Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, cena Bytomia zawiera jeszcze rezerwę na przecenę -70%. Koszty szycia i staranność wykonania obie firmy mają raczej na podobnym poziomie (celowo napisałem o cenie regularnej - te same spodnie były dostępne w CH Arkadia w salonie flagowym Lavarda bez obniżki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za uwagi. Poszukuję wełnianych spodni, ciemnoszarych, do granatowej marynarki (zestaw klubowy). Wszystko co do tej pory widziałem to albo garniturowce z wełny czesankowej, albo jakieś poliestrowe draństwo. Dlatego zwróciłem uwagę na te spodnie w Bytomiu, ale w sumie za 400 zł to żadna okazja... Można pewnie dołożyć 200 zł i uszyć coś z własnego materiału.

Niemniej te spodnie Benevento wyglądają ciekawie. Przyznam, że nie znałem tej firmy.

Ja tez szukam tego typu spodni - bezskutecznie... Szare garniturowe znalazlem ostatnio w Prochniku. Vistula & Bytom nie maja tego typu spodni w ofercie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić z rabatem -25% jedną z wcześniej pokazywanych marynarek:

attachicon.gifVBC.jpg

Marynarkę kupiłem przez „telefon"i dopiero dziś odebrałem od znajomego, który był wczoraj w Wawie. Marynarka jest super i leży jeszcze lepiej niż w sylwetce Standardowej A. Dziwi mnie, że producent pisze tylko, że jest to wełna 120'S. Uważam, że warto dodać, że producentem tkaniny jest VBC.

Obecnie na stronie Bytomia jest promocja - 20%.

Nad ta sie jeszcze zastanawiam...

Mam juz 3 marynarki z Bytomia, w tym 2 pokazowe, uszyte po 1 szt., ktore kupilem okazyjnie. Wg mnie leza swietnie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad ta sie jeszcze zastanawiam...

Mam juz 3 marynarki z Bytomia, w tym 2 pokazowe, uszyte po 1 szt., ktore kupilem okazyjnie. Wg mnie leza swietnie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Z marynarki jestem bardzo jestem zadowolony. Testowałem ja w zeszłym tyg i właśnie zdecydowałem się na zakupu kolejnej, tym razem w granatową kratę:

 

 

post-3391-0-62273300-1431375870_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z marynarki jestem bardzo jestem zadowolony. Testowałem ja w zeszłym tyg i właśnie zdecydowałem się na zakupu kolejnej, tym razem w granatową kratę:

attachicon.gifBytom.jpg

Ta wlasnie mam - jest swietna i podoba mi sie bardziej niz jej "odpowiednik" z Vistuli (prezentowany na blogu przez Mr Vintage).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podobno dostaje się taki rabat, ile masz lat, więc jak ktoś ma kartę na dziadka/ojca w wieku 60-70 lat, to można złapać niezłą okazję.

 

Nie "podobno". Dostałem od nich SMSa, który informuje o takiej właśnie promocji. Niestety dotyczy ona, zdaje się wyłącznie, garniturów. Piszą, że dowolny garnitur z kolekcji WL15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić z rabatem -25% jedną z wcześniej pokazywanych marynarek:

attachicon.gifVBC.jpg

Marynarkę kupiłem przez „telefon"i dopiero dziś odebrałem od znajomego, który był wczoraj w Wawie. Marynarka jest super i leży jeszcze lepiej niż w sylwetce Standardowej A. Dziwi mnie, że producent pisze tylko, że jest to wełna 120'S. Uważam, że warto dodać, że producentem tkaniny jest VBC.

Obecnie na stronie Bytomia jest promocja - 20%.

Ta marynarke tez juz kupilem - jak dla mnie swietna.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla stałych klientów Bytom rozsyła ofertę zniżek na garnitury z wiosennej kolekcji (np 45 %) :) Nawet zacząłem rozważać czy czegoś nie nabyć.

Niestety zawiodlem sie na garniturach z Bytomia.

Dla mnie garnitury to woly robocze i mam ich kilka. Dla odmiany od Vistuli kupilem w ubieglym roku Bytom i bardzo szybko sie zuzyl.

Marynarki casual sa bardziej trwale.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.