Jump to content

pirat

Sympatycy
 • Content Count

  3,947
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

pirat last won the day on August 7 2014

pirat had the most liked content!

Community Reputation

1,335

About pirat

 • Rank
  ziom

Profile Information

 • Gender
  Kobieta

Recent Profile Visitors

3,763 profile views
 1. pirat

  "Modne" filmy i książki

  Dziś wpadła w moje ręce:
 2. pirat

  Stylowe oprawki, okulary

  A to moje ostatnie nabytki: stal chirurgiczna, innowacyjny zawias, do tego porządne soczewki. Plus świetne szkła przeciwsłoneczne z polaryzacją (zdjęcie z internetu).
 3. @Fey Szukaj w sklepach w usa, bo to tamtejszy wynalazek. https://www.landsend.com/products/mens-seersucker-pants/id_303488 Tu jakieś krótkie...: https://m.macys.com/shop/b/seersucker-pants?id=74348 Może w vangrafie czy peek clop... znajdziesz RL: https://m.ralphlauren.com/?productId=114683946&ab=GeoMobile_iPL_rUS_dUS/#/product/114683946?_k=zv4803
 4. 1. Taki styl. Wystarczy przypomnieć o butach redaktora Michnika u prezydenta. 2. To nie jest artykuł o stroju. Tylko o możliwości wyboru. Dobrze, że jest. A jak kto skorzysta, to wtedy będziemy go oceniać. Osobiście wolę owłosione łydki redaktora niż by było jak w czasach gdy jednego z forumowiczów usunięto z liceum za długie w włosy. Tak, w Polsce.
 5. @ell Szukaj nie polo a green navy rugby shirt: https://www.google.pl/search?q=green+navy+rugby+shirt&oq=gree&aqs=chrome.1.69i57j35i39j0j5j69i60.2117j0j4&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 Z koszulami lnianym nie będzie łatwo do 150. Podobnie ze spodniami do 200.
 6. U mnie Viccel jest za krótki tj. koniec ląduje w najgrubszym miejscu łydki co fantastycznie wspomaga zjeżdżanie podkolanówki do kostki... Dobre doświadczenia mam z Falke, zarówno bawełnianymi jak i wełnianymi.
 7. pirat

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Yanko x The Shine x Słońce
 8. pirat

  pióro

  Pióro, piórem ale bez atramentu nie działa Najlepiej jak atrament odzwierciedla prawdziwe hobby
 9. pirat

  Mieszkanie z klasą

  To nie była pochwała tylko alternatywa, która wbrew temu co mówi poeta, może być tylko jedna. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.
 10. pirat

  Sklep Szarmant

  http://smaknabyty.pl/zack-whiskey-tango-foxtrot/
 11. @Młody przedsiębiorczy 's' to nie wszystko. Najwyższe 's' jakie mam to 150 ale w gramaturze 350. Jest to fantastyczny materiał. Marynarkę z niego dość intensywnie użytkuję i daje radę. Jeśli byłby poniżej 300 obawiam się, że bym o nim tak nie powiedział.
 12. pirat

  Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

  @Nowoanglik Zwróciłeś uwagę na zapięcie?
 13. pirat

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Był dobry 'wsad' na początek, od firmy. A jako, że but tam mocno pracuje to się tak jakoś samo zrobiło.
 14. pirat

  Jakie buty mam dziś na sobie

  W zasadzie to obie odpowiedzi są prawidłowe . Nosek od początku był odrobinę ciemniejszy, jak w linku. (zdjęcie zrobione w pochmurny dzień). Podkreślam to dając na nosek wosk ciemniejszy niż na resztę buta. PS. Przyznam się, że polowałem dziś na słońce aby podkreślić różnice
 15. pirat

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Włoszczyzna I:
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.