Jump to content

Tunkx

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Tunkx

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

676 profile views
 1. Czy są jakieś zasady jesli chodzi o krawaty klubowe (z logiem stowarzyszenia)? Jak umieścić takie logo? Chyba jedno logo nie wypali, jeśli będzie szyta tylko jedna wersja krawata, ze względu na rożny wzrost noszących? Czy w takim razie umieścić wiele małych logów (lóg?)? pozdrawiam
 2. Dziękuję bardzo. Właśnie tej strony szukałem :)))
 3. Poszukuję męskiej, skórzanej kopertówki. Chodzi mi o rozmiar, żeby zmieścił się 13 calowy laptop albo trochę mniejszej. Pamiętam, że kiedyś jedna z marek OrsoNero (panda? coś takiego) miała takie w ofercie poniżej 300 zł, ale teraz w ogólę nie mogę znaleźć tej strony. Możecie coś pomóc? Ewentualnie kto może taką torbę tanio uszyć? Budżet tak do 300-400 zł.
 4. Witam, Nurtuje mnie pewna rzecz. U mężczyzn ubranie czarnego garnituru w dzień jako garnituru business informal albo business formal jest uznawane za coś nie odpowiedniego. (zasada czarny po 18 itp itd). Czy kobiety obowiązuje ta sama zasada? Ciekawi mnie to, bo ciąglę widzę, że kobiety ubrane na czarno w 'business attire' i nie wiem co o tym myśleć. Znajomym facetom w czerni doradzam, żeby zainwestowali w szary garnitur bo czarny trochę nie wypada, ale nie jestem pewny czy to samo mogę polecić kobietom/koleżankom. Niby powinny się lepiej znać na damskim ubiorze, ale patrząć na obecne społe
 5. Pamietam gdzieś na forum ktoś podał link do szewca, który odnawia zniszczone buty. Możecie powiedzieć o kogo chodzi. Pamiętam, że miał stronę internetową.
 6. Nie spotkałem się z przypadkiem ważenia torby podręcznej. Przy check-in nie musisz jej mieć ze sobą a potem przy wejściu na pokład nie mają wag.
 7. Czyli marynarka za krótka? Mi sie zdaje dobra. Tzn koszula jest dosyć nisko i różnica około 1,5 cm
 8. Tunkx

  Studia

  Idź na studia za granicą. W UK albo w Holandii. Tak naprawdę to liczy się prestiż uczelni, pomijając studia gdzie naprawdę liczy się wiedza (informatyka czy inżynieria)
 9. Czy jest jakiś rodzaj koszuli/kołnierzyka z którym nie należy nosić fulara? Czy fular pasuje do kołnierzyka włoskiego? pozdrawiam
 10. Skracam wszystkie swoje koszule i marynarki do takiej długości. Co myślicie? Na drugim zdjęciu chodzi oczywiście o tą rękę po stronie poszetki
 11. Zawsze można kupić farbę do skóry i je przemalować. Tylko chyba cena farby wyjdzie 200% ceny butów
 12. Takie Penny stocks. Czasem też można zarobić
 13. But na lewej nodze jest z asosa i kosztował mnie jakieś 8 funtów z gratis przesyłką Poza tym to jest już ostry casual, noszę go do czegokolwiek. Nie ważne Właśnie na żywo są dużo ciemniejsze niż na stronie i jakieś takie mniej zielone. Aparat to w miarę dobrze oddaje.
 14. Krawcowa nie chce mi skrócić rękawów marynarki od góry, chce od dołu. Guziki mam nabijane jak w tanich marynarkach. Czy w takim wypadku guzik z samego dołu przeszywa się na samą górę?
 15. Wrzucam zdjęcia tych wojasów za 100 zł. Mi się podobają, są ciemniejsze niż na stronie internetowej. Co myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.