Skocz do zawartości

Koordynacja kolorystyczna


meqoq

Rekomendowane odpowiedzi

Być może ma płytkie skarpetki, tzw. stopki.

 

Co do pytania - buty w kolrze białym, granatowym, czerwonym, a także gama brazów. Nadają się trampki, boat shoes (osobiście nie lubię - nieładne), mokasyny, wszelkie zamszaki, monki. Generalnie te inspiracje są ok.

 

Podobnie jak jeden z kolegów powyżej uważam jednak, że jest to kolor mało uniwersalny - mam i rzadko zakładam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają błękitne chinosy i znalazłem na fejsie przez przypadek takie http://benevento.pl/spodnie-meskie-x-press-chinos/113-x-press-chinos-blue-sky.html

w wogóle znacie te spodnie?

Miałem niedawno w rękach ich chinosy z podstawowej lini Chill Day - materiał dość gruby, gęsty, raczej na chłodne pory roku, z wierzchu gładki, od wewnątrz z meszkiem (moleskin?). Podobno 100% bawełna, ale materiał był rozciągliwy, jakby z dodatkiem elastanu. Wykończenie i jakość ogólna taka sobie...

Te z Twojego linka są droższe i z innej tkaniny, tych nie widziałem. Są też droższe.

IMO w tej cenie chyba lepiej poszukać czegoś innego...

 

post-4063-0-68050500-1424601264_thumb.jp

post-4063-0-07316900-1424601306_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam garnitur, z którego spodnie już do niczego się nie nadają, natomiast marynarka jest w świetnym stanie i bardzo dobrze mi leży. Garnitur jest w kolorze ciemno-grafitowym.
Pomyślałem, by do tej marynarki dokupić spodnie garniturowe. Jaki kolor spodni będzie pasował? Myślałem o czarnym, granatowym bądź szarym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nam miło się przedstawić :) Postanowiliśmy włączyć się do tematu, tym bardziej że o nas mowa.
 
Prophecil spodnie X press Chinos w kolorze Blue Sky to jasny błękitny kolor, który będzie dobrze wyglądał tak samo dobrze w komplecie z popielatymi butami, jak i brązowymi. Naszym zdaniem bez różnicy czy buty  sportowe, tenisówki, czy bardziej klasycznie broguesy. Wszystko zależy od reszty ubioru, czy pójdziesz w bardziej codzienną stronę- bluza, czy koszula i sweterek itd 

Łączyć dzisiaj można wszystko, tylko gustownie;) Do odważnych świat należy, kolor Blue Sky jest piękny i bardzo dobry na nadchodzącą cieplejszą część roku.

 

Panie Jakow, bardzo nam przykro, że spodnie Chill Day Chinos nie uwiodły pańskiej osoby, natomiast wielu z naszych klientów je sobie chwali, więc jak zawsze rzecz gustu.

 

Tkanina w Chill Day chinosach to bawełna o średniej grubości nadająca się do noszenia cały rok, natomiast nie jest moleskinem. 

 

Moleskin to bardzo wyjątkowa tkanina i nie da się jej pomylić z żadną inną. Zresztą mamy spodnie Moleskiny na jesień/zimę 2015-2016 dostępne i spodnie te rzeczywiście są do noszenia tylko w okresie jesienno-zimowym. Chyba, że ktoś lubi stracić kilka kilogramów nosząc ciepłe spodnie w lato;)

 

Jakość spodni? Od ponad 20 lat szyjemy spodnie i tylko spodnie i mamy doświadczenie w tej kwestii. Model Chill Day Chinos to rzeczywiście podstawowa wersja, użyta tkanina jest inna niż np w Xpresach, inne jest wykończenie itp. i cena przez to jest inna.

 

Przyglądają się pańskiemu zdjęciu nie znajduje błędów w wykonaniu spodni, także co do jakości nie mam wątpliwości, że jest dobra. Może pan przybliżyć co takiego panu nie odpowiada? Z chęcią wzięlibyśmy taką uwagę pod rozwagę.

 

Pozdrawiam

 

Kasia- Ninja Benevento 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jakow, bardzo nam przykro, że spodnie Chill Day Chinos nie uwiodły pańskiej osoby, natomiast wielu z naszych klientów je sobie chwali, więc jak zawsze rzecz gustu.

 

Przyglądają się pańskiemu zdjęciu nie znajduje błędów w wykonaniu spodni, także co do jakości nie mam wątpliwości, że jest dobra. Może pan przybliżyć co takiego panu nie odpowiada?

 

Oczywiście wyraziłem tylko swoją opinię, możliwe że nie najbardziej miarodajną, dokonaną jedynie na podstawie krótkich oględzin Państwa produktu.

