Jump to content

Mikołaj.J

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

482

About Mikołaj.J

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. U mnie też odrobinę rolexowo [emoji6] Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
 2. Mikołaj.J

  Książki o zegarkach po polsku

  Polecam podręczniki Podwapińskiego, jest ich całkiem sporo na OLX. W pierwszym tomie jest trochę historii, a z następnych można nauczyć się zawodu.
 3. Mikołaj.J

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @adamW Po kilku dniach z nimi na stopach mogę z całą pewnością stwierdzić, że w tej cenie nie ma co się nad nimi zastanawiać. Wystarczy lubić split toe i aktualnie kusi mnie by wziąć jeszcze jedną parę, na zapas.
 4. Mikołaj.J

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @Koval Dziękuję, na żywo również wyglądają całkiem dobrze. Nigdy nie spodziewałem się, że znajdę nieźle wyglądające split toe w takiej cenie. Ciekawi mnie jednak jak będą wyglądać po pół roku używania, bo jakość jest raczej średnia.
 5. Mikołaj.J

  Jakie buty mam dziś na sobie

  @zimmermann Mango, z outletu.
 6. Mikołaj.J

  Jakie buty mam dziś na sobie

  . Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 7. @figo Kiedyś umyłem takiemu tarczę wodą z płynem do mycia naczyń, była mocniej spatynowana. Po tym zabiegu wyglądała jak nowa, a obyło się bez strat. A u mnie:
 8. Mikołaj.J

  [Poznań] Krawiec do poprawek

  Wiesław Adamczak, Malwowa 35. Trzeba jednak uważać, należy jasno określić co się chce i upewnić, że zostało poprawnie zrozumiane. Ogółem jestem zadowolony z dotychczasowych realizacji, ale zdarzało się, że pan Adamczak sam podjął jakąś decyzję, raz na plus, ale drugi raz już na minus.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.