Jump to content

Wessling

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20

About Wessling

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć,

  Jeżeli Twoje ogłoszenie dotyczące spodni VG jest wciąż aktualne, to chętnie je odkupię. 
   

  Michał

 2. Na podstawie tych zdjęć i to tylko moja subiektywna opinia amatora. Nie jest dopasowana w ramionach. Nie rzuca się to tak bardzo w oczy, bo na styku z rękawem jest zapewne standardowa w Bytomiu "kurtyna". Ale już na zdjęciu pleców widać to lepiej. Do tego poduszki są iście hokejowe. Mimo to nie kryją, ale uwydatniają lekką wadę postawy (przypuszczam na podstawie kształtu i wysokości ramion oraz sposobu marszczenia się pleców). Długość może być, ale guzik wysoko. Konieczne jest taliowanie. Na plecach, w okolicy pach, znaczny nadmiar materiału. Przy okazji taliowania da się pewnie zebrać, ale tu musiałby się wypowiedzieć ktoś doświadczony w krawiectwie/konstrukcji. Możliwe, że wymagałoby to korekty również na szwie środkowym, a najlepiej wyprucia rękawów i korekty linii ich wszycia. Można wtedy dopasować ramiona i zmienić ich wypełnienie. Rękawy brzydko się marszczą w pozycji wyprostowanej, więc przy okazji trzeba też poprawić to. Dobry krawiec zapewne sobie poradzi, ale to już zaczyna kosztować i bez gwarancji sukcesu. A i tak zostanie kwestia guzika, średnio układających się klap i nisko wszytych rękawów, które przy powitaniu będą unosiły do góry całą marynarkę. Jeśli nie można zwrócić, to zostają dwa wyjścia. Albo doinwestować i maksymalnie dopasować, albo sprzedać minimalizując straty i poszukać innego.
 3. Jeśli możesz, to zwróć. Nie leży dobrze, a po znacznej ingerencji będzie lepiej, ale nie dobrze.
 4. Używam bezbarwnego. Nie upaćkasz białych nici i podeszwy.
 5. Wielki Shoe. Macaroni Tomato też chyba trochę produktów ma. Przynajmniej miał. Na Woli nie wiem. Chyba, że może być Tarrago, to Sklep Szewski.
 6. Na podstawie tych zdjęć trudno ocenić. Marynarka wydaje się zbyt obszerna (w ramionach, klatce, rękawach). Możliwe, że częściowo to efekt przyjętej pozy. Albo skupiłeś się na dopasowaniu spodni i marynarki w talii i reszta to już typowa wypadkowa RTW. A kolor? Chyba faktycznie ujmuje Ci trochę powagi, więc na wiosnę jak znalazł.
 7. Wymieniałem w sklepie koszulę zamówioną online. Ze zwrotem nie powinno być też problemu. Adres do do zwrotów to właśnie sklep w Blue City.
 8. Zamiast pogłębiać straty, lepiej je ogranicz - wystaw na sprzedaż w dobrej cenie.
 9. Przecież trzy guziki to nie jakiś dziwoląg, tylko dość często spotykane rozwiązanie. Jak Cię to męczy, to przyłap nitką czwarty guzik i zobacz czy z normalnej perspektywy robi to jakąś różnicę. Dla mnie dziwniej będzie wyglądała (o ile ktoś by się tego dopatrzył) imitacja dziurki i guzik za rozcięciem rękawa. Moim zdaniem idealnie będzie dopiero gdy guziki odsunie się trochę od końca rękawa, czyli wypruje i odtworzy imitację dziurek i guziki w nowym miejscu. A przy czterech jeszcze trzeba przedłużyć rozcięcie. Szkoda zachodu.
 10. Z mojego doświadczenia wynika, porównując do HIRO, że OLFE jest nieznacznie szersze i wyraźnie niższe w podbiciu. Dla przykładu HIRO pasuje bardzo dobrze, a większe o pół rozmiaru OLFE są odrobinę za szerokie, ale po zasznurowaniu do pełnego "zamknięcia" brakowało prawie centymetra (większość rozwarcia z czasem zniknęła). Te 7,5 HIRO już testowałeś? Rozważ jeszcze raz rozmiar, a najlepiej kopyto. Przy podanej szerokości stopy może być krucho z miejscem.
 11. Wessling

  Buty, trochę taniej

  Nie przyglądałem się zdjęciom, bo już na pierwszy rzut oka mają coś, co toleruję tylko w sztybletach - wstawkę z gumy. Dobrze, źe przynajmniej suwak sobie darowali.
 12. Wessling

  Buty, trochę taniej

  Nie są. Zwykle jest odwrotnie. Ale nie tylko to decyduje. Na forum i wielu innych stronach znajdziesz bez problemu informacje na ten temat.
 13. Ja bym odesłał. Przy cenach outletowych mango prawdopodobnie nieopłacalne. Nie zastanawiałbym się nawet czy możliwe. Osobiście nie widzę sensu w przerabianiu rozmiarów. Na rynku jest tyle produktów, że prędzej czy później można dobrać coś, co wymaga jedynie umiarkowanych korekt.
 14. Buty to nie Ford T Kolegom zapewne nie chodziło o granatowe buty co do zasady, tylko konkretnie o te. Delikatnie mówiąc są estetycznie ułomne. W każdym połączeniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.