Na mnie spodnie nie leżały dobrze, pod pośladkami tworzyły się poprzeczne fałdy, podkreślane jeszcze przez grubość/mięsistość materiału. Który to materiał w mojej opinii jest bardziej odpowiedni na porę jesienno-zimową, aczkolwiek nie miałem okazji się przekonać osobiście...

Jakość wykonania i wykończenia porówałbym do linii Premium H&M. Uważam, że cena regularna jest jednak zbyt wysoka.

Zdaję sobie sprawę że to najtańszy model z Państwa kolekcji, co zaznaczyłem w swojej wypowiedzi. Nie wykluczam, że kiedyś skuszę się na któryś z wyższych modeli, biorąc pod uwagę bardzo korzystne warunki zwrotu/wymiany przez Państwa proponowane.

Życzę wielu zadowolonych klientów.

 

Pozdrawiam,

jakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam garnitur, z którego spodnie już do niczego się nie nadają, natomiast marynarka jest w świetnym stanie i bardzo dobrze mi leży. Garnitur jest w kolorze ciemno-grafitowym.

Pomyślałem, by do tej marynarki dokupić spodnie garniturowe. Jaki kolor spodni będzie pasował? Myślałem o czarnym, granatowym bądź szarym.

 

Szary będzie dobrym wyborem.

post-480-0-08066700-1424765019_thumb.jpg

post-480-0-07763500-1424765043_thumb.jpg

post-480-0-95435600-1424765071_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @xkoziol jesteśmy dumni z naszego zaplecza, jeśli  chodzi o krojownię i nasze formy. Mamy dwa kroje slim i regular i proponujemy 250 kombinacji rozmiarów, także panowie niezależnie od rozmiaru mogą znaleźć spodnie dla siebie. To jest to, co nas wyróżnia na tle innych firm, dodatkowo tkaniny jakościowe i wykonanie w naszej szwalni, a nie podzlecane w krajach trzeciego świata  powoduje, że nasza oferta jest wyjątkowa. Może się pan o tym przekonać sam, bez obaw, ponieważ proponujemy również darmową wymianę lub/i zwrot, co też nie jest bez znaczenia, jeśli chodzi o sklepy internetowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie @jakow oczywiście zdarzają się panowie, którzy mają figury niewymiarowe, wtedy dokładamy wszelkich starań, aby spodnie dopasować do danej figury i robimy to bez dodatkowych opłat, prawie jak Bespoke ;) Dodatkowo jesteśmy obecni na targach i wydarzeniach związanych z modą, gdzie można nasze spodnie zobaczyć i przymierzyć, wtedy też możemy osobiście doradzić i określić rozmiar. Jesteśmy też otwarci na wszelkie uwagi naszych klientów i jeśli potrzeba skrócić nogawkę o 2 centymetry, bo tak sobie życzy klient, to nie ma problemu:)

 

Tkanina w modelu Xpress jest zdecydowanie tkaniną całoroczną i tą polecałabym dla osób, które poszukują takich właśnie uniwersalnych spodni. 

 

Podejrzewam, że fałdy na pośladkach wynikają z figury- płaska pupa? Przepraszam, ale tak bywa, wtedy trzeba spodnie specjalnie odszyć, jeśli zależy panu na pięknym dopasowaniu. Możliwe również, że rozmiar był po prostu nie trafiony, lub fason. 

 

Dodam jeszcze, że każdy nasz model różni się cenowo ze względu na wykorzystaną tkaninę i na rodzaj wykończenia, a nasze ceny wyjściowe są stosunkowo wysokie tylko w stosunku do sieciówek, o których pan wspomniał. 

Taki H&M ma zupełnie inne możliwości i wielkość sprzedaży, w końcu to marka globalna, więc nie należy nas porównywać. Z naszego doświadczenia wiem, że takie firmy kładą nacisk na ilość, a co za tym idzie mniejszą uwagę kładzie się na jakość. U nas jest odwrotnie. Naszą przewagą jest jakość, o którą dbamy osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dokładamy wszelkich starań, aby spodnie dopasować do danej figury i robimy to bez dodatkowych opłat, prawie jak Bespoke  ;)

Prawie... :-))

 

Możliwe również, że rozmiar był po prostu nie trafiony, lub fason. 

Rozmiar był trafiony, mierzyłem zarówno wersję regular jak i slim.

 

Taki H&M ma zupełnie inne możliwości i wielkość sprzedaży, w końcu to marka globalna, więc nie należy nas porównywać. 

A do jakich firm macie Państwo ambicje być porównywani? Serio, jestem ciekaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kilka firm, od których się uczymy i które bacznie obserwujemy.

W kwestii sprzedaży online, bardzo nam się podoba to co robi Suit Supply, Mr Porter, J.Crew. 

Jeśli chodzi o sam produkt to np Pantaloni Torino.

