Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Sir Well Endowed napisał:

Cześć, czy ktoś może wie, gdzie mógłbym kupić zamszowe(najlepiej ciemny brąz) brogowane trzewiki na gumowej podeszwie do maksymalnie 1200-1500PLN?

Wysłano z mojej glinianej tabliczki przy pomocy Sutur-Eli
 

Coś takiego https://www.skoaktiebolaget.com/collections/boots/products/lof-tung-adams-brown-suede ? Przekracza nieco budżet, ale zdarzają się promocje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wyskoczyła mi reklama jakiejś stronki krzaka z "jedwabnymi krawatami". Taka koncepcja złoto czarna z kwiatowymi elementami całkiem do mnie trafia. Kojarzy ktoś może podobne wzornictwo i kolorystykę ale faktycznie w dobrej jakości? Zwłaszcza trafia do mnie drugi od prawej na dole.

Screenshot_20210226-073508_Facebook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma takich krawatów w dobrej jakości, ponieważ nie ma na taki produkt zapotrzebowania - to nie jest wzór który może odnaleźć się w klasycznej męskiej elegancji, także tej mocno casualowej czy dandy - jest tandetny w swoim zestawieniu kolorystycznym. No może gdzieś w rodzinie Soprano by się odnalazł przy za dużej marynarce, na szyi jakiegoś Kilera. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te krawaty da ładne czy nie, w sumie nie znam się, mi się nie podobają, ale nieśmiało zaznaczę ze estetyka i jakość nie zawsze idą w parze. Wiele firm oferuje produkty które tutaj nie zyskałyby poklasku, które mimo wszystko są wysokiej jakości.
Tak wiec nie zdziwiłbym się widząc takie krawaty wykonane z najwyższej jakości jedwabiu. Poszukałbym w ofercie Marek bardziej „modowych” - tylko wtedy metka może zwalić z nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię coś, ale jeszcze nie wiem co 😁 jakoś naszła mnie ochota aby sprawić sobie przyjemność i coś sobie kupić. Niestety nie mam pomysłu, bo spodni, butów, marynarek, piór, poszetek, pasków, zegarków nie chcę więcej.... Myślałem o jakimś fajnym gadżecie, ale myślach się skończyło 😶 jak żyć? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek_W, Twój dylemat jest znamienny dla kondycji forum w ostatnich latach. "Starzy" już wszystko mają i wpadają co jakiś czas pokazać jak trzymają się pięcio- czy dziesięcioletnie buty i czy kot nie przytył. "Nowi" zmienili próg cenowy "pierwszych dobrych butów" z 300 zł na 500 zł (inflacja), ale problemy pozostały. Nadal Cena Czyni Cuda.

Ad rem, kup sobie gramofon. W czasach streamingu winyle mają tyle samo sensu ile wieczne pióra w czasach Apple Pencil, więc temat powinien Cię wciągnąć🙂

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lubo69 napisał:

@Krzysiek_W, Twój dylemat jest znamienny dla kondycji forum w ostatnich latach. "Starzy" już wszystko mają i wpadają co jakiś czas pokazać jak trzymają się pięcio- czy dziesięcioletnie buty i czy kot nie przytył. "Nowi" zmienili próg cenowy "pierwszych dobrych butów" z 300 zł na 500 zł (inflacja), ale problemy pozostały. Nadal Cena Czyni Cuda.

Ad rem, kup sobie gramofon. W czasach streamingu winyle mają tyle samo sensu ile wieczne pióra w czasach Apple Pencil, więc temat powinien Cię wciągnąć🙂

Trochę mi ulżyło że nie tylko ja tak mam 😁 gramofon byłby super pomysłem, lecz konstrukcja i projekt mojego domu wymusiła duże pomieszczenia niezbyt do podziału na mniejsze, a jako że dzieci muszą mieć swoje pokoje to mój gabinet ;) jest w fazie projektu, gdy tylko starszy syn uzna że się wyprowadza na swojej, czyli pewnie za 15 lat 🤔 natomiast córeczka ma takie łapki ciekawskie, że adapter mógłby być zagrożony jako potencjalna karuzela dla misiów 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek_W napisał:

Kupię coś, ale jeszcze nie wiem co 😁 jakoś naszła mnie ochota aby sprawić sobie przyjemność i coś sobie kupić. Niestety nie mam pomysłu, bo spodni, butów, marynarek, piór, poszetek, pasków, zegarków nie chcę więcej.... Myślałem o jakimś fajnym gadżecie, ale myślach się skończyło 😶 jak żyć? 🤔

Przestań kupować, a zacznij zamawiać!

