Skocz do zawartości

Jaka książka leży na waszej szafce nocnej?


mbs

Rekomendowane odpowiedzi

Achaja to taka grzeszna przyjemność i łatwy cel dla krytyków, co nie zmienia faktu, że te recenzje Kiciputka na YouTube są jeszcze marniejsze niż recenzowane książki. Co ciekawe, Ziemiański potrafi pisać też całkiem ambitną fantastykę.

A u mnie to - książka zarazem zabawna i bardzo dołująca, doskonale dokumentująca diagnozę Orwella, że some ideas are so stupid that only intellectuals believe them.

sesardic-reasononh.thumb.jpg.de6a7a04874ce6916ed3cfa49819d10d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Właśnie kupiłem kolekcjonerskie wydanie książki "Australijskie piekło" która miała swoją premierę ponad miesiąc temu...
O czym jest ta powieść możecie sobie przeczytać na stronie autora, Radosława Lewandowskiego
Oczywiście już jestem ciekawy, jak szybko ją przeczytam ;) Wspomnę tylko, że jest to powieść o marynarzach i ich przygodach, jakby kogoś interesowało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
W dniu 8.07.2022 o 18:27, pablocito napisał:

„Rok 1984” też się nada…

Z tego co pamiętam, to moderacja nie porywa i nie torturuje nieposłusznych forumowiczy w lochach jakiegoś Ministerstwa Elegancji... ;)

A "Folwark zwierzęcy" to świetna książka, po jej przeczytaniu lata temu rzuciłem pracę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "Ministerstwo Elegancji" w dzisiejszych, czasach może wcale by nie, było takim złym pomysłem.

U mnie natomiast na szafce nocnej obecnie leżą dwie książki, które są czytane w zależności od nastroju: 

"Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym" - Daniel Kahneman.

"Summa technologiae" - Stanisław Lem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to moderacja nie porywa i nie torturuje nieposłusznych forumowiczy w lochach jakiegoś Ministerstwa Elegancji...
A "Folwark zwierzęcy" to świetna książka, po jej przeczytaniu lata temu rzuciłem pracę default_smile.png.

Nie miałem na myśli moderacji, tylko takiego Pegasusa dajmy na to.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Velahrn napisał:

Z tego co pamiętam, to moderacja nie porywa i nie torturuje nieposłusznych forumowiczy w lochach

Tia..A co się stało z kolegą @xkozioł , który zniknął jak ten górnik z kopalni Bytom ? Jo się grzeczne pytom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.