Jump to content

Misza

Sympatycy
 • Content Count

  3,526
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by Misza

 1. Podbijam temat. Jakieś sugestie, propozycje, własne doświadczenia?
 2. ... zrób to tu: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1262-marynarka-nehru/?hl=nehru
 3. Ale to jest zasada, czy jej nie ma? Kiedyś było to jasne, obecnie na weselach z poliestru i kwiatkami w kieszonkach już raczej nie... Kapelusz (przez wielu uznawany za wyraz ekstrawagancji, a nie potrzebne nakrycie głowy) na taką uroczystość też uzależniamy od tego, czy Pan Młody będzie miał nakrycie głowy? Kwiatek do butonierki wkładam w zależności od nastroju. Nie uzależniam tego od charakteru uroczystości. Choć są oczywiście wyjątki.
 4. Misza

  Mała renowacja

  Specyfiki multirenowacji bez problemu dadzą radę.
 5. Noś dumnie! Szczególnie, jak będziesz jedynym.
 6. Dodany, Snapchat w marketingu to świetny instrument. Niewielu go używa we właściwy sposób. Z niecierpliwością czekam na materiały. --> Misza_K
 7. Bardzo fajny projekt. Z tym kołnierzem to racja. Do poprawy. Kiedyś krawiec wszywał mi kołnierz ze trzy razy. Prawidłowo udało się na ostatnim kawałku materiału.
 8. Zapewne wszystkie koszule ze sklepów polecanych przez cenionych (i nie tylko) użytkowników na tym forum przejdą test przewiewności. Tylko w różnym stopniu. Koszula zrobiona z plastyku mogłaby nie dać rady... A najlepiej ten test przeszłaby ta, w której zastosowano by taki splot: https://www.google.pl/search?q=koszulka+w+siateczk%C4%99&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIioC4ut6exwIVCwBzCh1cOwvl&biw=1024&bih=719#tbm=isch&q=koszula+w+siateczk%C4%99
 9. To przeczytaj dyskusję jeszcze raz, odnajdziesz się i stwierdzisz, że Twój post nie ma związku z tą sytuacją.
 10. ... proszę Cię. Pozostańmy przy swoich zdaniach.
 11. Co za absurd... Stopień przewiewności to cecha, a nie wada/zaleta. edit Chyba, że porównujesz tkaniny, o których zostałeś zapewniony, że świetnie sprawdzą się w identycznych warunkach (np. powyżej 30 stopni). To tak, jakbyś porównywał utratę temperatury wrzątku w termosie i szkalnce przy -30 stopniach, zamiast skupić się na porównaniu rożnych termosów. Kupując koszulę z popeliny nie oczekuję przewiewności. Nie założę jej , kiedy jest ponad 30 stopni, ale będę z niej zadowolony, jak będzie kilkanaście. Jakość takiego materiału ocenię porównując go z podobnymi. "Wolę bardziej przewiewne tkaniny" to co innego niż "ta tkanina z popeliny jest gorsza, bo nie jest tak przewiewna, jak ta o splocie oxford...".
 12. Zamiast zrobić pożyteczną robotę i ocenić konkretne materiały w temacie dot. najlepszych tkanin na lato (jest taki), stworzyłeś wrażenie, że skupiasz się na ocenie marek szyjących koszule. Bazowałeś przy tym na skrajnie różnych materiałach, które po prostu wykorzystuje się przy innych warunkach pogodowych. Przewiewność nie świadczy o jakości. Jest to kwestia indywidualnych preferencji klienta. Twoje uwagi miałyby dużą wartość, gdybyś przed zakupem w obu firmach uzyskał info, że koszule są zrobione z materiału, który idealnie nadaje się np na upały. Wtedy zacząłbyś ciekawą dyskusję o rzetelności przekazywanej info.
 13. Przeprasowanie kołnierza może dać porzadany efekt. Ale jak będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości czy jest ok - do poprawy.
 14. Nie daj sobie wmówić, że manszety skracają nogi. Kołnierz delikatnie odstaje. Może to być efekt tylko na zdjęciu, ale IMO jest delikatnie do poprawy.
 15. Czyli jest to Twoje indywidualne spojrzenie, które wypracowałeś obserwując zmieniający się świat - dobrze zrozumiałem?
 16. Skąd zaczerpnąłeś inspirację do kryteriów, którymi się kierujesz?
 17. To jakiś żart? Rozumiem daleko posunięte kompromisy w sytuacjach mniej formalnych, szczególnie jesli ktoś już zakupił buty, ale sugerować, że ten kolor obuwia "ujdzie" w zestawie dla Pana Młodego? Dla znaczącej części gości na polskich weselach jest oczywiste, że buty dla PM powinny być czarne. A daleko im do jakiejkolwiek szczegółowej wiedzy o KME. Buty świetne, ale absolutnie nie do założenia na tę okazję. Mówię to także z perspektywy osoby, która z zażenowaniem patrzy na swoje zdjęcia w opisanej roli.
 18. Sytuacja, w której firma przekazuje szczegóły reklamacji osobie prywatnej, nie będącej stroną jest kuriozum. I zaczynam mieć wyrzuty sumienia, że swoje koszule piorę w pralce. Naprawdę...
 19. Tweet sprzed chwili. I tak to własnie (powinno) działa(ć)!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.