Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=7352]Milten[/mention]

Czy ta marynarka jest 10 cm za długa czy mi się tylko wydaje ?

Zdjęcia mam co prawda robione bardziej od góry, ale według mnie proporcje są dobre, dodatkowo jest to marynarka o tzn „mocnym” kroju, więc może być trochę dłuższa niż standardowe (np. Washington od Suitsupply):12a0ff65376f4883fc87b95e62a6e1a2.jpg

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Milten napisał:

Zdjęcia mam co prawda robione bardziej od góry, ale według mnie proporcje są dobre, dodatkowo jest to marynarka o tzn „mocnym” kroju, więc może być trochę dłuższa niż standardowe (np. Washington od Suitsupply):

Teraz wygląda to trochę inaczej (lepiej), na pierwszym zdjęciu wyglądało to niemal jakbyś miał dolny guzik na wysokości kroku.

26 minut temu, Tanatos70 napisał:

Z okazji debiutu nowych "krokietów", pozwoliłem sobie na małą zdradę względem zaprzyjaźnionej firmy @Embassy of Elegance i przywdziać coś jeszcze, co posiada magiczny znaczek: 5a8989dd5ce42_crockett-and-jones-royal-warrant-content-imageg.jpg.f88cfad0135a69b4da128c6f13d793a5.jpg

Wypadło na dodatki Turnbull & Asser (krawat mógłby być te kilka centymetrów dłuższy, ale cóż...).

Kot nie uzyskał jeszcze aprobaty Księcia Walii, ale pracujemy nad tym :):

 

Te buty są tak świetne, że całkowicie zmieniły mój pogląd na split-toe derby i chciałbym mieć w przyszłości dokładnie ten sam model. A jeśli chodzi o aprobatę Księcia Walii to do kompletu pasowałby jakiś płaszcz Barbour'a :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beny23 wydaje mi się, że w ostatnim okresie w Twojej szafie wydarzyła się prawdziwa rewolucja jeżeli chodzi o krawaty i koszule. Od pewnego czasu na Twoich zdjęciach nie widać już z wąskich krawatów i mikroskopijnych węzłów, nie ma już kołnierzyków o brzydko zaginających się rogach. W zamian za to pojawiły się piękne, klasyczne krawaty i świetnie wyglądające koszule. Zmiana na duży plus!  👌👌👌

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.