Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Zagiel napisał:

Panowie poszukuję szarej wełny na marynarkę „całoroczną” podobnej to tej zaprezentowanej na zdjęciu. Popularne sklepy sprawdzone i nic. Ktoś coś podpowie?

21542603-2B20-4F93-AAF4-5B39BD886860.jpeg

Do wyboru, do koloru (choć w sumie to wszystkie są szare :) )

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2334524.m570.l1313&_nkw=grey+herringbone+tweed&_sacat=28162&LH_TitleDesc=0&_osacat=28162&_odkw=grey+herringbone+wool

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Polsce kupię koszule w rozmiarze 39 na wzrost 185?

Bytom ma ofertę 188-192, która nadaje się idealnie (sprawdzona 1 koszula), ale obecnie w ofercie w kołnierzu 39 mają kilka nieciekawych koszul, i nie ma z czego wybrać.

Czy ktoś jeszcze coś kojarzy? Jesli internet, to koniecznie w Polsce, zalezy mi na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest rozmiar 39, tylko rozmiar 39 dla kogoś o wzroście 185 cm. Jak ktoś ma długie ręce, to koszule z Poszetki czy Macaroniego w rozmiarze 39 to krótki rękawek.

Relatywnie długie rękawy w rozmiarze 39 mają koszule Lancerto & Mr. Vintage... ale tutaj to głównie button-downy i kołnierzyki potrafią mieć od 39 cm do nawet 40,5 cm.

Innym wyborem są koszule Profuomo, gdzie rękawy zwykle (nie zawsze) są wystarczająco długie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi. 39 z MT, Poszetki czy Zacka będzie wyglądało jak po młodszym bracie. Rękawy wystające spod marynarki? Nie ma szans.

Chodzi o to, że to ma być koszula na prezent, a nie chcę się bawić w odsyłanie w przypadku nietrafionego rozmiaru. Chociaż widzę, że jest duża posucha i zostanie chyba SuitSupply :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję koszuli na długi rękaw Madras w jasne pastelowe kolory, ewentualnie mogą być też paski, długość odpowiednia do wpuszczenia w spodnie. Wysyłka nie musi być z Polski
 

GANT nie ma póki co niczego ciekawego. Znalazłem jedną RL, ale tak jak jestem w stanie przeżyć konia na piersi ze względu na niszowość koszuli, tak cena 580 złotych za koszule z wieszaka jest dla mnie absurdalna. https://www.zalando.pl/polo-ralph-lauren-oxford-slim-fit-koszula-greenpink-po222d0oe-t11.html link dla zobrazowania o co mi chodzi, w tym przypadku paski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam chinosów koniecznie z zakładkami, z cieńszej bawełny o fasonie regularnym lub tapered po podwyższonym stanie do 400 PLN. Coś w tym stylu, tylko, że cieńsze (swoją drogą to żenujące zdjęcie). Wiem, że CT ma fajne chinoski z zakładkami, ale w pytaniu o stan do obsługi dostałem wymiary które by sugerowały, że zostały wzięte nie od góry pasa, ale dolnej krawędzi.. co nawet w tym przypadku by znaczyło, że stan mają niższy niż chinosy Lancerto (chociaż nadal wyższy od biodrówek z Vistuli). Ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się chyba skuszę na te chinosy. Ale czytanie opisów na stronie sklepu to delikatnie mówiąc niezłe wyzwanie! Czy nikt nie robi korekty tych tekstów? Składnia, literówki, itd. - przecież to obciach☹️ Czy ten sklep jest firmowany przez jakiegoś poczytnego blogera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie chce sobie sprawić jakiś komplet ale z tanich rzeczy (wzgląd na wagę którą mogę stracić po kilku miesiącach).

Interesuje mnie coś takiego jak na załączonym obrazku.

Na zagranicznym forum opisali to tak:

Clothing list:

  • Stand-Collar overshirt

  • Thompson vest

  • Dress tie

  • Fancy pants (The Gambler outfit in Rhodes)

  • Riding boots

Mafia_Definitive_Edition_20200928182354.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Shelby napisał:

Witam panowie chce sobie sprawić jakiś komplet ale z tanich rzeczy (wzgląd na wagę którą mogę stracić po kilku miesiącach).

Interesuje mnie coś takiego jak na załączonym obrazku.

Na zagranicznym forum opisali to tak:

Clothing list:

  • 1. Stand-Collar overshirt

  • 2. Thompson vest

  • 3. Dress tie

  • 4. Fancy pants (The Gambler outfit in Rhodes)

  • 5. Riding boots

Mafia_Definitive_Edition_20200928182354.jpg

Witamy na forum!

