Skocz do zawartości

Mikołaj.J

Użytkownik
 • Zawartość

  134
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

345

O Mikołaj.J

 • Tytuł
  Zwykły

Ostatnie wizyty

558 wyświetleń profilu
 1. Jaki dziś masz zegarek na ręku

  Świetny! Też ma w planach takiego moda, dołożę jeszcze bransoletę Oyster. Wcześniej jednak potrzebuję samego 007.
 2. Zastanawiam się nad kupnem zegarka

  Proponowałbym klasyczną G kostkę z serii 5600, ale z linii Baby-G. Docelowo jest to linia damska, ale są też normalne kolory i rozmiarowo, ten mniejszy, powinien być bardziej proporcjonalny w stosunku do nadgarstka.
 3. Zastanawiam się nad kupnem zegarka

  Pierwsze skojarzenie to Tag Monaco, dopiero po przyjrzeniu się to wrażenie znika. Stylistyka tarczy ciekawa, wygląda jak reedycja modelu vintage, ale czy taka Eterna została kiedyś wypuszczona? Nigdy nie widziałem podobnej, ale też średnio interesuje się marką. Ogółem uważam, że kostkę warto mieć w kolekcji, ale ta by u mnie nie przeszła przez "uszy"(?). Moim zdaniem takie rozwiązanie dodaje kopercie toporności, jednak sporo też zależy od jej wymiarów.
 4. Nowe nabytki zegarkowe

  @blekit Dowiedziałem się na Facebook'owej grupie fanów Seiko. Nie udało mi się dotrzeć do oficjalnej informacji Seiko, ale wielość źródeł rozpowszechniających takie wieści wydaje się to potwierdzać. Np. tutaj: https://www.seiyajapan.com/blogs/news/sayonara Potem zobaczyłem kolejną informację, że SARB017 jednak będzie produkowany, w czterech wariantach koloru tarczy, ale nie udało mi się znaleźć jakiegoś sensownego źródła. Zdjęcia, prawdopodobnie prototypów czy też sampli, były dla mnie wystarczającym potwierdzeniem.
 5. Nowe nabytki zegarkowe

  Dodatkowo w czterech kolorystykach tarczy, ale przed zakupem jeszcze o tym nie wiedziałem. W każdym razie - odhaczony.
 6. Nowe nabytki zegarkowe

  Japońskie trio z nutką wintydżu. 017 i 035 planowałem od dłuższego czasu, a ostatnia informacja Seiko o zakończeniu ich produkcji tylko przyśpieszyła ten zakup. Akurat pojawiły się wolne środki i oba w dobrych cenach.
×