowo [emoji6] Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
 6. Polecam podręczniki Podwapińskiego, jest ich całkiem sporo na OLX. W pierwszym tomie jest trochę historii, a z następnych można nauczyć się zawodu.
 7. @adamW Po kilku dniach z nimi na stopach mogę z całą pewnością stwierdzić, że w tej cenie nie ma co się nad nimi zastanawiać. Wystarczy lubić split toe i aktualnie kusi mnie by wziąć jeszcze jedną parę, na zapas.
 8. @Koval Dziękuję, na żywo również wyglądają całkiem dobrze. Nigdy nie spodziewałem się, że znajdę nieźle wyglądające split toe w takiej cenie. Ciekawi mnie jednak jak będą wyglądać po pół roku używania, bo jakość jest raczej średnia.
 9. . Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 10. @figo Kiedyś umyłem takiemu tarczę wodą z płynem do mycia naczyń, była mocniej spatynowana. Po tym zabiegu wyglądała jak nowa, a obyło się bez strat. A u mnie:
 11. Wiesław Adamczak, Malwowa 35. Trzeba jednak uważać, należy jasno określić co się chce i upewnić, że zostało poprawnie zrozumiane. Ogółem jestem zadowolony z dotychczasowych realizacji, ale zdarzało się, że pan Adamczak sam podjął jakąś decyzję, raz na plus, ale drugi raz już na minus.
 12. @eye_lip To świeży zakup, więc na to wygląda
 13. Również potwierdzam, ale długo się czeka. Szybciej powinno być na Gwarnej, u pana Piszczka, a jakość świadczonych usług jest na podobnie wysokim poziomie.
 14. @paparazzo Ten pasek zdecydowanie mu pasuje i dodaje uroku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.