Przede wszystkim, to nie jest dobra strategia. Nigdy nie kupuj rzeczy, które mają na Ciebie pasować. Kupuj takie, które pasują.

Postać komputerowa, którą wkleiłeś, jest kiepsko ubrana. Kamizelka jest za krótka, albo spodnie z za niskim stanem - w każdym razie pasek powinien być niewidoczny, jeśli nosimy kamizelkę. No ale spróbujmy...

1. Po prostu standardowa koszula button down. Najtaniej w lumpeksie, bo na wagę.

2. Nie wiem, co to znaczy "Thompson vest" - to kamizelka jakiejś konkretnej postaci, jakiś eponim? Na zdjęciu masz rozkompletowaną kamizelkę od jakiegoś ciemnego, trzyczęściowego garnituru. Ponownie, lumpex.

3. Dress tie to po prostu elegancki krawat. Tutaj masz czerwony w drobny wzorek - lumpex.

4. Fancy pants - eee... eleganckie spodnie? Tutaj postać nosi spodnie od garnituru, pewnie tego samego co kamizelka, najtaniej jak wyżej.

5. Riding boots to buty do jazdy konnej. Nie są one pokazane na obrazku, więc nie wiem, o jaki model chodzi? Klasyczne wysokie buty do jazdy konnej będą na pewno drogie, i w Polsce dostępne właściwie tylko w sklepach jeździeckich. Gumową wersję, tj. kalosze jeździeckie, masz za 60 zł w Decathlonie. Do takich butów trzeba też specjalnych spodni, tj. bryczesów. Natomiast chelsea boots, czyli sztyblety, można założyć do spodni o zwykłym kroju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Velahrn napisał:

Witamy na forum!

Przede wszystkim, to nie jest dobra strategia. Nigdy nie kupuj rzeczy, które mają na Ciebie pasować. Kupuj takie, które pasują.

Postać komputerowa, którą wkleiłeś, jest kiepsko ubrana. Kamizelka jest za krótka, albo spodnie z za niskim stanem - w każdym razie pasek powinien być niewidoczny, jeśli nosimy kamizelkę. No ale spróbujmy...

1. Po prostu standardowa koszula button down. Najtaniej w lumpeksie, bo na wagę.

2. Nie wiem, co to znaczy "Thompson vest" - to kamizelka jakiejś konkretnej postaci, jakiś eponim? Na zdjęciu masz rozkompletowaną kamizelkę od jakiegoś ciemnego, trzyczęściowego garnituru. Ponownie, lumpex.

3. Dress tie to po prostu elegancki krawat. Tutaj masz czerwony w drobny wzorek - lumpex.

4. Fancy pants - eee... eleganckie spodnie? Tutaj postać nosi spodnie od garnituru, pewnie tego samego co kamizelka, najtaniej jak wyżej.

5. Riding boots to buty do jazdy konnej. Nie są one pokazane na obrazku, więc nie wiem, o jaki model chodzi? Klasyczne wysokie buty do jazdy konnej będą na pewno drogie, i w Polsce dostępne właściwie tylko w sklepach jeździeckich. Gumową wersję, tj. kalosze jeździeckie, masz za 60 zł w Decathlonie. Do takich butów trzeba też specjalnych spodni, tj. bryczesów. Natomiast chelsea boots, czyli sztyblety, można założyć do spodni o zwykłym kroju.

Dziękuję za miłe przywitanie. Już tłumaczę o co mi chodzi te zdjęcie które dałem to tylko zarys tego co chciałbym mieć na sobie nie uwzględniałem rozmiarów i że coś nie jest dopasowane tak jak nie powinno (krótkie czy za długie). Chodzi o to że chciałbym taki komplet skompletować ale w pełni pasujący i schludny. Nie znam się aż tak na modzie męskiej dopiero w to wchodzę tak naprawdę a jeśli chodzi o taniość o którą mi chodziło chodziło mi o nowe rzeczy ale nie wygórowane jeśli chodzi o wydatek bo wiele firm jest o wiele droższych od drugich. Czarne spodnie, czarną kamizelkę która byłaby dopasowana miałbyś jakieś propozycje bądź polecany sklep/sklepy? Zdjęcie z gry bo nie mogłem znaleźć, podobają mi się też stylówki Tommiego Shelby z Peaky Blinders ale wydawało mi się że one potrzebują konkretnych pieniędzy a znalazłem coś takiego jak tutaj z gry i wydaje się że można takie coś tanio skompletować o ile mam rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.