Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

był niedawno Grenson&NewBalance u M.Zaremby - kolejek chyba nie było,

 

Wiesz, tu dochodzi też sprawa szybkiego zarobku, młodzież z ochotą patrzy na te 2-3 tys zysku "ot tak" za jeden dzień i noc koczowania. Jak dla mnie sprawa rozdmuchana i zbędna, bo idąc podobnym tokiem myślenia trzeba by bardzo konkretnie pośmiać się z Pani Halinki w spożywczym, która w ten sam dzień zarobi 50 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tej strony patrząc, to tak - typowy żer dla dziennikarzy 

 

inna sprawa to sens zapłacenia za takie buty 2-3 tys., gdzie różni je wyłącznie design i nazwisko jakiegoś "muzyka" niskich lotów - jak wczoraj widziałem materiał w tv informacyjnej i usłyszałem o nadejściu nad Wisłę kultury sneakersów, to mi trochę szczęka opadła 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kultury sneakersów" na skalę amerykańską raczej się nie spodziewajmy w Polsce. Zaczynając od ograniczonej dostępności, poprzez 3-4 razy wyższe ceny względem amerykańskich pensji, a kończać na tym, że grupa docelowa jest bardzo mała i ograniczona. 

Czy jest sens płacenia 2-3tys za sneakersy? Kowalski puka się w czoło widząc cenę butów klasy Yanko czy Shoepassion, nie mówiąc już o jakiś Vassach czy C&J.

Ktoś inny nazwie głupotą płacenie 150zł za małą "chusteczkę" do marynarki.

Wszystko zależy od zajawki i jakiegoś punktu odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kultury sneakersów" na skalę amerykańską raczej się nie spodziewajmy w Polsce. Zaczynając od ograniczonej dostępności, poprzez 3-4 razy wyższe ceny względem amerykańskich pensji, a kończać na tym, że grupa docelowa jest bardzo mała i ograniczona. 

Czy jest sens płacenia 2-3tys za sneakersy? Kowalski puka się w czoło widząc cenę butów klasy Yanko czy Shoepassion, nie mówiąc już o jakiś Vassach czy C&J.

Ktoś inny nazwie głupotą płacenie 150zł za małą "chusteczkę" do marynarki.

Wszystko zależy od zajawki i jakiegoś punktu odniesienia.

 

Ten sam Kowalski puka się w czoło na wszystko czego nie kupi w Biedronce, czy CCC. Nietrafione porównanie. Raczej porównałbym to do sytuacji, kiedy np. Yanko/C&J wypuszcza edycję kolekcjonerską zaprojektowaną... no nie wiem... przez Rubinacciego czy Cucineliego , która sama w sobie jest trzykrotnie droższa, a maniacy ze świata męskiej elegancji gotowi są zapłacić 6 razy więcej na Ebay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.