Skocz do zawartości

Koordynacja kolorystyczna


meqoq

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś pytałem o połączenie koszuli w kwiatki  ze spodniami flanelowymi .Czy naprawdę wygląda to źle .Bo jak patrze w lustro to kurczę mi się podoba .Proszę o ocenę 

 

Poza mocnym wzorem koszuli, trzeba zwrócić uwagę na podobne odcienie spodni i koszuli, co jest dość monochromatyczne. Po takim małym fragmencie ciężko ocenić, do jednych taki zestaw może pasować, do drugich już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że to chyba mój pierwszy post, na początek: witam Forumowiczów.

Jeśli ktoś z Was znajdzie czas i będzie miał ochotę udzielić mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, będę wdzięczny. Czy zakładając złote spinki do białej koszuli i złotego zegarka z jasnym cyferblatem koniecznym jest aby pasek do spodni miał również złotą klamrę? Nie jest łatwo znaleźć taki pasek, który byłby dobrej jakości w niezaporowej cenie albo w sprzedaży stacjonarnej. Czy klamra w kolorze srebrnym będzie się gryzła z resztą? Z góry dziękuje za odpowiedź. PS. Jeśli post nieadekwatny do wątku to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że to chyba mój pierwszy post, na początek: witam Forumowiczów.

Jeśli ktoś z Was znajdzie czas i będzie miał ochotę udzielić mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, będę wdzięczny. Czy zakładając złote spinki do białej koszuli i złotego zegarka z jasnym cyferblatem koniecznym jest aby pasek do spodni miał również złotą klamrę? Nie jest łatwo znaleźć taki pasek, który byłby dobrej jakości w niezaporowej cenie albo w sprzedaży stacjonarnej. Czy klamra w kolorze srebrnym będzie się gryzła z resztą? Z góry dziękuje za odpowiedź. PS. Jeśli post nieadekwatny do wątku to przepraszam.

Co oznacza słowo "niezaporowa cena"? Określ przedział cenowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza słowo "niezaporowa cena"? Określ przedział cenowy ;)

Chyba nie jest tu to istotne .Zwróć uwagę gdzie kolega mhaem postawił znaki zapytania . :)

 

Do znawców doboru faktur czy znowu ta marynarka http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-niebieski-kratka/C841.html?cgid=Jackets

 

można zestawić z szarą flanelą ?

 

http://www.benevento.pl/preorder/168-spodnie-flanelowe-100-welna-light-grey.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że szelki są najlepszym rozwiązaniem tego problemu ale niestety nie zamierzam spędzić całego wieczoru w marynarce. Zestaw mam dwuczęściowy a koszula i szelki są dla mnie (i w moim wydaniu) nie do przyjecia. Nie chciałbym tu nikogo urazić, więc wyjaśniam- w takiej konfiguracji czuję się jakbym miał 12 lat...nie każdy ma odpowiednią aparycję do szelek:) wracając do paska, szukam dalej... Jakieś sugestie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo w jakim temacie wrzucić moje pytanie, więc wrzucam tutaj :)

 

Co sądzicie o takim połączeniu kolorystycznym jasnych oxfordów z ciemnoszarymi (grafitowymi) spodniami (garniturem):

 

http://image.rakuten.co.jp/mongrandpere/cabinet/bw/bw003_61.jpg

 

Ponadto - co sądzicie o połączeniu takich butów z garniturem granatowym? Obydwa zestawienia przeznaczone do pracy biurowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.