Skocz do zawartości

Koordynacja kolorystyczna


meqoq

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli stosujecie ten sam schemat co inni krajowi producenci - wyceniacie produkt nieadekwatnie do jego wartości,a klientom mydlicie oczy, przyciągając zniżkiami, które są prawie cały czas dostępne :)

Nie wiem, skąd pan wywnioskował, że wyceniamy produkt nieadekwatnie do jego wartości. Wszystko przecież kosztuje, rozumiem, że klient nie musi interesować się finansami firmy, ale proszę tak generalizować, bo to czasem zupełnie nie trafione domysły.

 Sposób, który wybraliśmy na prowadzenie naszej marki jest wyjątkowy i pisze to z pełną świadomością znaczenia tego słowa. Ilość dostępnych spodni,  to że nie chcemy używać tkanin z hurtowni dostępnych w Polsce kilkakrotnie tańszych od naszej bawełny, to wszystko kosztuje i ma wpływ na ostateczną cenę. Szycie odzieży we własnej szwalni, a nie zlecanie komuś, czy ściąganie odzieży z Chin też kosztuje itd itp. 

 

A rabaty stosujemy, ponieważ po pierwsze zaufanie sklepom internetowym jest małe, chociaż wzrasta i dajemy zniżkę na pierwszy zakup, aby klient się przekonał o naszym produkcie. Stosujemy darmową wysyłkę i zwrot również, aby ułatwić zakupy naszym klientom. 

Kolejne rabaty to nie przeceny, których raczej nie stosujemy a akcje rabatowe, które mają na celu zwiększenie świadomości o nas w internecie, ponieważ wiele mężczyzn o nas jeszcze nie wie.

 

 

Czasem zdumiony jestem że niektórzy postronni ludzie myślą że "lepiej" prowadzili by biznes od samych właścicieli.

To nas czasami smuci, że nie docenia się szczególnie krajowych wytwórców, a np o zagranicznych firmach można znaleźć w internecie peany pochwalne. 

 

Cóż, jesteśmy tu po to, aby zbliżyć naszą firmę państwu i z ciekawością oczekujemy ocen, pytań i wskazówek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie waszych spodni garniturowych - czy dobrze rozumuje, że modele oznaczone jako 500gr wykonane są z wełny grubszej, o większej gramaturze? Jaki stan (niski/średni/wysoki) mają te spodnie? I czy istnieje możliwość wstawienia zdjęcia ukazującego materiał i detale wykonania z bliska? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie waszych spodni garniturowych - czy dobrze rozumuje, że modele oznaczone jako 500gr wykonane są z wełny grubszej, o większej gramaturze? Jaki stan (niski/średni/wysoki) mają te spodnie? I czy istnieje możliwość wstawienia zdjęcia ukazującego materiał i detale wykonania z bliska? 

Tak 500 gr to grubsza tkanina, zimowa. Stan spodni garniturowych Benevento jest średni, chinosów niski.  Zdjęcia wnętrza spodni garniturowych są np na naszym Instagramie. Postaram się tutaj do końca dnia wrzucić kilka zdjęć tych spodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Proszę szanowne grono o podpowiedź odnośnie kolorów.

 

Chciałbym połączyc takie kolorki w zestawie casual / do pracy (w pracy brak dresscode)

Beżowa lniana marynarka:
SMR0173BE_6.jpg#KOLOR_127

Koszula błękitna:
SKL1567BL_6.jpg#KOLOR_129lubSKL1763BL_6.jpg#KOLOR_129

Spodnie wizytowe granatowe (bez kantów):
spodnie-wizytowe-model3777-granat2.jpg

Zawsze mam problem z dobraniem kolorów, może dlatego, że widzę je trochę inaczej niż wszyscy...
Proszę o uwagi i sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie może być, jednak ja nie zestawiam jasnych marynarek z ciemnymi spodniami. W drugą stronę tak (klasyka: granatowa marynarka, białe spodnie). Dlaczego? Jasna marynarka kojarzy mi się z latem.

 

Ja bym proponował białe lub jasne spodnie, a koszula może być dość intensywna/kontrastowa, dla ożywienia zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm. To dość duża różnica. Ja lubię też jeden z zegarków nosić na czarnym waranie i mam z nim problem przy doborze reszty :) Kupiłem sobie specjalnie pasek do spodni do niego i nie schodzę poniżej ciemnego brązu :)

A jak ma wylądać reszta zestawu? Co oznacza u Ciebie dokładnie casual?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.