Jump to content

Jaka książka leży na waszej szafce nocnej?

Recommended Posts

• Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bardzo dobry przykład wpływu nowych technologii na odzwyczajenie od ortografii, interpunkcji i poprawnego konstruowania zdań.

Research przed zakupem...

Natchnęliście mnie do powrotu do "Mistrza..." - dziękuję, ale ja właściwie nie o tym - to był tylko zapalnik. Przy okazji, przypomniało mi się, że oglądałem kiedyś genialną ekranizację tego dzieł

Posted Images

Achaja to taka grzeszna przyjemność i łatwy cel dla krytyków, co nie zmienia faktu, że te recenzje Kiciputka na YouTube są jeszcze marniejsze niż recenzowane książki. Co ciekawe, Ziemiański potrafi pisać też całkiem ambitną fantastykę.

A u mnie to - książka zarazem zabawna i bardzo dołująca, doskonale dokumentująca diagnozę Orwella, że some ideas are so stupid that only intellectuals believe them.

sesardic-reasononh.thumb.jpg.de6a7a04874ce6916ed3cfa49819d10d.jpg

• 1 month later...

Właśnie kupiłem kolekcjonerskie wydanie książki "Australijskie piekło" która miała swoją premierę ponad miesiąc temu...
O czym jest ta powieść możecie sobie przeczytać na stronie autora, Radosława Lewandowskiego
Oczywiście już jestem ciekawy, jak szybko ją przeczytam ;) Wspomnę tylko, że jest to powieść o marynarzach i ich przygodach, jakby kogoś interesowało!

• 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...