Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@Dandycore Ciekawa sprawa, płaszcz na blogu przedstawiasz jako Ulster.  @zaki sprzedaje go jako polo coat. Rozumiem, że jest on nowoczesną (pardon ... modową) wariacją na temat. Rozumiem, że ma kolor płaszcza polo i elementy ulstera, ale dla mnie wygląda to jak dwurzędowa dyplomatka po zabiegu odformalnienia. Samo to jak leży i podkreśla sylwetkę oddala jego aparycję od sportowego charakteru dawcy nazwy. To już sztruksowy szlafrok Zaremby, który wszyscy znamy z relacji z tegorocznego Pitti, lepiej wpisujesię w klimat polo. Do tego długość, która przybliża płaszcz Zackromana do tzw. car coat, co w rezultacie zdradza powód tendencji do współczesnego skracania okryć wierzchnich. 

Czy ta powyżej wspomniana przeze mnie dowolność w nazewnictwie nie bierze się z tego, że właściwie to już tak pomieszane, że nie wiadomo jak na to wołać?

Nota bene to bardzo ładny płaszcz 😃

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2018 o 23:16, 4inHand napisał:

Chyba udał mi się zestaw, który jest stonowany i nie zwraca uwagi, a jednak jest pełen bajerów ;) Błękitny bengal stripe z pin collarem i mankiety na spinki, reginmental tie i grafitowy garnitur :D

 

Fajny zestaw! Gdyby to były wyraźne bengal stripe (czyli ciemniejszy niebieski), to myślę, że byłoby jeszcze  lepiej, power look na całego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Velahrn napisał:

Fajny zestaw! Gdyby to były wyraźne bengal stripe (czyli ciemniejszy niebieski), to myślę, że byłoby jeszcze  lepiej, power look na całego!

Zgadzam się. Co ciekawe w tym wypadku to w sumie "multihairstripe" więc prążek jest optycznie delikatny. Pozdrowienia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem przyjemność poznać kolegę po fachu @midlifedapper z Instagrama. Bardzo ciekawy człowiek. Swoją drogą polecam każdemu najlepszy bar w NYC, King Cole Bar w hoteliers St. Regis przy 55tej ulicy. Atmosfera jest wspaniała a także jest to miejsce gdzie lata temu wynaleziono Bloody Mary która początkowo nazywała się Red Snapper

C98E14C0-FADB-4ADA-B481-46AECCF10B07.jpeg

61D6D7D7-F8C3-43FD-B6B1-46AF10401AF3.jpeg

5BC9CE2A-42EC-49F9-AF60-999D3A7FEBE5.jpeg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.