Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy śmieszne ale mi kącik ust się uniósł

A co w tym śmiesznego? Sam do airsoftu używam butów, które są dalekie od klasycznej stylistyki (choć może nie tak dalekie jak niektóre "wynalazki" obuwnicze) i świetnie sprawdzają się w swojej roli. 

Te buty kontraktowe nie są piękne, ale nie muszą takie być (mają do spełnienia ważniejsze funkcje niż estetyczna), za to jestem pewien, że wytrzymają więcej niż niejedne obuwie pokazywane na tym forum.

Mam wrażenie, że czasami zapominamy, że istnieje świat poza klasyczną elegancją - pracownik budowlany nie będzie kładł pustaków w garniturze SuSu, tak jak szeregowy żołnierz na misji w Afganistanie nie będzie pomykał w trzewikach Carminy z cordovanu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie uroda tych butów. Niestety nie jestem znawcą ale mnie zdziwiło to że taki rodzaj obuwia może też być szyty metodą goodyear. To zdziwienie wywołało małe rozweselenie dlatego dałem do humoru, a nie obuwniczych koszmarów, bo buty wyglądają nijako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, nie piję do Tomiw01. Zupełnie nie rozumiem tego ciśnięcia na wiek i formę starzenia się Ibisza. Gość dobrze wygląda, zadbał o siebie (w szczególności o ciało, chłystki poniżej 30-tki w większości mogą mu buty czyścić) i mimo iż w jego twarz ingerował nóż to mimo wszystko zasługuje na pochwałę. Nie zbliża się do Donatelli Versace, nie zrobił się nadmiernie, a że się dobrze starzeje i lepiej ze sobą czuje po zabiegu to tym lepiej dla niego. No i dla nas, wolę osobiście widzieć w TV wygląd Ibisza niż Kalisza. Mam wrażenie, że ludzie, którzy wyśmiewają jego wiek, a raczej tę karuzelę rozpoczęli, to piwowarscy kanapowcy.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loge:

Czy ci młodzieńcy są bardzo źle ubrani? Są. Czy za niewielkie pieniądze można się ubrać dużo lepiej i wyglądać w garniturze poprawnie/dobrze czy nawet bardzo dobrze? Oczywiście. Ale naśmiewanie się z wyglądu osób z tych zdjęć wydaje mi się w złym guście. Może jestem przewrażliwiony.

 

O wiele bardziej wolałbym zobaczyć jak dajesz jakiś pozytywny przykład (np. fajne zdjęcie w CMDNS), niż jak nabijasz się z (przyznajmy to, koszmarnego) kroju garniturów dostępnych w jakimś małym sklepiku.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.