Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjściowy smoking. Krawat według modnej ostatnio sprezzatury, węższa cześć zawadiacko wystaje włożona pod pasek. Na minus brak poszetki w brustaszy, gruby windsor bez łezki i minimalnie za długie rękawy marynarki. Butów nie widać ale myśle że wypucowane na glanc air maxy bądź adidasy. Lampas przeszedł ze spodni na marynarkę co może przyczynić się do powstania nowego trendu. Szyk i styl na najwyższym poziomie.

87946b09fff88b5b085b50c3226993e9.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjściowy smoking. Krawat według modnej ostatnio sprezzatury, węższa cześć zawadiacko wystaje włożona pod pasek. Na minus brak poszetki w brustaszy, gruby windsor bez łezki i minimalnie za długie rękawy marynarki. Butów nie widać ale myśle że wypucowane na glanc air maxy bądź adidasy. Lampas przeszedł ze spodni na marynarkę co może przyczynić się do powstania nowego trendu. Szyk i styl na najwyższym poziomie.

87946b09fff88b5b085b50c3226993e9.jpg

 

Wszelką krytykę mogę podzielić. Lecz warto spojrzeć na ten zestaw z trochę innej strony.   

 

Najważniejsze, że jest on bardzo spójny. Odznacza się konsekwentnością w trzymaniu się obranego stylu oraz pokazuje znakomite jego wyczucie. Nie ma tutaj nic, co by ten obraz zakłócało. Umiejętne połączenie trzech (licząc wychodzący z brustaszy czterech) różnych wariantów tego samego wzoru świadczy o dobrze przemyślanej koncepcji. Zbyt długie rękawy podkreślają jednolitość linii motywu wybiegającego z nogawek i sięgającej aż po ramiona marynarki. Zbytnia jej obszerność jest wyrazem udanej korespondencji między sportowymi motywami a luźnym, zapewniającym swobodę ruchu  charakterem tej stylizacji. Na uwagę zasługuje też, że bez wyraźnie kontrastujących elementów byłby on zbyt monotonny. Negatywnym jest jedynie dyskretna, choć dla znawców tematu widoczna reklama znanego producenta konfekcji sportowej, który widocznie nie zdecydował się na sfinansowanie odpowiednich do zestawu butów. Z pewnością dla tego nie zostały one ujęte przez fotografa na powyższym zdjęciu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek (żonaty od 29 lat) - Zapytałem żonę: "Gdzie chciałaby pójść na naszą rocznicę?"

 

Ona na to: "Gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam"

 

 Więc odpowiadam: "Może do kuchni ?"

 

----

 


Młody pracownik i stary idą razem do pracy. Młody - stosy kserówek, teka wypchana książkami, prezentacjami. Stary idzie na luzaka, tylko reklamówka z jabłkiem i kanapka.

 

 Młody mówi z podziwem:

 

 - No no, po tylu latach pracy, to pan ma to wszystko w głowie?

 

 - Nie synu, w dupie...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip, który ma już prawie 30 lat, który do dzisiaj pamiętam. Opowiedziany przez nauczyciela w szkole podstawowej na zajęciach ZPT. Inne czasy, inny klimat, pisownia oryginalna jak zapamiętałem :)

 

Przyjeżdża Polak do Nowego Jorku syrenką. Wokół niego od razu pojawiło się pełno ludzi. Z tłumu wychodzi pewien Amerykanin i mówi :

- Panie Polak, ja być Amerykanin polskiego pochodzenia i ja chcieć kupić od pana tę syrenkę sport

Polak mu odpowiada :

- coś pan zgłupiał, nie ma mowy

Amerykanin nie ustępuje i mówi :

- Panie Polak, ja dać Panu za tę syrenkę sport 7 tysięcy dolar

Polak odpowiada :

- panie, ja na to całe życie odkładałem, nie ma mowy, nie sprzedam

Amerykanin na to :

- panie, ja dołożyć jeszcze do tego forda

Polak myśli - 7 tysięcy dolarów, do tego jeszcze ford, w końcu mówi - a bierz pan to auto.

Polak zadowolony, wsiadł do auta, jedynka, dwójka, trójka, czwórka, pełny gaz... i wylądował na drzewie. Po przewiezieniu do szpitala, jak go już poskładali, budzi się na sali pooperacyjnej, patrzy w lewo, patrzy w prawo... i widzi Amerykanin leży. Amerykanin też go zobaczył i się pyta :

- Panie Polak co się panu stało ?

Polak mu odpowiada :

- No wiesz Pan, jak pan dałeś mi tego forda, ja nie nauczony do takiego auta, dałem 1-2-3-4 pełny gaz i wylądowałem na drzewie.

Ale z kolei Polak zdziwiony pyta się :

- A panu to co właściwie się stało, panie Amerykanin ?

Amerykanin mu odpowiada :

- A wiesz pan, jak ja kupiłem od pana tę syrenkę sport, to ja jeden, dwa, trzy, cztery, pełny gaz - ja myślałem, że to stoi, to żem wysiadł....

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.