Skocz do zawartości

Krawat, krawaty, poszetki, dodatki - cena \ styl \ jakość


Mateusz3M

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, adamW napisał:

Polećcie proszę adresy gdzie dostanę ciekawe poszetki. Poszetka.com, ZackRoman, Equisite Trimmings, Drakes, Olof1982, Berg&Berg, Viola Milano sprawdzałem i znam.

@adamW z pewną dozą nieśmiałości postanowiłem się przełamać i zaprosić do siebie bo kompletnie nie rozumiem dlaczego Dignito nie trafiło jeszcze na Twoją listę 😎!?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

20200604_165534.thumb.jpg.1e7cca74018d6ec2458157f854b48ea6.jpg

Jakoś się wcześniej nie złożyło, żeby kupić krawat EoE... w sumie nawet nie wiem, dlaczego? W każdym razie potwierdzam dobrą opinię o jakości tych krawatów, natomiast, przynajmniej w moim przypadku, wiązanie stanowi problem, którego nigdy wcześniej nie uświadczyłem w krawatach innych producentów (nawet w egzotycznym szmelcu) ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja z kolei muszę powiedzieć, że głównie dla wyrobienia sobie punktu odniesienia do innych krawatów postanowiłem ostatnio kupić 7-fold od Kitona. Oczywiście jakość jest fenomenalna, ale wątpię czy w najbliższej przyszłości dam za krawat takie pieniądze. Uważam, że nasze EoE (mam od nich tylko 3-foldy) było znakomite i żadnych krawatów nie noszę z taką przyjemnością -  wielka szkoda, że zakończyli działalność.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, me.spoke napisał:

Ja z kolei muszę powiedzieć, że głównie dla wyrobienia sobie punktu odniesienia do innych krawatów postanowiłem ostatnio kupić 7-fold od Kitona. Oczywiście jakość jest fenomenalna, ale wątpię czy w najbliższej przyszłości dam za krawat takie pieniądze. Uważam, że nasze EoE (mam od nich tylko 3-foldy) było znakomite i żadnych krawatów nie noszę z taką przyjemnością -  wielka szkoda, że zakończyli działalność.

Kupowałem kilka 7-foldów Kiton w cenach zbliżonych do EoE. Polecam sklep internetowy Sartoriale. Zgadzam się, że jakość jest świetna, ale wykrój sprawia że węzeł jest mały i uniemożliwia mi uzyskanie łezki. Nie jest to dla mnie problem, ale niektórym może przeszkadzać.

30B131C5-B3A3-452B-9A6E-B8279B0C9661.thumb.jpeg.d595615d26f00c8a26db31b83e1baf35.jpeg
 

26B4329D-17AA-44AE-81DF-C4F603DE03FB.thumb.jpeg.f6c8d63a2e9826f37fa620e1869b3b33.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, roter6 napisał:

@Dignito

Masz jakieś zdjęcia tych nowych? Rozumiem, że mowa o innych niż te aktualnie prezentowane na stronie?

Tak mowa o 9 nowych wzorach które są aktualnie w fazie projektowania. Zdjęcia będę miał jak dostanę gotowe krawaty i je fizycznie zrobię :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dignito napisał:

@Zajac Poziomka i @me.spoke zapraszam do mnie po krawaty z najnowszej kolekcji lub po te które planowane są na październik. W zasadzie dlaczego by nie spróbować? Zawsze można odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy :).

Dziękuję, ale nie skorzystam. Po pierwsze mam całkiem sporo krawatów o zadowalającej mnie jakości i raczej nie planuję zakupu kolejnych w najbliższej przyszłości. Po drugie Twój sposób reklamowania produktów (zarówno ten post, jak i wiele poprzednich na forum) skutecznie zniechęca mnie do jakichkolwiek zakupów w Twoim sklepie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Dziękuję, ale nie skorzystam. Po pierwsze mam całkiem sporo krawatów o zadowalającej mnie jakości i raczej nie planuję zakupu kolejnych w najbliższej przyszłości. Po drugie Twój sposób reklamowania produktów (zarówno ten post, jak i wiele poprzednich na forum) skutecznie zniechęca mnie do jakichkolwiek zakupów w Twoim sklepie. 

Powiedz co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aras napisał:

@Dignito Nie wiem co możesz zrobić dla Zająca... ja bym sugerował dopasowanie cen do polskich porfeli a "specjalna" reklama nie będzie potrzebna😈

Ceny są adekwatne do jakości produktu ale możemy zrobić "eksperyment". Napisz mi na PW co byś chciał kupić i za ile a ja zobaczę co się da zrobić :).

W kwestiach reklamy - nie do końca wiem o co chodziło Zającowi z tym "omg omg omg co za burak i jaka chamsa reklama" no ale każdy ma prawo do własnych odczuć i opinii a ja z tym nie mam najmniejszego problemu.

