Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Ketjak napisał:

Co sądzicie o garniturze? Osobiście jestem fanem tej  kraty windowpane i szerokich klap. Bardzo rzadko można spotkać taki krój w polskiej sieciówce.

Osobiście sądzę, że garnitur chyba ładnie leży na Tobie, ale zasłużył na lepsze zdjęcie, bądź rozjaśnienie tego, które zrobiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ketjak napisał:

Przy następnej okazji zrobię fotkę w lepszym oświetleniu.

Wystarczyły 2 minuty w byle edytorze do zdjęć na telefon aby trochę lepiej ukazać garnitur. Mam nadzieję, że nie obrazisz się za wykorzystanie zdjęcia. Bardzo fajnie leży, to vistula? 

IMG_20180114_025743.jpg.af813c561d6d5e6a056ee598d444275e-01.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kierzyk napisał:

Wystarczyły 2 minuty w byle edytorze do zdjęć na telefon aby trochę lepiej ukazać garnitur. Mam nadzieję, że nie obrazisz się za wykorzystanie zdjęcia. Bardzo fajnie leży, to vistula? 

IMG_20180114_025743.jpg.af813c561d6d5e6a056ee598d444275e-01.jpeg

Tak, Vistula. Wszedłem do sklepu i nie mogłem się oprzeć. Szerokie klapy w szpic, guzik idealnie w talii, marynarka o odpowiedniej długości. W końcu nie żałowali materiału i wyszło uważam świetnie.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil1987 napisał:

Jedne z najładniejszych (top3) dress boots na tym forum :)

Dziękuję za miłe słowa. Faktycznie fajnie wyglądają...szczególnie solo, na półce. Mam pewne zastrzeżenia co do prezencji na stopach (jak to ostatnio napisał @fan_dobrego_buta- widok z lotu ptaka :)), ale to kwestia proporcji i optycznego skracania przy "kroju" balmoral". Te gładkie skrzydła (austerity) miały trochę wspomóc dynamikę i tak się IMO stało, ale nie o końca :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Tanatos70 napisał:

Dziękuję za miłe słowa. Faktycznie fajnie wyglądają...szczególnie solo, na półce. Mam pewne zastrzeżenia co do prezencji na stopach (jak to ostatnio napisał @fan_dobrego_buta- widok z lotu ptaka :)), ale to kwestia proporcji i optycznego skracania przy "kroju" balmoral". Te gładkie skrzydła (austerity) miały trochę wspomóc dynamikę i tak się IMO stało, ale nie o końca :) 

Nie chciałem tutaj komentować, więc może moderator by to przeniósł do JBMDNS, ale patrząc matematycznie z "lotu ptaka" na te buty to masz niemal idealne proporcje między obłożyną (cześć widoczna spod nogawki), przyszwą i noskiem (1:1:1), co wg mnie wygląda bardzo dobrze. Nie mówiąc już o kolorze skóry, który wpada w brąz przy ciemniejszym świetle no i połączenie zamsz-skóra, które bym na pewno wybrał gdybym kupował dress boots. Nie rezygnuj z nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamil1987 napisał:

Nie chciałem tutaj komentować, więc może moderator by to przeniósł do JBMDNS, ale patrząc matematycznie z "lotu ptaka" na te buty to masz niemal idealne proporcje między obłożyną (cześć widoczna spod nogawki), przyszwą i noskiem (1:1:1), co wg mnie wygląda bardzo dobrze. Nie mówiąc już o kolorze skóry, który wpada w brąz przy ciemniejszym świetle no i połączenie zamsz-skóra, które bym na pewno wybrał gdybym kupował dress boots. Nie rezygnuj z nich ;)

Bardzo dziękuję za matematyczne wsparcie :). Ja po prostu jestem z tych, co to widzą szklankę w połowie pustą ;-). Mam taką immanentną skłonność dążenia do perfekcji i stale myślę, co by tu jeszcze poprawić. Dlatego następne, do których już (mam nadzieję) kroją skórę u Vassa, będą i trochę podobne i całkiem inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.