Wszystko, co kiedykolwiek chciałeś mieć - spisz sobie i zacznij zamawiać! I nie wstydź się odrobiny ekscentryczności. Im jesteś starszy, tym na więcej możesz sobie pozwolić.

Ja na przykład uszyłem na miarę:

- tweedowy garnitur, który zakładam bardzo często, 1-2 razy na tydzień, aż sam się dziwię (dwa "zwykłe" garnitury leża w szafie i łapią kurz).

- garnitur a la lata '30, z półpasem z tyłu i action back (nie wiem, jak to jest po polsku - ma nadmiar materiału na plecach układający się w zakładki, które otwierają się przy ruchach), w przyszłym tygodniu odbieram, na pewno pokażę na forum

A czekają bardziej szalone projekty:

- marynarka klubowa w stylu preppy, klasyczna granatowa odd jacket, ale z ręcznym haftem mojej Alma Mater na piersi 

- pumpy z materiału typu loden, w celu wykorzystania jesień/zima jako spodnie outdoorowe albo nawet codzienne! (mogę sobie na to pozwolić w swojej pracy), materiał już mam :)

- rękawiczki na miarę z różnych stworzeń (na razie mam z owcy, kozy, sarny, jelenia, mam materiał na kangura, docelowo ma też być pekari, kapibara, renifer i co się jeszcze pojawi)

itp.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Velahrn napisał:

spisz sobie i zacznij zamawiać! I nie wstydź się odrobiny ekscentryczności. Im jesteś starszy, tym na więcej możesz sobie pozwolić.

@Ernestson, jak skończymy szarą dwurzędówkę, robimy frak.

@Krzysiek_W, a kurtkę stojącą z konia masz? W Aero zrobią Ci nawet z futerkiem, zdaje się że takie lubisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lubo69 napisał:

@Ernestson, jak skończymy szarą dwurzędówkę, robimy frak.

@Krzysiek_W, a kurtkę stojącą z konia masz? W Aero zrobią Ci nawet z futerkiem, zdaje się że takie lubisz.

Myślałem o kurtce, tylko obawiam się dopasowania rozmiaru na odleglosc

1 godzinę temu, Velahrn napisał:

Przestań kupować, a zacznij zamawiać!

Wszystko, co kiedykolwiek chciałeś mieć - spisz sobie i zacznij zamawiać! I nie wstydź się odrobiny ekscentryczności. Im jesteś starszy, tym na więcej możesz sobie pozwolić.

Ja na przykład uszyłem na miarę:

- tweedowy garnitur, który zakładam bardzo często, 1-2 razy na tydzień, aż sam się dziwię (dwa "zwykłe" garnitury leża w szafie i łapią kurz).

- garnitur a la lata '30, z półpasem z tyłu i action back (nie wiem, jak to jest po polsku - ma nadmiar materiału na plecach układający się w zakładki, które otwierają się przy ruchach), w przyszłym tygodniu odbieram, na pewno pokażę na forum

A czekają bardziej szalone projekty:

- marynarka klubowa w stylu preppy, klasyczna granatowa odd jacket, ale z ręcznym haftem mojej Alma Mater na piersi 

- pumpy z materiału typu loden, w celu wykorzystania jesień/zima jako spodnie outdoorowe albo nawet codzienne! (mogę sobie na to pozwolić w swojej pracy), materiał już mam :)

- rękawiczki na miarę z różnych stworzeń (na razie mam z owcy, kozy, sarny, jelenia, mam materiał na kangura, docelowo ma też być pekari, kapibara, renifer i co się jeszcze pojawi)

itp.

No właśnie to co chciałem to mam, a marynarki, garnitury itd już mnie tak nie kręcą - mam budowę dobrze dopasowana do rozmiarowka susu i z tym mi dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek_W napisał:

Myślałem o kurtce, tylko obawiam się dopasowania rozmiaru na odleglosc

Dzieci do babci itd. i z żoną do Szkocji, najlepiej jesienią, bo najpiękniej. Wartość dodana: żona łatwiej przetrawi cenę kurtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.