Skocz do zawartości

Fargo

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9

O Fargo

 • Tytuł
  Zwykły

Ostatnie wizyty

228 wyświetleń profilu
 1. Co mam dziś na sobie

  Pięknie, panie blekit, poczułem jesień. Prosto ze swojego horyzontalo-grypowego stanowiska
 2. Sprzęt audio

  Złote gniazdko sieciowe "zdecydowanie poprawiające brzmienie" jeszcze przed nim Zaraz po tym, jak kupiłem sprzęt audio wypisałem się ze wszystkim for audiofilskich.
 3. Benevento - Tailored to Perfection

  Hush, adamW: Nie atakuję Benevento, bronię prawa FONosa do pisania o tym i argumentuję za sensownością poruszania takich problemów publicznie/
 4. Benevento - Tailored to Perfection

  Znane, więc niech coś robią, żeby je rozwiązywać, a nie powielać. Publiczne pisanie o pojawiających się problemach przy realizacji zamówienia, to również publiczna presja na usługodawcę, by poprawiał jakość działania (i sensowna funkcja forum internetowego). Mnie się te spodnie podobają i mam na wish list plan zakupu lnianych (bądź chinosów) w lipcu. Gdyby jednak spotkały mnie podobne "problemy" to chyba by mnie szlag trafił. Kupuję w ostatnich dniach dużo u Osovskiego i jedynie co szokuje to nadświetlna szybkość obsługi (wszystko inne też bez zarzutu). Można?
 5. Benevento - Tailored to Perfection

  MZ powinna. Nie zarzucasz mu chyba pisania nieprawdy?
 6. Promocje w markach premium

  Te wełniane poszetki są szczególnie godne polecenia (ja wziąłem jedną, z dominującym kolorem piaskowym). Jak dla mnie w cenie 100 zł nie kupisz krawata ani z szantungu, ani z grenadyny. Z tej perspektywy warto ...
 7. Promocje w markach premium

  Nie tylko koszula Ja kupiłem 4 krawaty (w tym dwie grenadyny) i 2 poszetki. Krawaty wyszły po 100 zł, poszetki po 54. Dobra cena Zielonej grenadyny już nie ma, a było warto - piękny krawat Kupować, póki jeszcze coś zostało!
 8. Też sobie zadałem to pytanie, kiedy zobaczyłem ile koszul zostało w cenie regularnej ...
 9. [Polska] Bytom

  Bardzo proszę wyczyścić ten fragment (Inaczej prezes Bytomia poleci mi po premii ...)
 10. [Polska] Bytom

  100 tys. złotych miesięcznie, ale znaczną część prowizji przekazuję na Fundusz Walki Z Głupiomądrymi. Mógłbym Cię publicznie prosić, żebyś przestał w kółko decydować o czym mam pisać, co, jak i kiedy? Oba produkty zamówiłem, są w bardzo atrakcyjnych cenach, może kogoś zainteresuje .... Na tym forum nie każdy wpis jest opatrzony zdjęciem (vide; Twoje wypociny)
 11. [Polska] Bytom

  Cena mocno zachęcająca Wziąłem 2 sztuki przed chwilą ... https://sklep.bytom.com.pl/koszula-baker Po dłuższym okresie zastanawiania (po co mi kolejna niebieska/granatowa marynarka - człowiek to próżna jednostka ...) zamówiłem również: https://sklep.bytom.com.pl/marynarka-gandra Mierzyłem tę marynarkę bodaj rok temu. Wełna, na mnie leżała dobrze (z poduszkami ).
 12. [Polska] Bytom

  Napisałem też o polskich marynarkach Czytać trzeba od początku, nie od środka ... Koszula z promocji nabiera innych cech niż koszula przed promocją?
 13. [Polska] Bytom

  Koszty promocji i wszelkie inne koszty zaczęcia czegoś z niczego .. @mr.vintage by być sprawiedliwym chyba trzeba wspomnieć również o Lancerto? Poza kolekcją sygnowaną przez Pana zdarzają się takie perełki https://www.lancerto.com/marynarka-jese-8490.html albo co gorsza takie https://www.lancerto.com/marynarka-molise-7785.html (60% poliestru!!!) w cenie wyższej niż Noblesse Oblige Bytomia na obecnej promocji ... Tę koszulę https://sklep.bytom.com.pl/koszula-bg1-04-67a nabyłem za 50% ceny (w promocji ze spodniami) i w opcjach wyprzedażowych jest to najtańsza koszula z kołnierzykiem pin-collar na rynku polskim. Dwuskrętna bawełna, bardzo przyjemna w noszeniu. NIe wiem, czy niska cena hańbi jakąkolwiek sztukę, bo w drodze do mnie są jeszcze 4 krawaty Lambert z Wólczanki, każdy po 30 zł. Rozumiem, że prestiż krawiecki zachowywały wyłącznie do chwili kiedy kosztowały po 149,90 zł za sztukę ? Teraz wstyd je brać ...
 14. [Polska] Bytom

  Klient chyba na tym nie traci?
 15. [Polska] Bytom

  @Zajac Poziomka Póki co są w drodze, kurier pojawi się pewnie po długim weekendzie ... We wrocławskiej Renomie mierzyłem te: https://sklep.bytom.com.pl/marynarka-james https://sklep.bytom.com.pl/marynarka-edgar https://sklep.bytom.com.pl/marynarka-bg1-02-21a https://sklep.bytom.com.pl/marynarka-frederick z tego nie zamówiłem "Edgara". Reszta - jak już wspominałem - w drodze ...
×