Jump to content

Dignito

Partner
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Dignito last won the day on February 5 2015

Dignito had the most liked content!

Community Reputation

235

About Dignito

 • Rank
  Aktywista

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.dignito.pl
 • nazwisko
  Michał Karlak

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

837 profile views
 1. Przepraszam za ociupinkę bezczelności z mojej strony ale chciałem zauważyć, że NIE jest to temat o sklepach w których robisz odzieżowe zakupy tylko wątek Dignito - uprzejmie proszę nie robić offtopicu :). Z góry dziękuję za zrozumienie :)! Cena jest bardzo dobrze skalkulowana i wynika tylko i wyłącznie z jakości produktu oraz wykorzystanych materiałów ale na słowo mi przecież nie uwierzysz, prawda ;)? Mieszkasz za granicą, to nie jest problem - wysyłam wszędzie :). 8.5cm to nowy standard wszystkich krawatów więc jeśli gdzieś jest 8.2 to albo nie zmieniłem opisu (cały ja -.-') albo krawat pochodzi ze starszej kolekcji. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio miałem ogromną dostawę grenadyny, to będzie to pierwsze. Podrzuć link to sprawdzę. Dziękuję za trzymane kciuki, możesz chcesz mieć jednak małą cegiełkę w tym sukcesie, tu i teraz :D!? 9+cm powiadasz, być może od nowego roku rozważę na tę chwilę mam za mało sygnałów od stałych klientów abym znowu chciał ingerować w konstrukcję, wkłady, opakowania itp. Prawda jest taka, że dopóki nie weźmiesz centymetra to nie będziesz wiedział czy masz 8.5 czy 9 i to tak serio serio :). Ancient Madder nie planowałem i raczej w tym roku nie pojawią się ale 2021 jest realną datą. Dokładnie tak, niestety pasowanie wzorów równa się większemu "odpadowi" materiału po uszyciu krawata więc dla przykładu inaczej kosztuje 2mb podzielone na 4 krawaty a inaczej 3mb podzielone na 4 krawaty (to przykład a nie realne zużycie jedwabiu). @Żorż Ponimirski jak oceniasz porównanie (zdjęcia phantoma)? Ten ode mnie jakiś taki bardziej 9cm niż 8.5cm choć obydwa niby 8.5cm ;)!?
 2. Dobre :)! Jednak Ci którzy znają mnie osobiście lub z wypowiedzi na forum wiedzą, że nie uprawiam zbytnio marketingu ponad ten "let the product speak for itself". Problemem mojego marketingowego planu jest to, że przy pierwszym zakupie musisz mi zaufać. Oh WAIT! Nie musisz bo jak produkt nie spełni oczekiwań to można go odesłać i odzyskać pieniądze :). Wracając do sedna - nie staram się być neutralny/obojętny. Również poprawność polityczna (pozornie tak zdrowa dla biznesu) jest mi obca. Generalnie wychodzę z założenia: Swoją drogą co sprawia, że jeszcze nie szarpnąłeś choćby jednego kąska z tej przeuroczej szyneczki Żorżu ? Daj znać gdzie Ci wygodniej w temacie lub poprzez wiadomość prywatną.
 3. Może tylko odrobinkę, tak dosłownie ciut ciut ale nadal w granicach kulturalnego wyrażenie opinii o tym co zaobserwowałem 😅. Oczywiście masz prawo do innego postrzegania rzeczywistości i powiem Ci, że ta wolność, to piękna sprawa :).
 4. Czasem mam wrażenie, że ludzie nie do końca rozumieją rolę krawata w stylizacji. Podrzucam kilka zdjęć dla tych którzy doskonale wiedzą "o co w tym chodzi" a nie noszą krawat dla samego noszenia ;). Pełna oferta drukowanych krawatów po kliknięciu w TEN LINK
 5. Dla wszystkich miłośników szelek mamy coś naprawdę wyjątkowego. Oczywiście od razu umówmy się, że możesz godzić się na przeciętność i NIE KUPOWAĆ naszych szelek. W sumie dalej możesz (ale nie musisz) oszukiwać sam siebie ale nas nie oszukasz - We're simply the best. Możesz też doświadczyć czegoś nowego, czegoś z gwarancją satysfakcji. Co robić? Jak żyć? Kliknij baner poniżej, wybierz odpowiedni dla siebie model szelek, kup i powiedz wszystkim co myślisz o naszej marce a kto wie, może spotka Cię coś fantastycznego :)!?
 6. @phantom dziękuję za miłe słowa. Faktycznie od poprzedniego sezonu zmieniliśmy bardzo dużo w naszych krawatach ale w zasadzie po co wierzyć mi na słowo jak można kupić i zakochać się od pierwszego zawiązania ;)!?
 7. Spokojnie, coś dogadamy aby większości pasowało :).
 8. Cieszę się, że zebrała się większa grupa jednak po rozmowie z Damianem zdecydowaliśmy przenieść wszystko na sierpień.
 9. @Velahrn to jak by jeszcze policzyć Damiana awansem mamy 5 chętnych. Ktoś coś jeszcze? Może ktoś się wstydzi albo coś w ten deseń, to niech przestanie i się ujawni 😅!?
 10. No cóż, przytłaczająca ilość chętnych - chyba trzeba będzie cały lokal rezerwować 😎.
 11. Ktoś, coś czy przekładamy na końcówkę Sierpnia?
 12. Chciałem nieśmiało wrócić do tematu i zapytać jak nastroje? Zastanawiamy się z Damianem nad odpowiednim terminem dlatego postanowiłem zapytać jakie macie przemyślenia w temacie :)?
 13. @adamW z pewną dozą nieśmiałości postanowiłem się przełamać i zaprosić do siebie bo kompletnie nie rozumiem dlaczego Dignito nie trafiło jeszcze na Twoją listę 😎!?
 14. Dla ułatwienia wrzucam kilka fotek w razie czego służę direct linkiem do produktu 😎.
 15. Sprawdziłem i poprosiłem kilka osób o sprawdzenie i testy wypadły pozytywnie w związku z czym przepraszam ale nie wiem jak miałbym pomóc :(. Alternatywnie zapraszam na dignito.pl i kolokwialnie mówiąc "przeklikanie" się przez stronę :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.