Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, 25kamil25 napisał:

Oczywiście, stamtąd tez mam zdjęcie, jednak za 2k to ja z powodzeniem będę miał bespoke i to może nawet 2 pary  :D

Miałem na myśli sklepy z bardziej przyziemnymi cenami. Mój błąd, że tego nie sprecyzowałem.

Obawiam się, że RTW będzie ciężko znaleźć tańsze. To nie jest popularny fason. Takie spodnie w swojej ofercie mają też Rota i Hunstman, ale ceny zbliżone do Sextona. W online MTM możesz zamówić np w Yeossal, ale cena również jest wysoka (około 400SGD +VAT + cło).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 25kamil25 napisał:

Oczywiście, stamtąd tez mam zdjęcie, jednak za 2k to ja z powodzeniem będę miał bespoke i to może nawet 2 pary  :D

Miałem na myśli sklepy z bardziej przyziemnymi cenami. Mój błąd, że tego nie sprecyzowałem.

Sprawdz https://albertclothing.com/, kojarzę, ze mieli coś takiego za około 100 funtów. Tylko czy UK to jeszcze Europa ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jugend napisał:

Brzmi super, a czy podali przybliżony termin startu Luxire DE? To by znacznie ułatwiło zamawianie, i mam nadzieję, obniży koszty.

Formalności prawne niby już dociągnęli, teraz pracują nad technicznymi. Wczoraj pisali, że mają nadzieję ruszyć "za 4-5 dni".

Natomiast komunikacja z Luxire jest trochę zgadywanką. Zwykle jest dobrze, ale czasem nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 25kamil25 napisał:

Może wiecie gdzie można kupić w Polce (lub w Europie ale z łatwymi zwrotami), spodnie w stylu Hollywood?

Waistband-detail.jpg

Ja zastanawiam się, czy nie wolał byś uszyć takich spodni bespoke? Uszycie spodni to nie jest duży wydatek, a pozwala na pełną personalizację, no i jest gwarancją dobrego dopasowania (zakładając dobrego krawca).

Np. moje ostatnie wełniane spodnie od pana Błońskiego mają wygodę niesamowitą, porównywalną z dresowymi :), nie myślałem, że w ogóle jest to możliwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Zajac Poziomka said:

Obawiam się, że RTW będzie ciężko znaleźć tańsze. To nie jest popularny fason. Takie spodnie w swojej ofercie mają też Rota i Hunstman, ale ceny zbliżone do Sextona. W online MTM możesz zamówić np w Yeossal, ale cena również jest wysoka (około 400SGD +VAT + cło).

Niestety, to dla mnie za dużo a i tak dojdą jeszcze poprawki krawieckie.

5 hours ago, Nawrot said:

Sprawdz https://albertclothing.com/, kojarzę, ze mieli coś takiego za około 100 funtów. Tylko czy UK to jeszcze Europa ;) 

Sprawdzałem, wyprzedane, do tego jakąś dziwną konstrukcję pasa miały...

2 hours ago, Velahrn said:

Ja zastanawiam się, czy nie wolał byś uszyć takich spodni bespoke? Uszycie spodni to nie jest duży wydatek, a pozwala na pełną personalizację, no i jest gwarancją dobrego dopasowania (zakładając dobrego krawca).

Np. moje ostatnie wełniane spodnie od pana Błońskiego mają wygodę niesamowitą, porównywalną z dresowymi :), nie myślałem, że w ogóle jest to możliwe.

Coraz bardziej się skłaniam ku temu. niestety we Wrocławiu ciężko z krawcami. Ile dałeś za igłę, jeśli można spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, 25kamil25 napisał:

Niestety, to dla mnie za dużo a i tak dojdą jeszcze poprawki krawieckie.

Sprawdzałem, wyprzedane, do tego jakąś dziwną konstrukcję pasa miały...

Coraz bardziej się skłaniam ku temu. niestety we Wrocławiu ciężko z krawcami. Ile dałeś za igłę, jeśli można spytać?

Spodnie szyłem od 300 zł (nieodżałowany pan Baś z Łodzi) do 600 zł. Spodnie w MTMach za 1200 zł to dla mnie jakieś nieporozumienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wyskoczyła mi reklama jakiejś stronki krzaka z "jedwabnymi krawatami". Taka koncepcja złoto czarna z kwiatowymi elementami całkiem do mnie trafia. Kojarzy ktoś może podobne wzornictwo i kolorystykę ale faktycznie w dobrej jakości? Zwłaszcza trafia do mnie drugi od prawej na dole.
Screenshot_20210226-073508_Facebook.thumb.jpg.ccea1a5843c9a8fb0774fe3b7edb7840.jpg

Coś na coś takiego wpadłem na Ebayu, jeżeli jeszcze szukasz:

https://www.ebay.pl/itm/224408458588
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jerzy01 napisał:

Szukam spodni na lato z podwyższonym stanem, idealnie mieszanka wełny z lnem z zakładkami i regulatorami bocznymi. Polecacie jakieś inne sklepy niż Pini Parma, Poszetka czy Yoox? Nie znalazłem nic w sensownej cenie

Standardowo: wiosenna kolekcja Macaroniego, ewentualnie może Zack ma jeszcze ostatnie sztuki z poprzedniego sezonu w outlecie, jakiś czas temu jeszcze je widziałem w bardzo dobrych cenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jakub84 napisał:

Standardowo: wiosenna kolekcja Macaroniego, ewentualnie może Zack ma jeszcze ostatnie sztuki z poprzedniego sezonu w outlecie, jakiś czas temu jeszcze je widziałem w bardzo dobrych cenach. 

Niestety nie ma nic co by mi odpowiadało. Zaczynam rozważać uszycie spodni. Czy orientuje się ktoś może czy Pan Tadeusz Baś nadal szyje bądź jakiś inny polecany zakład w cenie nie przekraczającej 500 zł za igłę? Zależy mi na spodniach z podwyższonym stanem, zakładkami i regulatorami bocznymi więc najlepiej żeby był to krawiec mający doświadczenie w tego typu realizacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 12:30, Jerzy01 napisał:

Szukam spodni na lato z podwyższonym stanem, idealnie mieszanka wełny z lnem z zakładkami i regulatorami bocznymi. Polecacie jakieś inne sklepy niż Pini Parma, Poszetka czy Yoox? Nie znalazłem nic w sensownej cenie

Poszetka wprowadziła do wiosennej kolekcji 6 nowych par spodnie: bawełna z lnem, jesli się nie mylę. Czy cena 700 zł jest sensowna? To już zostawiam Tobie do oceny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.