Szydlowsky Opublikowano 11 Lipca 2022 Zgłoś Opublikowano 11 Lipca 2022 Ja wyleciałem bo zwróciłem uwagę modowi że nieodpowiednio się wyraża na temat osób mających odmienne zdanie / pełna kultura z mojej strony / , oczywiście posprzątał i dał mi "nagrodę" na 12 miesięcy. Zapytałem "zarząd" co o tym myślą , okazało się moderator ma zawszę racje i może robić co chce ?♂️ Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.