Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, przez moment myślałem, że to Roman stracił kontakt z rzeczywistością; na szczęście to zbieżność. Potem poczytałem sobie jakie "Szarmant" poleca buty:

http://dursenshoes.com/products/casper-black-leather-wing-tip-brouge-shoe

(pierwsze z brzegu) i się uspokoiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zasady członkostwa w klubie "Szarmant". ;)

http://szarmant.net/zasady

Urzekł mnie ten punkt

"15. Szarmant szanuje zdrowie. Po ukończonym 45 roku życia wykonuje obowiązkowe badanie prostaty, opłacone przez Klub i zweryfikowane potwierdzeniem jego wykonania."

Nie jestem pewny, czy chciałbym poddać się takiej weryfikacji innym Klubowiczom... Właściwie jestem przekonany, że nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia amerykańska, z nielicznymi wyjątkami, regularnie daje powody do stałego członkostwa w wątku "humor" :-)

Polecam komentarze pod "artykułami" na tej stronce:

"Moj maz zaczol chodzic na spotkania tego klubu z czego bardzo ciesze bo juz w domu za duzo marudzil, z tego co wiem to spotykaja sie tam panowie z klasa, maz mojej dobrej przyjaciolki wstapil do nich dwa lata temu i zaprosil meza , z tego co wiem to tylko mozna byc w tym klube z polecania innego czlonka tego klubu, na poczatku myslalam ze to grupa pijaczkow niestety bardzo sie mililam , w zeszlym roku bylam zaproszona do nich na zabawe w Arlington Race Track bylo rewelacyjnie ."

"Nie moglem zniesc smrodu z cygara do czasu kiedy kumpel powiedzial mi o sklepach ktore sie tylko w tym specjalizuja, dzisiaj juz inna gadka, dobre cygaro minimum 10.00 dol za sztuke a nie za paczke, dziala tak samo jak dobre Whiskey, super strona"

"Hey, Super artykul dostalem namiary na strone od dziewczyny do ktorej startuje , oczywiscie bylo to w zartach ale mnie bardzo zaciekawilo, zobacze co z tego wyjdzie napewno mam dobre poczucie humoru"

pisownia oryginalna ;)

Jak widać horyzonty członków są dość niskich lotów ;) niestety takie stowarzyszenia robią nam Polakom złą opinie i powielają stereotyp pijaczka Janusza z wąsem który dorabia na budowie poniżej średniej krajowej.

Zgodzę się że większość Polaków którzy przyjechali do USA w latach 80 i 90 i często zostali nielegalnie na wizie turystycznej to robotniczy element społeczny który z elegancją nigdy nie będzie miał do czynienia. Trochę się to zmieniło w ostatnich latach bo wizę cieżko dostać wiec przyjeżdzają tylko ludzie na poziomie z wyższym wykształceniem albo studenci którzy mają inne nastawienie do ubioru

prezentując pewną kulturę i klasę. Zmienia się Polonia na lepsze ale ten proces jest bardzo powolny. Nowojorska Polonia jest trochę inna od chicagowskiej ale klimaty są podobne.

Zresztą: http://www.nytimes.com/1998/06/14/nyregion/after-15-years-in-court-workers-lawsuit-against-trump-faces-yet-another-delay.html?pagewanted=all

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.