Jump to content

Mikołaj.J

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

530

About Mikołaj.J

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

884 profile views
 1. Akurat ten ze zdjęcia został uszyty przez moją dziewczynę. Było to około 3 lata temu i trzyma się nieźle, a głównie jego użytkuję do transportu. Mam jeszcze dwa canvasowe, z angielskiego eBaya, ale służą raczej do przechowywania. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 2. Aktualnie do transportu używam tylko takiego rozwiązania. Jest to praktycznne nawet do przechowywania większych ilości, ponieważ po zrolowaniu nie zajmuje to dużo miejsca, nawet kiedy ma się kilka watchrolli. W kwestii potencjalnych uszkodzeń - nic złego się na razie nie zdarzyło. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 3. . Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 4. . Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 5. U mnie też odrobinę rolexowo [emoji6] Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
 6. Polecam podręczniki Podwapińskiego, jest ich całkiem sporo na OLX. W pierwszym tomie jest trochę historii, a z następnych można nauczyć się zawodu.
 7. @adamW Po kilku dniach z nimi na stopach mogę z całą pewnością stwierdzić, że w tej cenie nie ma co się nad nimi zastanawiać. Wystarczy lubić split toe i aktualnie kusi mnie by wziąć jeszcze jedną parę, na zapas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.