Skocz do zawartości

Humor


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi pewien maż do lekarza.

Lekarz zalecił mu codzienne stosowane czopków.

Po chwili lekarz się pyta:

- Czy da pan sobie z tym radę?

- Nie bardzo nigdy nie próbowałem.

- No to ja panu jednego włożę i będzie pan już wiedział.

Na następny dzień mąż nie może sobie poradzić z włożeniem, prosi żonę o pomoc.

No i żona wpycha trzymając mu rękę na lewym barku.

Nagle mąż mówi:

- k***a

Wystraszona żona:

- Co się stało?

- Przypomniałem sobie, że gdy lekarz wkładał mi tam czopka to trzymał dwie ręce na moich barkach.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka - z ZUS to już norma, że sprawa kończy się w sądzie, wedle zasady normalny człowiek złamie przepisy - ścigają go latami, ZUS niezgodnie z własnymi przepisami podejmuje decyzje / wylicza emeryturę - musisz dochodzić swoich racji w sądzie. 

 

O tym, że lubią gubić okresy składowe, potem zasłaniać się nie posiadaniem tych dokumentów, a nawet jak się wypełni pismo z prośbą o stwierdzenie czy się jako płatnik z niczym nie zalega, okazuje się, że w przypadku wpłacenia dwa razy za ten sam miesiąc np. nie jest to żaden dowód i łubudu odestkami i karami (sami z siebie nie poinformują przecież, że ma się nadpłatę za ten sam miesiac i nic nie zapłacone za kolejny) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę większa poprawka - chodzi o FUS, a nie ZUS :-). Kiedyś w radiu słuchałem wywiadu z jakimś dyrektorem z ZUS - pytany o trudną sytuację finansową ZUS twierdził, że nic takiego nie ma miejsca i że sytuacja jest stabilna. Pokilku minutach słownej przepychanki (redaktor nie chciał w to uwierzyć) padło stwierdzenie: "aaa, to panu redaktorowi chodziło o FUS, a nie ZUS?" i w tym momencie czas antenowy się skończył :-). Poza tym część informacjiw tabelce nieprawdziwa, niektóre środki zarachowane w FUS podlegają dziedziczeniu. Pytanie o odmowę wypłaty środków tendencyjne, przecież nie ZUS/FUS zmienia przepisy, tylko ustawodawca, można je teoretycznie zaskarżyć do TK :-).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mail dostałem od Bytomia  :)

Na Facebooku jest ten sam post o koszulach a pod nim zabawny, moim zdaniem komentarz:

Ja również potwierdzam, działanie sklepu internetowego to jakiś dramat i chyba kwestia oszczędności. To samo niestety dotyczy ubrań, które producent pozycjonuje jako towar wysokiej jakości, a na ileś zakupionych produktów w sumie jestem jako tako zadowolony tylko z koszuli. Ostatnią rzecz jaką kupiłem była kurtka zimowa, w której po niecałym roku popruła się podszewka mimo, że bardzo ją szanowałem i nosiłem naprawdę rzadko. Teraz zastanawiam się, czy nie zgłosić reklamacji. A jeszcze całkiem niedawno zastanawiałem się nad kupnem jakiejś kurtki na wiosnę/lato, ale w waszej ofercie rządzi jedynie nylon i poliester. Mam rozumieć, że to raczej oferta dla dresów, którzy chcą nosić coś ciut bardziej eleganckiego niż dres, ale tesknią za odgłosem szeleszczącego ortalionu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naoglądali się filmików z drona i sami chcieli spróbować. Obejrzałem i zastanawia mnie czemu ma służyć bieganie z ulotkami. Czy to ukryty przekaz którego poprostu nie rozumiem czy zupełnie chybiona aranżacja. Jak widać duch disco polo w narodzie nie ginie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
  • mosze unlocked this temat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.