Jump to content

pirat

Sympatycy
 • Content Count

  3,947
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

pirat last won the day on August 7 2014

pirat had the most liked content!

Community Reputation

1,339

About pirat

 • Rank
  ziom

Profile Information

 • Gender
  Kobieta

Recent Profile Visitors

4,455 profile views
 1. Dziś wpadła w moje ręce:
 2. A to moje ostatnie nabytki: stal chirurgiczna, innowacyjny zawias, do tego porządne soczewki. Plus świetne szkła przeciwsłoneczne z polaryzacją (zdjęcie z internetu).
 3. @Fey Szukaj w sklepach w usa, bo to tamtejszy wynalazek. https://www.landsend.com/products/mens-seersucker-pants/id_303488 Tu jakieś krótkie...: https://m.macys.com/shop/b/seersucker-pants?id=74348 Może w vangrafie czy peek clop... znajdziesz RL: https://m.ralphlauren.com/?productId=114683946&ab=GeoMobile_iPL_rUS_dUS/#/product/114683946?_k=zv4803
 4. 1. Taki styl. Wystarczy przypomnieć o butach redaktora Michnika u prezydenta. 2. To nie jest artykuł o stroju. Tylko o możliwości wyboru. Dobrze, że jest. A jak kto skorzysta, to wtedy będziemy go oceniać. Osobiście wolę owłosione łydki redaktora niż by było jak w czasach gdy jednego z forumowiczów usunięto z liceum za długie w włosy. Tak, w Polsce.
 5. @ell Szukaj nie polo a green navy rugby shirt: https://www.google.pl/search?q=green+navy+rugby+shirt&oq=gree&aqs=chrome.1.69i57j35i39j0j5j69i60.2117j0j4&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 Z koszulami lnianym nie będzie łatwo do 150. Podobnie ze spodniami do 200.
 6. U mnie Viccel jest za krótki tj. koniec ląduje w najgrubszym miejscu łydki co fantastycznie wspomaga zjeżdżanie podkolanówki do kostki... Dobre doświadczenia mam z Falke, zarówno bawełnianymi jak i wełnianymi.
 7. Yanko x The Shine x Słońce
 8. pirat

  pióro

  Pióro, piórem ale bez atramentu nie działa Najlepiej jak atrament odzwierciedla prawdziwe hobby
 9. To nie była pochwała tylko alternatywa, która wbrew temu co mówi poeta, może być tylko jedna. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.
 10. @Młody przedsiębiorczy 's' to nie wszystko. Najwyższe 's' jakie mam to 150 ale w gramaturze 350. Jest to fantastyczny materiał. Marynarkę z niego dość intensywnie użytkuję i daje radę. Jeśli byłby poniżej 300 obawiam się, że bym o nim tak nie powiedział.
 11. @Nowoanglik Zwróciłeś uwagę na zapięcie?
 12. Był dobry 'wsad' na początek, od firmy. A jako, że but tam mocno pracuje to się tak jakoś samo zrobiło.
 13. W zasadzie to obie odpowiedzi są prawidłowe . Nosek od początku był odrobinę ciemniejszy, jak w linku. (zdjęcie zrobione w pochmurny dzień). Podkreślam to dając na nosek wosk ciemniejszy niż na resztę buta. PS. Przyznam się, że polowałem dziś na słońce aby podkreślić różnice
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.