Skocz do zawartości

[Polska] Bytom


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Usuwaliście może poduchy na barki z marynarek Bytom?

Ma to sens? Dobrze leży po takiej operacji?

 

Ich sylwetka wyszczuplona świetnie na mnie leży, oprócz tych felernych wielkich poduch, które zniekształcają moją sylwetkę.

Wolę naturalną linię barków/ramion, jak np. ma Havana/SoHo/Hudson SuitSupply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KarloS ostatnio chciałem kupić garnitur w Bytomiu wszystko byłoby dobrze gdyby nie wysokie poduszki. Tez znieksztalcaja mi barki i pozostawiają pusta przestrzeń przy zespolenie z rękawem. Zauważyłem, że to nie tylko mój problem a innych klientów również. Peace nie zdradził, że wymiana poduszek na mniejsze jest bardzo trudna bo są klejone i można uszkodzić materiał. Trzeba napisać w tej sprawie do @mrvintage może wywalczył coś z bytomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zamówienie z Bytomia to też ostatnie pod względem przyszłości.
29 listopad zamówienie garnituru
14 grudnia dostawa
15 grudnia zwrot w galerii katowickiej
23 grudnia telefon do nich o braku zwrotu kasy, sprawdzają
29 grudnia mail o braku zwrotu środków na konto
5 stycznia ponowny mail o braku zwrotu kasy
8 odpowiedź mailowa z pytaniem gdzie oddawalem... W ten sam dzień odesłałem skan dokumentu zwrotu
9 stycznia telefon do nich że nadal brak zwrotu, oczywiście zaraz wyjasnią i oddzwonią
12 styczeń telefon do nich że nikt nie oddzwonił. Po rozmowie ich księgowość już wprowadziła przelew
14 styczeń nadal brak środków więc telefon do nich o co chodzi. Podobno sklep nie wprowadził zwrotu... Księgowość znów zapewnia że wprowadzą przelew
Wpłynięcie środków 17 stycznia. Bez komentarza.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwaliście może poduchy na barki z marynarek Bytom?

Ma to sens? Dobrze leży po takiej operacji?

 

Ich sylwetka wyszczuplona świetnie na mnie leży, oprócz tych felernych wielkich poduch, które zniekształcają moją sylwetkę.

Wolę naturalną linię barków/ramion, jak np. ma Havana/SoHo/Hudson SuitSupply.

 

Ramiona są najważniejsze w marynarce. Ładne taliowanie w budżetowym punkcie przeróbek kosztuje 35 zł, a z ramionami taki punkt zrobi niewiele. Dlatego dopasowaniem w talii się nie można kierować. Ładne ramiona to 90% sukcesu.

 

Usunięcie poduszek na pewno spowoduje opadnięcie ramion i inne układanie się materiału w okolicach ramion/pach. Może lepsze, może gorsze, ciężko ocenić. Poza poduchami jest jeszcze kwestia wszycia - mnie się podoba koszulowe wszycie rękawa (np. występuje np. w sportowych marynarkach Massimo Dutti, żeby nie szukać daleko). Wyjęcie poduch i zmiana wszycia rękawa to już wyższa szkoła jazdy, z garniturami z sieciówki raczej nie ma sensu próbować.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zamówienie z Bytomia to też ostatnie pod względem przyszłości.

29 listopad zamówienie garnituru

14 grudnia dostawa

15 grudnia zwrot w galerii katowickiej

23 grudnia telefon do nich o braku zwrotukasy, sprawdzają

29 grudnia mail o braku zwrotu środków na konto

5 stycznia ponowny mail o braku zwrotu kasy

8 odpowiedź mailowa z pytaniem gdzie oddawalem... W ten sam dzień odesłałem skan dokumentu zwrotu

9 stycznia telefon do nich że nadal brak zwrotu, oczywiście zaraz wyjasnią i oddzwonią

12 styczeń telefon do nich że nikt nie oddzwonił. Po rozmowie ich księgowość już wprowadziła przelew

14 styczeń nadal brak środków więc telefon do nich o co chodzi. Podobno sklep nie wprowadził zwrotu... Księgowość znów zapewnia że wprowadzą przelew

Wpłynięcie środków 17 stycznia. Bez komentarza.

 

O rany !  to u nich bałagan jest stanem stałym a nie tylko związanym z dużą ilością zamówień (tak sami się w grudniu usprawiedliwiali) dobrze wiedzieć na przyszłość czego można się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramiona są najważniejsze w marynarce. Ładne taliowanie w budżetowym punkcie przeróbek kosztuje 35 zł, a z ramionami taki punkt zrobi niewiele. Dlatego dopasowaniem w talii się nie można kierować. Ładne ramiona to 90% sukcesu.