Wróćmy do sedna - poproszę na PW linki do produktów i cen jakie sugerujesz. Pamiętaj tylko, że mogę się zgodzić i trzeba będzie zrobić przelew więc podejdź do tego odpowiedzialnie :P!

@Aras challenge accepted :>!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeden krawat marki@Dignito. Jeden z pierwszych jakie kupiłem. Był w porządku, ale nic więcej. Przy którymś odchudzaniu szafy bez większego żalu się z nim pożegnałem. Nie widziałem żadnej różnicy na plus względem produktów Poszetki albo Milera, a w porównaniu do nieodżałowanego EoE był zauważalnie gorszy.

Nie mam krawatów marek uznanawanych za topowe na SF (Sam Hober, Vanda czy wspominany Kiton). Natomiast nigdy nie widziałem aby ich przedstawiciele wtrącali się w dyskusje poza swoimi dedykowanymi wątkami, żeby nachalnie reklamować swoje produkty. Podobną wstrzemięźliwość wykazuje również zdecydowana większość sprzedawców obecnych na tym forum i mi się ta praktyka bardzo podoba.

Moja kolekcja jest wręcz za duża względem moich obecnych potrzeb. Jeżeli jednak postanowię coś do niej dodać, to zdecydowanie będę wolał skorzystać z oferty marki, która reklamuje się np. zdjęciami produktów w CMDNS niż partyzanckimi postami jak ten powyżej.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

Jeżeli nie wiesz o co mi chodziło, to obawiam się że żadne tłumaczenia nie pomogą... ale i tak postaram się wytłumaczyć. W tym temacie dyskutujemy na temat jakości krawatów. Wraz z kolegą @me.spoke dzieliliśmy się spostrzeżeniami na temat krawatów Kiton. Żaden z nas nie wyraził chęci zakupu krawatów innej marki, dyskusja nie dotyczyła też innych marek, w tym Twojej. W tym momencie Ty nagle wyskakujesz z ofertą sprzedaży Twoich krawatów, która nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji.

Po pierwsze - to było nie na temat. Ten temat nie służy do ogłoszeń reklamowych, a do dyskusji o krawatach i poszetkach. Nie widzę problemu w tym, by dowiedzieć się czegoś o krawatach Dignito, z chęcią zobaczyłbym np. zdjęcia z procesu ich powstawania, dowiedział się czegoś o ich konstrukcji itp. natomiast nie chciałbym tutaj czytać ogłoszeń reklamowych. 

Po drugie - nikt z nas nie wyrażał chęci zakupu krawatów, dyskutowaliśmy na temat jakości, stosunku jakości do ceny i wykrojach krawatów Kiton. Nachalne wtrącanie się w taką dyskusję i pisanie "lepiej kupcie moje krawaty" uważam za niezbyt eleganckie i w złym guście.

Po trzecie - Twój sposób pisania jest dla mnie dosyć męczący,  emotikony,  niezbyt eleganckie kolokwializmy ("frajerstwo"), czy powiedzonka typu "challenge accepted", "omg omg". 

To wszystko sprawia, że mam do Twojej firmy negatywny stosunek i nie mam ochoty nic od Ciebie kupić. 

 

Dziękuję za wyjaśnienie choć powyższą "reklamę" pozwoliłem sobie wtrącić jako odpowiedź na wsze problem z markami o których pisaliście. U mnie takowe nie występują ot zwykłe poinformowanie co w bliżej nieokreślonej przyszłości można rozważyć jak zaistnieje potrzeba wymiany/dokupienia nowego krawata. Z taką intencją to pisałem ale na to jak Ty to rozumiesz nie mam już wpływu.

W kwestii "męczenia się" - ja nie uważam, aby akurat na TYM forum należało by się "usztywniać" więc tego nie robię. Może błąd z mojej strony a może warto czasem nabrać dystansu do tego co się tu czyta/dzieje? Każdy musi to ocenić we własnym zakresie.

Emotikony, to zobrazowanie wyrazu twarzy, nastroju i/lub emocji w świecie wirtualnym, który z przyczyn oczywistych jest tego pozbawiony. Nie wiem jak Ty ale wolę jak na pierwszy rzut oka widać emocje a nie blok tekstu bez "człowieka" w środku. Widać jesteśmy różni i inne rzeczy nas jak to określiłeś "dość męczą".

1 godzinę temu, blekit napisał:

Ja miałem jeden krawat marki@Dignito. Jeden z pierwszych jakie kupiłem. Był w porządku, ale nic więcej. Przy którymś odchudzaniu szafy bez większego żalu się z nim pożegnałem. Nie widziałem żadnej różnicy na plus względem produktów Poszetki albo Milera, a w porównaniu do nieodżałowanego EoE był zauważalnie gorszy.

