Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dziś obie marynarki w kratę - kolory zbliżone do tych ze zdjęć, naprawdę ładne, szczególnie ta granatowa. Ale mimo kolorów... ramiona są w nich bardzo kwadratowe i wyglądają po prostu źle. O ile ktoś nie chce się upodobnić do robocopa, to chyba można sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przymierzałem te marynarki i nawet jeśli wzór jest bardzo ładny, materiały dobre (100% wełna+wiskoza) to konstrukcja ramion mocno odstrasza. Co do ich przeróbek pytałem się o to w stosownym temacie wyszło na to, iż jest to nieopłacalne, ciężkie to zrobienia, a skutek trudny do przewidzenia (dziwne układanie się linii ramion).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić z rabatem -25% jedną z wcześniej pokazywanych marynarek:

 

post-3391-0-89522400-1430479230_thumb.jp

 

Marynarkę kupiłem przez „telefon"i dopiero dziś odebrałem od znajomego, który był wczoraj w Wawie. Marynarka jest super i leży jeszcze lepiej niż w sylwetce Standardowej A. Dziwi mnie, że producent pisze tylko, że jest to wełna 120'S. Uważam, że warto dodać, że producentem tkaniny jest VBC.

Obecnie na stronie Bytomia jest promocja - 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić z rabatem -25% jedną z wcześniej pokazywanych marynarek:

 

 

Marynarkę kupiłem przez „telefon"i dopiero dziś odebrałem od znajomego, który był wczoraj w Wawie. Marynarka jest super i leży jeszcze lepiej niż w sylwetce Standardowej A. Dziwi mnie, że producent pisze tylko, że jest to wełna 120'S. Uważam, że warto dodać, że producentem tkaniny jest VBC.

Obecnie na stronie Bytomia jest promocja - 20%.

 

Widziałem ją wczoraj w salonie. Bardzo przyjemna tkanina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zastanawiam się nad zakupem szarych spodni wełnianych w Bytomiu, wg. metki szyte w Polsce z wełny 120s (bez domieszek w rodzaju 20% poliamidu), gatunek I. Są w moim rozmiarze, materiał przyjemny w dotyku, kolekcja wiosna-lato. Kosztują jednak 399 zł i nie wiem czy spodnie tej firmy są tyle warte... Oczywiście znam zasadę, że wszystko jest warte tyle ile ktoś chce za to zapłacić i to ogólnie pojęcie względne. Chodzi mi jednak o taką zdroworozsądkową opinię, czy w ogóle podchodzicie do spodni z Bytomia w takiej cenie? Pewnie niedługo przecenią, ale wtedy nie będzie mojego rozmiaru, więc na wyprzedaże się nie zasadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem szarych spodni wełnianych w Bytomiu, wg. metki szyte w Polsce z wełny 120s (bez domieszek w rodzaju 20% poliamidu), gatunek I. Są w moim rozmiarze, materiał przyjemny w dotyku, kolekcja wiosna-lato. Kosztują jednak 399 zł i nie wiem czy spodnie tej firmy są tyle warte... Oczywiście znam zasadę, że wszystko jest warte tyle ile ktoś chce za to zapłacić i to ogólnie pojęcie względne. Chodzi mi jednak o taką zdroworozsądkową opinię, czy w ogóle podchodzicie do spodni z Bytomia w takiej cenie? Pewnie niedługo przecenią, ale wtedy nie będzie mojego rozmiaru, więc na wyprzedaże się nie zasadzam.

Mam 3 pary ich chinosów. Im starsze, tym lepsze.

Ale nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z markami lepszymi od tej

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy ci na tym konkretnym materiale to dużo taniej kupisz takie spodnie przykładowo tutaj (od tej ceny jest 30% rabat):

 

http://www.benevento.pl/21-spodnie-garniturowe 

 

Dzięki wielkie za uwagi. Poszukuję wełnianych spodni, ciemnoszarych, do granatowej marynarki (zestaw klubowy). Wszystko co do tej pory widziałem to albo garniturowce z wełny czesankowej, albo jakieś poliestrowe draństwo. Dlatego zwróciłem uwagę na te spodnie w Bytomiu, ale w sumie za 400 zł to żadna okazja... Można pewnie dołożyć 200 zł i uszyć coś z własnego materiału.

 

Niemniej te spodnie Benevento wyglądają ciekawie. Przyznam, że nie znałem tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy ci na tym konkretnym materiale to dużo taniej kupisz takie spodnie przykładowo tutaj (od tej ceny jest 30% rabat):

 

http://www.benevento.pl/21-spodnie-garniturowe 

 

A skąd pewność, że to ten sam materiał?

W Bytomiu jest to Vitale Barberis Canonico, a w Benevento nie podają takich szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.