Skocz do zawartości

Misza

Sympatycy
  • Postów

    3 526
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez Misza

  1. Dyskusja o bespoke przeniesiona. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1151-czy-garnitur-bespoke-jest-na-ka%C5%BCd%C4%85-kiesze%C5%84/page-3
  2. Sebastian nie proponował drogiego bespoke, tylko bespoke, a to bywa w różnej cenie. Nie reklamował też swoich usług, a sposób patrzenia na swój wizerunek i dobry wygląd. Ale Ty po prostu wolisz upraszczać, prawda? Masz tu krawca za 600 zł. Może znajdziesz droższego, może tańszego? Nie wiem... ale jak się ma mało pieniędzy, to MOŻNA. Nawet jeśli to oznacza wyjazd do innego miasta. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1529-tadeusz-ch%C5%82opek-lublin-trzycz%C4%99%C5%9Bciowy-garnitur/page-2?hl=garnitur Nie przyznałem, że ludzie wydają za dużo, tylko, że w przypadku samochodów, mieszkań, wycieczek i innych podobnych są przyzwyczajeni do zaciągania pożyczek. W przypadku dobrego wyglądu już nie, a ten jest IMO dużo wazniejszy. CI mniej zamożni potrafią na adidasy zbierać kilka miesięcy i wydać 300-500 zł, także ja bym tak łatwo nie ferował wyroków na możliwości naszego biednego (?) społeczeństwa. Nie jest ani tak dobrze, jakbym chciał, nie jest też tak źle, jak to udowadniacie. 1. i 2. Nie pisz, co myślę. Tak, czy inaczej - jesteś w błedzie. Nie będę oceniać stanu finansów konkretnych użytkowników. Byłoby to nieeleganckie. "Nie stać mnie", to bardzo często "nie jestem jeszcze gotów". Ale nie będę odnosił się do konkretnych osób. Nie moja sprawa.
  3. Nie ma niczego złego w podkoszulce... dopóki nie prześwituje przez słabej jakości koszule.
  4. Spójrz na to, jak często kupujemy samochody ponad swoje możliwości (kredyt), zbyt drogie mieszkania (kredyt), wycieczki, itd. Dobry wygląd, to inwestycja. Nie każdy musi to rozumieć.
  5. ROGAS2000 Rozwiniesz o tym gadaniu (p)?
  6. Misza

    Restauracje

    Gdansk restauracja pod cielakiem Na wyjście z piękną kobietą będzie odpowiednie. Muzyka, obsługa, wystrój ok, jedzenie, wino wyśmienite, ceny wyższe.
  7. A potem, jak z karabinu...
  8. wełna+jedwab (70+30) granat będą ok.
  9. Misza

    Monogram na ubraniach

    Heh... każdy ma swój fetysz.
  10. Jestem bardzo zadowolony z knita profumo kupionego na wyprzedaży w sklepie eleganckipan.com.pl. Polecam. węzeł piękny i trzyma się mocno cały dzień. No i ten kolor...
  11. https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1368-antyperspirant-dezodorant-jak-usun%C4%85%C4%87-plamy/?hl=plamy
  12. Misza

    Yanko cordovan recenzja

    Mozliwe. Po przedawkowaniu kosmetykowTez tak miałem na "zwyklej" skórze w butach Emling.
  13. Rozmiar wydaje się być ok. Zebrałbym odrobinę materiału na plecach w okolicy łopatek, nie taliowałbym.
  14. Aż za bardzo kategorycznie... Miałem tak - u mnie to z przemoczenia. Osuszyć, dobrze odżywić skórę kilka razy ze szczotkowaniem. Żeby całość nie przebiegała w zbyt nerwowej atmosferze - proponuję rozłożyć cały proces na dwa tygodnie. A z lustrem (dawkowaniem wody) najlepiej dojść do perfekcji na innych butach.
  15. Czep się Pan tramwaja. Englishman - właściwy kierunek.Dużo konsekwencji, trochę poprawek i będzie git.
  16. A tak z ciekawości, jakie ma znaczenie, czy poszetke.com czy dalvey?
  17. Argument wzięty z księżyca. Naprawdę nie ma znaczenia, czy pracujesz w budżetówce, czy w korporacji, czy też masz prywatną firmę. Jeśli klient Cię przekona, to zrobisz wszystko. Udowodnisz nawet, że doba ma 25 godzin. Wystarczy sobie odpowiedziec, kiedy priorytet klienta (czas i jakosc) staje się priorytetem krawca (jakość i cena). To w końcu tylko kilka(naście) nadgodzin lub odbiory jednego (kilku) klientów przesunięte o kilka dni.
  18. Jak ja lubię, jak forumowicze nie dają mi prawa do bycia "zwykłym" użytkownikiem i kazdy wpis traktują, jako wpis MODA... Ale, że Ty Koźle???
  19. Oki, to poczekaj. Jak to się ma do powyższej sytuacji. W MD po prostu kupujesz, a potem odsylasz lub oddajesz w sklepie i dostajesz na konto.
  20. Panowie... zakręciliście tak, że tylko parsknąć śmiechem. Koval, rozumiem, że piszesz o opcji odesłania towaru i zaznaczenia poszczególnych elementów na karcie?
  21. Może tak jest zawsze, a może tylko w okresie świątecznym, tak, czy inaczej warto przypomnieć. 10 proc. w Country Attire za zapisanie się do newslettera. http://www.countryattire.com/ Jedynym "problemem" jest to, ze mail z kuponem rabatowym nie przychodzi.
  22. Zwrot? Na konto.
  23. Kazda odpowiedz jest dobra. im bardziej wyróżniający tym rzadziej go nos. A najlepiej po prostu systematycznie powiększać kolekcje o jedne i drugie. Bardzo sobie chwałe te droższe i długie z wełny ze sklepu eleganckipan.
  24. Panowie, bez przesady. Czas jest. Garnitur Bespoke to nie jest rzecz, która musi lezakowac. Kiedyś przypadkiem spodnie od krawca były do odbioru po kilku godzinach. Wszystko jest do zrobienia. Kwestia ustalenia wspólnych priorytetów. tzn klienta i krawca.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.