Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.06.2021 o 09:50, samolocik123 napisał:

Cześć!

Poszukuję spodni lniano-bawełnianych lub ewentualnie lnianych w kolorze beżowym, w rozmiarze 52L/34. Możecie coś polecić w tym temacie?

Znasz markę Luxire? Wysyłają ostatnio dość szybko, mega szerokie opcje personalizacji oraz wyboru materiału. Wątek o tej marce znajdziesz w innym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprawdź za ile można dorwać Schotta NYC na Zalando. Zamawiałem kilka różnych kurtek (głównie perfecto, cafe racer) z Zalando, oglądałem też w sieciówkach - wychodząc z założenia że to nie moment na Aero, bo za 2 lata pewnie nie będzie pasować rozmiarem. Najpierw rzeźba, potem Aero :)

Finalnie zostawiłem coś takiego i jestem rozsądnie zadowolony. Dostajesz za co płacisz, Schott zrobił na mnie lepsze wrażenie ogółem, ale leżał dużo słabiej - taka sytuacja. Są pagony, kieszeń na zapalniczkę, ukośna kieszeń, podwójne plecy, pas (niewyjmowalny). Kurtka ma krój na motocykl, tj. rękawy w łokciu i wyżej są naprawdę obszerne, dość długie, ale dla mnie ok. Syntetyczną podpinkę można wypiąć, część podszewki jest nie pamiętam jaka, część to siateczka.

Popatrz też na Massimo Dutti. Pamiętam że nie mieli tego, czego ja szukałem - czyli takiej mało wyrafinowanej perfecto - ale miewali całkiem ładne modele w sensownych cenach. Można też przeczesywać TK Maxxy albo online Yooxa, ale to loteria.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert jeśli Berwick jest za drogi, to będzie ciężko.

Spróbuj wyprzedaż na herring shoes (zakładam, że polskie sklepy, np. Klasyczne buty już odwiedziłeś). Mają teraz wyprzedaż. Brogsy możesz tam juz kupić od ok. 600 zł (z cłem i opłatami importowymi oraz kosztami wysyłki). Z zagranicznych sklepów jest jeszcze e-bay, ale tu już trzeba mieć dużo szczęścia lub cierpliwości.

Z polskich sklepów na myśl przychodzi mi tylko królewski herb, ale nie wypowiem się co do tego, czy warto je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie (kto wie) i Panowie. Dzięki za odpowiedzi. Mój pierwszy ruch to klasycznebuty ale niestety kwota ok. 700 zł jest poza moim budżetem. KH sprawdzę. Szukam jeszcze w max budżetowych opcjach (gino, lasocki etc.) ale przynajmniej wizualnie nie jest dobrze niestety. Szukam czegoś co nie będzie miało podeszwy cieniej jak 5 groszy i ogólnie będzie OK. Dajcie proszę znać jak coś macie na oku. Mogę wydać max ok. 300-400 zł
Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lekko.

Coś się znajdzie w Bexley w dziale clearance, np:

Z wysyłką do Polski wyjdzie 4 stówki z groszami. Rozmiarówka przebrana, buty OK, ale nie polecam bo jak nie trafisz z rozmiarem to wtopisz kupę kasy na przesyłce zwrotnej do Francji.

Królewski Herb ma linię butów szytych Blake w normalnej cenie 400 złotych. Nie widziałem tych butów na żywo więc nie wiem czy warto, ale inni którzy też nie widzieli tych butów na żywo mówią że nie warto.

Można czaić się na promocje na Gordon & Bros na Zalando / Zalando Lounge.

Hipotetycznie można coś ciekawego znaleźć w TK Maxx, ale w praktyce prawdopodobieństwo jest tak mikroskopijnie małe że lepiej sobie tym nie zaprzątać głowy.

Jest też coś takiego. Piękne nie są, ale też nie są to koszmarki którymi można straszyć dandysów na Pitti Uomo. Na żywo tego nie widziałem, więc o jakości się nie wypowiem, ale cudów nie należy oczekiwać - tak więc proszę nie traktować tego jako rekomendacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim, poszukuję ciemnozielonych (najlepiej butelkowa zieleń czy też jak kto woli racing green 🙂), takich smart casual, które można założyć zarówno do jeansów, jak i do spodni chino, koszuli i sportowej marynarki w opcji bez krawata - ideał tego, czego poszukuję załączam na zdjęciu poniżej. Natomiast nie pogardziłbym też czymś niekoniecznie na białej podeszwie i kolor też nie musi być idealnie taki butelkowo-zielony, byle nie szło to w stronę khaki lub jaskrawego jasnozielonego. Ktoś coś :) ? Ewentualnie rozważę inne rodzaje butów w tym kolorze, np. monki.

fdqmpn-l-610x610-shoes-money+green-nubuck+low-calfskin+leather-white+patted+volcanic+sole-gold+eyelets-fashion+sneakers-mens+shoes-men-summer+collection.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zapotrzebowanie - czy ktoś widział pasek skórzany bordowy/burgundowy, raczej smart casual (do Berwicków loafersów lub butów za kostkę w tym kolorze, które z Berwicka mam) - tylko interesuje mnie złota klamra (sprzączka), a wszędzie gdzie widzę, to mają srebrną :(

Z góry dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Szukam trzewików w budżecie do 2000zł, coś w tym stylu https://patine.pl/boots-harrison-598s.html. Ciemny brąz/bordo, skóra groszkowana, brougesy. Zależy mi jednak na tym, żeby podeszwa była trochę "porządniejsza". Nie lubię podeszw typu Dainite z tymi wypustkami, mam wrażenie, że nie daje to żadnej przyczepności na lodzie/śniegu (czy też raczej śniegowym błocie). Za jakimi w ogóle firmamy rozglądać się w tym budżecie? TLB? Coś jeszcze polecacie?

W sumie, to jakiś ciemnobrązowy zamsz też by uszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.