Nie mam krawatów marek uznanawanych za topowe na SF (Sam Hober, Vanda czy wspominany Kiton). Natomiast nigdy nie widziałem aby ich przedstawiciele wtrącali się w dyskusje poza swoimi dedykowanymi wątkami, żeby nachalnie reklamować swoje produkty. Podobną wstrzemięźliwość wykazuje również zdecydowana większość sprzedawców obecnych na tym forum i mi się ta praktyka bardzo podoba.

Moja kolekcja jest wręcz za duża względem moich obecnych potrzeb. Jeżeli jednak postanowię coś do niej dodać, to zdecydowanie będę wolał skorzystać z oferty marki, która reklamuje się np. zdjęciami produktów w CMDNS niż partyzanckimi postami jak ten powyżej.

Miałeś krawat z początków działalności - od tamtego czasu w zasadzie wszystko zmieniło się o 180 stopni. Cieszę się jednak, że poruszasz ten temat bo mam tego świadomość i w związku z tym napisałem "z obecnej lub przyszłej kolekcji". Ewidentnie Ci to umknęło więc zdecydowałem się o tym wspomnieć abyś czasem przez swoje pobieżne prześledzenie dyskusji w błąd nie wprowadził całej reszty :).

Właściciele innych marek to hmmm jednak nie ja. Mój komentarz był na poziomie "macie problemy z krawatami za które przepłaciliście, to zapraszam do mnie bo mam rozwiązanie waszego problemu". To nie jest reklama a poinformowanie toczących dyskusję - przynajmniej z taką intencją to pisałem :). Spójrzmy na ten temat jeszcze inaczej (tak po bandzie jak to zwykle u mnie bywa) - być może inni przedstawiciele marek na forum wiedzą, że u nich występuje DOKŁADNIE taki sam problem jaki opisywali "koledzy" i dlatego nie zdecydowali się na napisanie w tym wątku? Czy taki punkt widzenia przyszedł Ci do głowy w kontekście wypowiadania się przez innych na forum w innych tematach niż ich własne? Oczywiście pewnie powód jest inny no ale nie ma co z góry zakładać pewnych schematów :).

Ty będziesz wolał skorzystać z marki reklamującej się w CMDNS a 10 innych nie. Tak już ten świat jest skonstruowany. Choć wróćmy do sedna, nie reklama a zwykła informacja co można zrobić żeby nie ściągać sobie na głowę problemu w przyszłości. Chyba wątek jest o krawatach, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tutaj opisał jakikolwiek problem? Napisałem, że krawaty Kiton mają wykrój który sprawia że węzeł jest niewielki i nie mogę na nim uzyskać łezki. Równocześnie napisałem że mi to nie przeszkadza . Uważam że węzły które tu wkleiłem są bardzo ładne, a krawaty są świetnej jakości (co również napisałem). Usilnie próbujesz rozwiązać „problem”, który nie istnieje. Nigdzie nie napisałem że mam ze swoimi krawatami jakikolwiek problem, co usiłujesz sugerować. Niestety tak jak się obawiałem, nie zrozumiałeś moich wyjaśnień, dlatego z mojej strony pozwolę sobie nie kontynuować dyskusji.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dignito - to chyba Tobie umknęło meritum tego co napisałem ja i co napisał @Zajac Poziomka. Nie było tutaj narzekań, nikt nie zastanawiał się gdzie może znaleźć krawaty pozbawione jakichś problemów, etc. - jednym słowem żadnej zachęty żeby wjeżdżać z nachalną reklamą swojej marki. Dodatkowo jest to reklama pozbawiona jakichkolwiek racjonalnych argumentów i ocierająca o pieniactwo. Gdyby Twoje posty pochodziły od jakiegoś zadowolonego klienta, można by to potraktować jako informację. Twój udział w dyskusji to czysty marketing. Jeśli chcesz go w taki sposób uprawiać, to Twoja sprawa (chociaż moim zdaniem jest to na granicy regulaminu forum). Mnie - i jak widać inne osoby także - to tylko zniechęca do ewentualnego skorzystania z Twojej oferty.

Do tej pory krawat z jednej z Twoich "obecnych" kolekcji widziałem w akcji raz, bodajże u Kolegi @phantom. O ile pamiętam opinia była pozytywna i na zdjęciach wszystko wyglądało ładnie. Gdzieś przewinęły się też zdjęcia trzech innych krawatów, które straszyły niesymetrycznością wzorów - jestem skłonny założyć że to byli reprezentanci "starszych" kolekcji i teraz Twoje produkty nie mają takich problemów. Co do innych marek - na forum  została chyba tylko Poszetka (z tych, dla których akcesoria to główny produkt). Ich krawaty każdy może obejrzeć w akcji co kilka dni i samemu ocenić jak wygląda węzeł, łezka, etc. Dobry produkt obroni się sam (wiem że to hiperbola, ale ziarno prawdy w tym zdaniu moim zdaniem jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.