Skocz do zawartości

Klubowe pogawędki


mbs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jakoś dużych zmian nie widzę. Jak wejdziesz w panel moje allegro wyświetlają Ci się portlety ze starego allegro umieszczone w nowej ramce.

W reszcie, czyli w wyszukiwaniu itp. widać wyraźną inspirację eBayem :) chociaż jak dla mnie za duże przerwy między niektórymi polami. Generalnie może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja nabierała kolorów, niestety, niezdrowych. Zdecydowałem, że treści mogą być obraźliwe dla części forumowiczów (było zresztą zgłoszenie jednego z użytkowników), a przede wszystkim nie zależy nam na wojnie na słowa. Podobnie cięte będą dyskusje na inne społecznie drażliwe tematy (np. aborcja), nawet jeśli regulamin tego jawnie nie zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pewnie i tak zniknie (Marek!) ale chciałbym wszystkich przestrzec - otwierajcie wszelkie przesyłki i sprawdzajcie dokładnie w obecności kuriera - kolega dwa dni temu sprawdził czy plazma jest w pudełku ale jej dokładnie nie obejrzał :(

I tak ma prawo do reklamacji. Wyroki sadów są jednoznaczne - wcale nie musimy oglądać telewizora/ekranu/lodówki/czegokolwiek w obecności kuriera, to bezprawny obowiązek, który chciałyby na nas nałożyć sklepy internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Warszawie zakończyły się Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Można było obejrzeć m.in. piękne jachty. Było stoisko flyboard, z uwagi na warunki ;) tylko z manekinem. Ponadto trochę odzieży specjalistycznej jak i 'bulwarowej' w stylu marynistycznym. Były też piękne szyprówki, do których niestety moja głowa okazała się za duża... ale i na to znajdzie się rada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przez powstanie zginęło na pewno więcej ludności, niż gdyby to miało miejsce podczas ewentualnych walk obronnych miasta.

Natomiast jeśli chodzi o zabudowę, to kto wie. Pamiętajmy, że spustoszenie w architekturze poczyniły głównie niemieckie popowstaniowe wyburzenia (bo były robione w sposób zorganizowany). To, że przetrwały pojedyncze budynki (jak choćby Krochmalna róg Żelaznej) to zasługa niewybuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pytanie zupełnie od czapy: Czy ktoś wie gdzie można w Warszawie (najlepiej w okolicy Woli +/- sąsiednie dzielnice) dostać przyzwoite mięso wołowe z opcją zmielenia go na miejscu? Odwiedziłem w ostatnim czasie kilkanaście mniejszych i większych sklepów mięsnych i żaden nie oferował opcji mielenia (chyba trzeba mieć specjalne zezwolenie na tego typu usługę) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.