Jump to content

pol606

Użytkownik
 • Content Count

  920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

pol606 last won the day on August 4 2018

pol606 had the most liked content!

Community Reputation

494

About pol606

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jako zegarkowy amator pozwolę sobie na zadanie pytania o FC-312N4S6. Wady/zalety? Oczywiście podoba mi się po prostu wizualnie.
 2. Cześć, do tego wpisu zainspirował mnie kolega Blekit - zaczynajmy. Atelier @Andells mieści się we Wrocławiu na ul. Ofiar Oświęcimskich 19, główny pokój gdzie odbywają się przymiarki jest przestronny i dobrze oświetlony. Pierwszy kontakt z pracownią złapałem przez nasze forum, opisywane zamówienie będzie trzecią realizacją w zakładzie. Pierwszy garnitur biznesowy i drugi dwurzędowy flanelowy prążek doczekają się oddzielnych (podpiętych) wpisów jeśli ktoś będzie zainteresowany. W związku z zapowiadanym upalnym latem, po przejrzeniu swojej skromnej garderoby doszedłem do wniosku, że konieczna jest przewiewna, delikatna w konstrukcji marynarka na pół-podszewce. Nie będę ukrywał, że materiał Portofino od razu zwrócił moją uwagę, luźny delikatny splot i świetne połączenie kolorów. Portofino jest materiałem sprzedawanym przez Gladson - Gladson Ltd, obecnie jest już wypuszczona nowa kolekcja Portofino VII. Portofino fabric woven in Italy for Gladson New York Łącznie odbyły się 4 przymiarki, mimo, że to już trzecia realizacja, Pani Joanna chciała mieć pewność co do spasowania wzoru i dopasowania marynarki, nie protestowałem. Przymiarki zajmowały nam około 45min, każda poprawka była dokładnie upięta i posiadała dokumentacje fotograficzną. Dla mnie, bazując na wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeniach w innych pracowniach, bardzo ważne było spasowanie kraty. Mimo, iż nie jestem fanem nakładanych kieszeni, przy tym zamówienia na takie właśnie się zdecydowałem. Moim zdaniem najbardziej pasowały do całego planu marynarki. Ważna była też delikatna konstrukcja, niewielkie wypełnienie i ogólna "lekkość". Ogromnym plusem była możliwość dopasowania odpowiedniej włosianki do materiału. Jeśli kogoś interesowałyby zdjęcia, jakiś konkretnych szczegółów, proszę śmiało pisać. Pozdrawiam!
 3. Pani Wanda przyjmuje teraz na Nadodrzu. Złożyłem zamówienie w naszym nowym MTM na Ofiar Oświęcimskich Andells Atelier , z początku października pierwsza przymiarka.
 4. To chyba słabo jak musisz chodzić na poprawki po odebraniu, nie sądzisz?
 5. Ja niestety nie dam rady, życzę udanego wieczoru.
 6. OK, można zrobić zatem ogłoszenie z terminem
 7. Mamy jakiś termin na luty? Jak nie mamy, to proponował bym 18.02.
 8. Pani Wanda przyjmuje uczniów. Nie wiem ile taka nauka kosztuje ale można zapytać.
 9. Marynarka świetna, niestety zakres cen po za moim zasięgiem. Obecny czas oczekiwania na zamówienie około 2 miesięcy.
 10. Czy te wydarzenia umarły juz śmiercią naturalną?
 11. Hmm nie działa mi ten pdf. Może ktoś wkleić adres?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.