 

Oczywiście wszystkie te firmy powstały i są kierowane na inny zupełnie rynek niż Polska, mają też swoją już długą historie i są to też inne przedziały cenowe, ale jesteśmy po to, żeby stworzyć coś tak dobrego w Polsce i wiele klientów docenia to co robimy.

 

Co do rozmiaru, panie @jakow mam nadzieję, że będziemy mieli okazję w tym roku pokazać się na targach w Krakowie, wtedy bardzo zapraszam do przyjścia, będziemy mogli sprawdzić w czym leży problem i czy rzeczywiście nasz krój nie leży dobrze na panu, czy może wystarczy lekko poprawić spodnie. Jeśli pan oczywiście chce i ma na to ochotę, to zapraszam już przyszłościowo:)

 

 

Panie @xkoziol, tak to są nasze spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie na tym zdjęciu rzeczywiście są odrobinę za długie. To akurat jedno z pierwszych zdjęć i będzie zmienione. Ciągle się uczymy i dopiero po czasie są widoczne takie błędy jak zła długość spodni na modelu:) Proszę się nie obawiać, nie ma to żadnego jednak wpływu na naszą ofertę, która jest tak duża jak widać w tabeli rozmiarów.

 

 Skupiamy się na wprowadzaniu nowych tkanin i te zdjęcia prędzej, czy później znikną ze sklepu. W tabeli rozmiarów natomiast można zobaczyć ile jest możliwości doboru długości spodni i pasa, także można mieć spodnie nawet krótsze w stylu włoskim, jeśli tylko sobie dana osoba życzy. 

 

Zawsze  polecamy zmierzyć swoje spodnie, które ma się w szafie i zmierzenie ich, poźniej porównanie wyniku z naszą tabelą rozmiarów i wtedy ma się pogląd na to jaki rozmiar wybrać, czy też może ewentualnie wybrać np. dłuższe spodnie. 

 

To bardzo dobra opcja dla mężczyzn, którzy w standardowe rozmiary sklepowe się nie mieszczą, bądź nie potrafią po prostu znaleźć spodni, które można nosić bez potrzeby poprawek u krawcowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kilka firm, od których się uczymy i które bacznie obserwujemy.

Jeśli chodzi o sam produkt to np Pantaloni Torino.

Wysoko zawieszona poprzeczka... Nie mogę niestety porównać Państwa spodni z PT, bo tych drugich nie widziałem na oczy, ale zdaje się, że na tym forum są osoby, które byłyby to w stanie zrobić...

 

Co do rozmiaru, panie @jakow mam nadzieję, że będziemy mieli okazję w tym roku pokazać się na targach w Krakowie, [...] Jeśli pan oczywiście chce i ma na to ochotę, to zapraszam już przyszłościowo:)

Dziękuję, niewykluczone że skorzystam z zaproszenia...

 

 

Ale czegoś chyba nie rozumiem... Z jednej strony twierdzicie Państwo:

 

Od ponad 20 lat szyjemy spodnie i tylko spodnie i mamy doświadczenie w tej kwestii. 

 

a potem:

Ciągle się uczymy i dopiero po czasie są widoczne takie błędy jak zła długość spodni na modelu:) 

To jak to w końcu jest? 20 letnie doświadczenie to nie w kaszę dmuchał, pomyslałbym, że pozwala uniknąć takich podstawowych błędów...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jak to w końcu jest? 20 letnie doświadczenie to nie w kaszę dmuchał, pomyslałbym, że pozwala uniknąć takich podstawowych błędów...

 

Pozdrawiam.

 

Tak to rozumiem: mają doświadczenie w produkcji spodni i w tej kwestii niczego się nie wstydzą, ale nie mają doświadczenia w dobrym zaprezentowaniu ich na zdjęciach/na modelu. Niestety to częsty przypadek wśród polskich marek.

 

Prezentacja towaru, a jego produkcja to zupełnie dwie inne dziedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Michał trafił w dziesiątkę:) Doświadczenie w produkcji spodni to jedno, a jest jeszcze niezliczona ilość elementów, która wchodzi w skład tworzenia marki odzieżowej i tego uczymy się od najlepszych, np od Pantaloni Torino. 

 

Widzieliśmy spodnie PT na targach we Włoszech i to co najbardziej rzuca się w oczy, to ogromny wybór tkanin najlepszej jakości i to jest coś do czego m.in. zmierzamy. Jeśli chodzi o odszycie, to nie mamy się czego wstydzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Michał trafił w dziesiątkę :) Doświadczenie w produkcji spodni to jedno, a jest jeszcze niezliczona ilość elementów, która wchodzi w skład tworzenia marki odzieżowej i tego uczymy się od najlepszych, np od Pantaloni Torino. 