 

Usunięcie poduszek na pewno spowoduje opadnięcie ramion i inne układanie się materiału w okolicach ramion/pach. Może lepsze, może gorsze, ciężko ocenić. Poza poduchami jest jeszcze kwestia wszycia - mnie się podoba koszulowe wszycie rękawa (np. występuje np. w sportowych marynarkach Massimo Dutti, żeby nie szukać daleko). Wyjęcie poduch i zmiana wszycia rękawa to już wyższa szkoła jazdy, z garniturami z sieciówki raczej nie ma sensu próbować.

 

Masz rację. Ramiona to podstawa.

Odpuszczę sobie takie eksperymenty z usuwaniem poduch. Rękawy Massimo Dutti mi też pasują.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej marynarce (która nie jest do końca dopasowana w ramionach - w żadnym sklepie nie było lepiej) trochę pomogło zmodyfikowanie podszewki. Niektóre firmy, jak np. Próchnik szyją podszewkę razem dla rękawów i reszty marynarki, co powoduje czasami naciąganie materiału i brzydkie układanie się w barkach i rękawach. Krawcowa jakoś to naprawiła i oddzieliła podszewkę dla rękawów i reszty. Teraz jest trochę lepiej - rękaw się tak okropnie nie marszczy i ramiona są ładniejsze. Warto zwrócić na to uwagę. Również poduszka mogła się zawinąć lub źle ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kodów, nie licząc tego co przysyłają w newsletterze raczej nie ma. Zamówić do salonu można (przynajmniej w Zielonej), ale tylko osobiście w danym sklepie - na zasadzie, że sprowadzają coś czego nie mają aktualnie na składzie, oczywiście bez obowiązku zakupu. Opcja wybrania dostawy do salonu przy zamówieniu ze sklepu internetowego kiedyś przez krótki okres czasu była, potem to usunęli, a jak jest teraz to musiałbyś sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robiłem (Warszawa), nie wiem czy nadal jest taka możliwość.
Wiem, że można nietrafiony rozmiar zamówiony przez internet wymienić na inny w sklepie stacjonarnym (poszedłem oddać zły rozmiar, koniec końców zamieniłem na właściwy, który akurat był dostępny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, skuszony ceną wyprzedaży, kupiłem chinosy w sklepie internetowym Bytom. W związku z tym, że spodnie są OK, postanowiłęm dokupić inne kolory i modele. Okazuję się, że przy zakupie 4 par z sekcji wyprzedaż, na 2 najtańsze pary otrzymuje się dodatkowe 50% rabatu. Działa to jednak tylko na spodnie z rzędu 1 - 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja jestem takim wariatem/ szaleńcem, który na siłę próbuje wspierać polskie marki, i zdecydował się na zakup marynarek z Bytomia. Albo produkty są tak brzydkie, że nikomu się nie podobają, nawet w wyprzedaży 150 - 399 płn za marynarkę. Albo koledzy się wstydzą przyznać, że nie tylko noszą SS i droższe marynarki. :-P  Oczywiście to był mały ŻARCIK!!!!
Mimo wszystko skusiłem się na zakup 3 marynarek. Wygadają całkiem przyzwoicie, a w połączeniu z cena (każda 399 PLN), uważam że jest to bardzo atrakcyjna oferta. Marynarki głównie noszę w trakcie podróży, aby mieć coś dodatkowego do garnituru, na mniej formalne spotkanie/kolację służbową.

Jak dotra do się przekonam. Zawsze można odesłać, jednak mam nadzieję, że nie będę musiał, gdyż zawsze mnie denerwuje ten proces.

 

post-3391-0-08786300-1424711634_thumb.jp

post-3391-0-24923100-1424711643_thumb.jp

post-3391-0-07625400-1424711657_thumb.jp

 

EDIT: Zakładam, że nie będą jakości SuitSupply, jednak nie da się ukryć faktu, że za cenę jednej marynarki SS kupiłem powyższe 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fan_dobrego_buta - ostrzegam tylko przed drugą marynarką, jak byłem ostatnio w Arkadii sprawdziłem jak faktycznie stoi z kolorem tej marynarki i muszę szczerze przyznać że srogo się zawiodłem. Pierwsze skojarzenie: mokry brykiet zarówno pod względem koloru jak i fraktury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Hadrian za info. Obawiam się, że już zapłaciłem i trzeba będzie się przekonać na własne oczy i być może odesłąć. Zobaczymy. Mam nadzieję, że przejdzie, gdyż ta ma być najbardziej casualowa. Oczywiście jest możliwa taka rekcja  :shock:  :x

 

Zdaję sobie sprawę z faktu, że kolory na stronie odbiegają od tych w rzeczywistości (wszystkie zamówienia w Bytomiu to potwierdzają). Niestety mieszkam w małej miejscowości, gdzie nie ma salonu Bytomia, a szkoda mi czasu, żeby specjalnie jechać do Olsztyna czy Trójmiasta na zakupy.

