Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

O ile ogólnie nie przepadam za szpilkami do kołnierzyka, to @phantom wygląda bardzo dobrze.

Przy okazji warto zobaczyć jak różne ustawienie aparatu (różne światło) całkowicie zmienia kolor garnituru. Widać ile jest warte mówienie o kolorach na podstawie zdjęć w internecie. *)

 

 

*) nie mówiąc już o ciągle słyszanych - z reguły damskich - rozmowach "Wiesz, jest taka zielona sukienka. Taka jasna, ale nie jak trawa tylko nieco ciemniejsza. Z takim kwiatem. Wiesz, taki żółty. Trochę jak kurczak na wigilię, ale nie aż tak jasny...." :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lubo69 napisał:

Nieeee... Kobiety w ogóle nie używają nazw kolorów podstawowych. Dla nich istnieje amarantowy, szmaragdowy, pistacjowy, topazowy...
Za to my rozróżniamy trzy kolory; no, ale ten dowcip wszyscy znają...

Projektant  używa jeszcze magenty, cyanu itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, phantom napisał:

Klasycznie :

@phantom Super masz ostatnie outfity, ale ten aparat/telefon robi zamglone zdjęcia, co psuje trochę efekt. Dasz rade coś z tym zrobić ?

@blekit z płaszczem czy bez bardzo mi się podoba połączenie granatowego i brązowego. Bez płaszcza wyglądasz bardziej vintage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamil1987 napisał:

@phantom Super masz ostatnie outfity, ale ten aparat/telefon robi zamglone zdjęcia, co psuje trochę efekt. Dasz rade coś z tym zrobić ?

@blekit z płaszczem czy bez bardzo mi się podoba połączenie granatowego i brązowego. Bez płaszcza wyglądasz bardziej vintage.

Zobaczymy jutro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@phantom Dużo bardziej "casual", swobodniej i po prostu lepiej wyglądałoby to moim zdaniem bez krawata. Połączenie jeansów i krawata (jakiegokolwiek, nie chodzi mi konkretnie o ten który nosisz) nie jest zbyt fortunne. Cała reszta bardzo mi się podoba, fajna marynarka!

Dzięki! Gdyby koszula miała kołnierzyk button down, krawata na pewno nie zakladałbym. Jako,  że jest to cut away, wybrałem jak najbardziej nieformalny krawat czyli knit (swoją drogą,  które zakończenie jest mniej formalne w knicie: trójkątne czy standardowe?).

@Servetch Koszula to Massimo Dutti z poprzedniej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

@phantom Dużo bardziej "casual", swobodniej i po prostu lepiej wyglądałoby to moim zdaniem bez krawata. Połączenie jeansów i krawata (jakiegokolwiek, nie chodzi mi konkretnie o ten który nosisz) nie jest zbyt fortunne. Cała reszta bardzo mi się podoba, fajna marynarka!

Góra jest tak fajna, że zmieniłbym spodnie. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.