Skocz do zawartości

Koordynacja kolorystyczna


meqoq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znajdę chwilę to wrzucę zdjęcia żeby się niepotrzebnie nie rozpisywać. Generalnie pytam o takie połączenie, ponieważ mam zegarek którego nie mam z czym nosić a na blogu Mr Vintage ostatnio łączył czarny z brązem. Z tym, że ciemny brąz z czarnym wygląda lepiej niż tan.

post-2257-0-11143700-1439111044_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Okazja - własny Ślub.

Jest: Garnitur - dwuczęściowy granatowy, czarne wiedenki, czarny pasek, lniana biała poszetka, koszula biała z plisą, spinki pozłacane

ma być: mucha - http://eleganckipan.com.pl/muszki/2069-czarna-mucha-wiazana-hemley-we-wzor-kwiatowy.html - czy będzie Pasowała? ewentualnie http://eleganckipan.com.pl/muszki/248-muszka-jedwabna-wiazana-czarna-skosny-splot.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontrze do opinii kolegi kamilp powiem, że do granatowego garnitur nie tylko granatowa mucha. Z granatową gładką na pewno strój wygląda dostojnie, a może lepiej nawet wyjść z granatową w białe kropki. Jednak uważam, że można wprowadzić inny kolor. Fioletowy, bordowy, może butelkowa zieleń. Dla pana młodego to praktycznie każdy kolor poza jaskrawymi np. różowym, żółtym itp.

 

Przy dwóch granatowych elementach trzeba mieć trochę szczęścia, żeby odcienie się nie gryzły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, na Twoim miejscu, posłuchałbym rady Caporegime i wybrał bardziej klasyczne i odpowiednie zestawienie. Jeśli jednak chcesz trochę poszaleć, sugestie kolegi Aron są również do rozważenia :) To jak będzie ostatecznie?

Jak będzie? Jeszcze sam nie wiem :) Na razie zamówiłem mimo wszystko czarną muchę i chcę zobaczyć jak będzie wyglądała. jeśli to nie to, będę zwracał i chyba pójdę w kierunku szarej, ew granataowej. Eksperymentów kolorystycznych raczej nie planuję.

Jak już wybiorę ostatecznie, to pokażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy do czarnego trencza (spodnie zazwyczaj szare/granatowe/beżowe) buty powinny być czarne, przez wzgląd na kolor płaszcza? Zawsze tak nosiłem, ale może niepotrzebnie się ograniczam:) Z wyjątkiem czaynych butów do beżowych spodni - moim zdaniem zupełnie do siebie nie pasują.

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.