Skocz do zawartości

Klubowe pogawędki


mbs

Rekomendowane odpowiedzi

saint benji, no co Ty, przeciez Dr Kilroy ma biały kapelusz, czerwoną muchę, zielone spodnie i brązowe szelki. i pasek. tak, to dziwne, nosi szelki i pasek jednocześnie.

a ja kiedyś wiedziałem, kogo ma Kilroy w av'ie, ale zapomniałem... to nie jest jakiś komik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki i pytanie bardziej osobiste skierowane do konkretnego użytkownika:

Czy jegomość z avatara dr. Kilroya do dr Kilroy?

Pozdrawiam

Bynajmniej, to Franklin Pangborn. ;)

EDIT: Uwaga, żeby nie było niedomówień - teraz w moim avatarze jest Daniel Davis.

saint benji, no co Ty, przeciez Dr Kilroy ma biały kapelusz, czerwoną muchę, zielone spodnie i brązowe szelki. i pasek. tak, to dziwne, nosi szelki i pasek jednocześnie.

Haha, tu mnie zadziwiłeś swoją znajomością minifigów z Lego. :lol::lol::lol:

Musisz jednak wiedzieć, że oryginalny doktor Kilroy (owszem, to od niego pochodzi mój pseudonim :) ) występuje w trzech, a właściwie czterech wersjach:

1. Oryginalnej, z roku 1998, czyli tak jak opisałeś:

Dołączona grafika

2. Razem z zieloną kamizelką (i czasem białymi spodniami), pojawiła się w roku 2003:

Dołączona grafikaDołączona grafika

3. Natomiast ostatni jego strój pojawił się również w roku 2003, gdy dr eksplorował Himalaje wraz z przyjacielem Johnnym Thunderem:

Dołączona grafika

:lol::D:)

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Typowy OT w ramach, którego rozmawiamy dosłownie o wszystkim co nie zasługuje na założenie nowego tematu w Sali. Pogoda, anegdoty, historie, ciekawostki i wszystko co nas otacza.

(jeśli temat uważacie za niepotrzebny - można usunąć. Choć myślę, że trochę życia by się przydało ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przed chwilą Różową Panterę. :P

Pozdrawiam, Dr

Snooker lepszy ;)

PS: chciałem obejrzeć normalny mecz w Polo przez wpis u mr. Vintage. Wpisywałem różne kwestie, od "polo transmisja", z efektem Disco Polo festiwal do Polo match transmission - z efektem Volkswagen Polo engine/transmission :D kto znajdzie, proszę to tu zamieścić. No chyba, że w ogóle nie transmitują. Znam Wednesday Selection na Eurosporcie, ale to mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.