Jump to content

Robert M

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65

About Robert M

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

614 profile views
 1. Ja to bym się raczej nastawił, że najpierw przymierzę.
 2. @Zajac Poziomka Czy z taką konfiguracją, jaką zaprezentowałeś na screenie, nie masz opisanego przeze mnie problemu? Odznaczyłem "Wysyłaj mi wiadomości i informacje" oraz obie opcje w "Automatycznie obserwowana zawartość" i nadal dostaję tony maili.
 3. No dobra, to co w takim razie oznacza "Automatycznie obserwowana zawartość" i "Natychmiastowe powiadomienie"? Bo ja zrozumiałem, że to powiadomienia w witrynie forum, a nie mail. Opcję "Wysyłaj mi wiadomości i informacje" oczywiście odznaczyłem - jeśli jednak tyczy się to faktycznie maili, to albo ja mam gorszy dzień, albo jest to wyjątkowo nieintuicyjne. Poza tym mamy też coś takiego, i głównie o to mi chodziło (trzecia opcja od dołu): Wygląda na to, że rozwiązaniem jest po prostu całkowite wypisanie się z listy subskrybentów. Trochę takie brutal force.
 4. Zapewne ktoś już zwrócił na to uwagę, ale nawet jeśli, to i tak wymaga to widocznie powtórzenia - dostaję dziesiątki (myślę, że dziś spokojnie ze 100) maili z forum informujących mnie o każdym jednym komentarzu w każdym jednym wątku, w którym kiedykolwiek pisałem. Jest to niemożebnie irytujące, a nie można tego wyłączyć. Proszę, dajcie możliwość zmiany wszystkich opcji powiadomień, bo nie jestem w stanie ogarnąć swojej skrzynki...
 5. Otóż wielce ekskluzywna i niszowa rzemieślnicza robota, więc nie wiem, czy znasz - Massimo Dutti
 6. To jeden z moich ulubionych, więc zmiana nie wchodzi w grę, ale faktycznie jest na tyle charakterystyczny, że nie każdemu podejdzie
 7. Robert M

  Alfred Sargent

  U mnie tak samo, Moore cherry to must have Cena regularna jest jednak mocno zaporowa, więc gdy zobaczyłem na wyprzedaży te Piccadilly, nie wahałem się nawet przez moment - takie second best, ale cieszy bardzo
 8. W podobnej cenie możesz rozważyć też ofertę konkurencyjnego multibrandu, czyli Peek & Cloppenburg, a konkretnie ich marki McNeal. Dobry stosunek cena/jakość (czy lepszy niż Nils - nie wiem, posiadam tylko produkty McNeal), na wyprzedażach również koszule poniżej 100 zł. Podobnie z drugą marką własną P&C, czyli Christian Berg - nieco wyższa jakość, nieco wyższe ceny.
 9. Robert M

  Alfred Sargent

  No i fantastycznie, dzięki za odpowiedź, którą chciałem przeczytać
 10. Robert M

  Alfred Sargent

  Swoją drogą - jakich prawideł używacie dla kopyta 724 i w jakim rozmiarze w stosunku do rozmiaru buta? Może jest tu ktoś, kto nie ma specjalnie "skopyconych"? Bo jednak 80 funtów za prawidła to nie moje progi, a takie zwykłe za sześć dych (złotych, dla odmiany) będą, jak sądzę, zupełnie niedopasowane do kształtu noska. Nie chciałbym wypchać sobie butów.
 11. Jaką sałatkę mam dziś przy sobie?
 12. W sumie może i racja. Początkowo sam chciałem napisać coś w tym stylu, ale stwierdziłem, że w sumie te Meerminy jeszcze dadzą radę, jeśli koledze bardzo zależy. Natomiast co do zasady to fakt, że naprawdę ładne lotniki to dużo większy wydatek.
 13. Nie. No nie. Paskudne obszycie, buty klejone, do tego to nie są tak naprawdę lotniki. Powiem szczerze, że jedyne budżetowe lotniki, które mają sens, to wg mnie te: https://meermin.es/articulo.php?idArt=4630- przynajmniej jeśli chodzi o wygląd, bo Meerminów nie posiadam (aczkolwiek jest cały duży wątek na forum). Mają one tę przewagę, że chyba jako jedyne w tym przedziale cenowym mają jakkolwiek smukłe kopyto. Obłe lotniki wyglądają po prostu źle, a od producentów takich jak Berwick czy G&B innych nie dostaniesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.