Skocz do zawartości

Klubowe pogawędki


mbs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...

Panowie, 

pozwoliłem sobie wkleić prośbę mojego kolegi z pracy - to nie jest żaden łańcuszek szczęście, żaden obrazek się nie pojawi. Efektem będzie większa nadzieja dla kolegi że ma szanse na dalsze leczenie swojej córki.

"Dzisiaj dowiedzieliśmy się z żoną, że politycy wymyślili rozporządzenie, które blokuje program eksperymentalnego leczenia komórkami macierzystymi. Dla naszej Julki i innych dzieciaków, które są w terapii komórkami oznacza to natychmiastowe zakończenie terapii.Terapii która jest jedyną opcją pomocy ciężko chorym dzieciakom.
Wspólnie z innymi rodzicami walczymy o promesę i szukamy wyjścia z tej beznadziejnej sytuacji.
Bardzo prosimy o podpisanie petycji, która jest pod drugim linkiem do pani premier i do ministra zdrowia.
Pod pierwszym linkiem więcej informacji z bloga jednego kolegi Julki, który tez jest w projekcie. Prosimy też o przesłanie tej prośby do znajomych, bo każdy głos się liczy.
Pozdrawiamy,

http://dawidekspalek.com.pl/polska-petycja-do-klikniecia/

http://citizengo.org/pl/13334-zadamy-wylaczenia-obowiazywania-przepisu-37k-pkt-1-i-1a-prawo-farmaceutyczne-wzgledem

"

 

jeśli ktoś pomoże, dziękuję w imieniu Michała i jego rodziny.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jako że lubię sobie pograć/pooglądać w counter strike'a to pomyślałem, że połączę przyjemne z... przyjemnym ;P

 

 

post-6509-0-13287000-1440271997_thumb.jp

 

 

Jakiś forumowicz jeszcze się znajdzie, co czasami lubi się odprężyć przed komputerem? Czy upodobania jednak zgoła inne, bardziej pasujące do tematyki forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Mnie nie razi i sam zawsze tak zaczynam każdą wiadomość - w mailu ta forma wynika z faktu, że wiadomość wysyłana jest o dowolnej porze i odczytywana o często innej, tradycyjne "Dzień dobry" nie miałoby tutaj sensu. Dodatkowe powody w sumie wyjaśnione są w linku powyżej. 

O formę wściekali się przeważnie tylko zakompleksieni doktorzy na uczelni (od 20 lat z tym samym tytułem naukowym), więc nawet specjalnie im na złość zaczynałem tak maile :)

Nawet w urzędach osoby po drugiej stronie, odpisując na maila, też odwzajemniają "Witam" 

 

Świat się zmienił i szwagra też już nie nazywam surzą (tak, szwagier to brat męża, a brat żony to surza) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też na stopie prywatnej i w męskim towarzystwie, zdecydowanie preferuję powitanie "Czołem!". Ma ładną historię i jest trochę staroświeckie. 

 

Szkoda, że z użycia wyszło "Serwus!" - to już prawie anachronizm, bo "Czołem!" jest jeszcze oficjalnie używane przez "mundurowych". 

 

Jednakże, w korespondencji zawodowej "Witam" jest już nie do wyplenienia - jest jak Unicode, jest jak "demokracja". Trzeba nauczyć się z nim żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tablety z serii Nexus były tak udane, że obecnie używki nie są wiele tańsze od nowych egzemplarzy (których już brak z powodu zakończenia produkcji) :P Także faktycznie, lepiej poszukać zabawki z innej kategorii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.