 

Widzieliśmy spodnie PT na targach we Włoszech i to co najbardziej rzuca się w oczy, to ogromny wybór tkanin najlepszej jakości i to jest coś do czego m.in. zmierzamy. Jeśli chodzi o odszycie, to nie mamy się czego wstydzić :)

 

Mierzyłem wczoraj dwie pary PT w Royal'u (przecena 50%) i niestety nie mogłem dobrać rozmiaru pod siebie. Rozmiar 50 zbyt obszerny, 48 natomiast wyglądał jak leginsy.

Jakość wykonania, odszycia jak to fachowo nazywacie, była na najwyższym poziomie. Jeżeli macie taką samą/podobną to jestem pod wrażeniem. Nie widziałem na waszej stronie zdjęć wnętrza spodni. Możecie wrzucić zdjęcia ze szczegółami wykończenia wnętrza, kieszeni itd?

 

Admin mógłby przenieść dyskusję o chinos'ach do wątku im poświęconemu. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1447-spodnie-chinos-dyskusje-i-porady/page-9#entry155672

post-736-0-89996800-1425028904_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem wczoraj dwie pary PT w Royal'u (przecena 50%) i niestety nie mogłem dobrać rozmiaru pod siebie. Rozmiar 50 zbyt obszerny, 48 natomiast wyglądał jak leginsy.

Jakość wykonania, odszycia jak to fachowo nazywacie, była na najwyższym poziomie. Jeżeli macie taką samą/podobną to jestem pod wrażeniem. Nie widziałem na waszej stronie zdjęć wnętrza spodni. Możecie wrzucić zdjęcia ze szczegółami wykończenia wnętrza, kieszeni itd?

 

Admin mógłby przenieść dyskusję o chinos'ach do wątku im poświęconemu. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1447-spodnie-chinos-dyskusje-i-porady/page-9#entry155672

I tutaj jest nasza mocna strona:) Zdecydowanie unikalną rzeczą jest oferta rozmiarów, którą proponujemy. Dodatkowo dwa fasony slim i regular. 

A zdjęcia na stronie będą nowe oczywiście, będą też widoczne środki. W tej chwili można zobaczyć więcej na naszym Instagramie, na Facebooku, gdzie dajemy zdjęcia "z ręki" prosto z produkcji. 

 

A tutaj proszę widoczne wnętrze, akurat w modelu spodni Moleskine, bo w tym modelu jest gurt, który widoczny jest w spodniach PT, które pan pokazał.

post-5226-0-11990400-1425033529_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj proszę widoczne wnętrze, akurat w modelu spodni Moleskine, bo w tym modelu jest gurt, który widoczny jest w spodniach PT, które pan pokazał.

 Czy w tych droższych liniach stosujecie Państwo inne guziki i zamki błyskawiczne niż w ChillDay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy w tych droższych liniach stosujecie Państwo inne guziki i zamki błyskawiczne niż w ChillDay?

Tak, stosujemy różne wykończenia. W spodniach Xpress stosujemy guziki metalowe nabijane na stałe. Do wszystkich spodni używamy zamków metalowych Ykk, bo to najlepszy producent zamków. Wyjątkiem są spodnie garniturowe, gdzie stosujemy zamki plastykowe polskiego producenta. 

 

Nasze spodnie się zmieniają, ponieważ zdarzyć się może, że znajdziemy dostawcę, który lepiej się sprawdzi. Wtedy bez oporu zmieniamy spodnie na lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze spodnie się zmieniają, ponieważ zdarzyć się może, że znajdziemy dostawcę, który lepiej się sprawdzi. Wtedy bez oporu zmieniamy spodnie na lepsze :)

Guziki w "moich" spodniach wyglądały tanio. Może warto zmienić na lepsze...  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guziki w "moich" spodniach wyglądały tanio. Może warto zmienić na lepsze...   :-)

Stworzyliśmy kilka linii spodni, tak aby każdy mógł sobie pozwolić na nasze spodnie. Oczywiście cena przekłada się na wykorzystane dodatki, to naturalne. Szczególnie, że oferujemy duże zniżki dzięki kodom rabatowym. 

 

Ale oczywiście takie uwagi są bardzo pomocne w tworzeniu naszej oferty i weźmiemy to pod uwagę. W czerwcu planujemy większe zmiany, a to dzięki naszym nowym partnerom, także będzie coraz lepiej i mam nadzieję panowie to zauważą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście cena przekłada się na wykorzystane dodatki, to naturalne. Szczególnie, że oferujemy duże zniżki dzięki kodom rabatowym.

Czyli stosujecie ten sam schemat co inni krajowi producenci - wyceniacie produkt nieadekwatnie do jego wartości,a klientom mydlicie oczy, przyciągając zniżkiami, które są prawie cały czas dostępne :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.