 

Jak towar dotrze to dam znać. Obawiam się, że może to potrwać, gdyż spodnie zamówione 15.02. zostały dopiero wysłąne dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie w salonie i tak żadnej z nich nigdy nie było. Tą bordową widziałem w salonie w Poznaniu (galeria Plaza). Nawet bym kupił (fajny, miękki i mięsisty materiał, a do tego ciekawy odcień bordo), ale mieli tylko jedną sztukę w jakimś egzotycznym rozmiarze. Ponoć sprowadzili ja tylko na witrynę, żeby czymś nietypowym zwrócić uwagę potencjalnych klientów  mijających sklep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkaninę z której uszyto tę pierwszą marynarkę (krata) widziałem jakiś czas temu w próbnikach usługi "Szyty na zamówienie", więc gdybyś chciał nieformalny garnitur z tak odważnej tkaniny, to można zamówić same spodnie. Sam nawet się nad tym zastanawiałem. Koszt spodni szytych na zamówienie to ok. 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich ostatnio zakupiłem taką marynarkę.

http://www.bytom.com.pl/marynarki,marynarka-bd2-02-41a-177-k-2955-14957-p

Ma być typowo casualowa, na jakieś wyjście na miasto niż do pracy. Do prostych czarnych spodni powinna pasować jak ulał. Tylko jestem ciekaw jak tam z jej wyglądem rzeczywistym, w szczególności po waszych wpisach. Chociaż do tej pory miałem raczej szczęście do tej marki. Kolory w miarę się zgadzały jak zamawiałem u nich spodnie czy swetry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larek - z tymi kolorami to jest różnie. Dziś dotarły do mnie 4 pary spodni, z kt 2 mają inny odcień niż na stronie. Inny problem to spójność rozmiarówki. Z zamówionych 3 par w tym samym fasonie, każda wypada troszkę inaczej, przy czym różnica jest całkiem spora - chyba, że ktoś zle wszył metkę rozmiaru

 

EDIT - też myślałem o tej marynarce, ale ostatecznie zamówienie padło na inne modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja jestem takim wariatem/ szaleńcem, który na siłę próbuje wspierać polskie marki, i zdecydował się na zakup marynarek z Bytomia. Albo produkty są tak brzydkie, że nikomu się nie podobają, nawet w wyprzedaży 150 - 399 płn za marynarkę. Albo koledzy się wstydzą przyznać, że nie tylko noszą SS i droższe marynarki. :-P  Oczywiście to był mały ŻARCIK!!!!

Mimo wszystko skusiłem się na zakup 3 marynarek. Wygadają całkiem przyzwoicie, a w połączeniu z cena (każda 399 PLN), uważam że jest to bardzo atrakcyjna oferta. Marynarki głównie noszę w trakcie podróży, aby mieć coś dodatkowego do garnituru, na mniej formalne spotkanie/kolację służbową.

Jak dotra do się przekonam. Zawsze można odesłać, jednak mam nadzieję, że nie będę musiał, gdyż zawsze mnie denerwuje ten proces.

 

attachicon.gifb.jpg

attachicon.gifb1.jpg

attachicon.gifb2.jpg

 

EDIT: Zakładam, że nie będą jakości SuitSupply, jednak nie da się ukryć faktu, że za cenę jednej marynarki SS kupiłem powyższe 3.

 

Zerknąłem na stronę Bytom na jedną z tych marynarek, i bardzo duży (55%) udział poliestru.  Wg mnie żadna okazja (acz ze zdjęć calkiem fajne).

W cenie dokładnie 400 zł, kupilem rok temu na wyprzedaży marynarkę Vistuli 100% wełna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jednak widziałem inny model marynarki (w każdym razie był bordowy), bo to na 100% była wełna bez domieszek. A z innej beczki - czy ktoś widział na żywo, albo kupił tą kurtkę ?

 

http://www.bytom.com.pl/kurtki-i-plaszcze,kurtka-bd2-05-15b-179-k-2951-14895-p

 

Od dawna szukam czegoś takiego na luźniejsze dni i na zdjęciach pięknie się prezentuje. W sklepie w Zielonej oczywiście nigdy tego nie mieli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.