Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Intrigued napisał:

Solier wprowadził buty do swojej oferty: https://sklep.solier.pl/pol_m_Obuwie-894.html. Niektóre nie wyglądają źle. Dodatkowo "przy produkcji buta zastosowano technologię goodyear;". Jestem ciekaw jakiej będą jakości w tej cenie. Jak sądzicie?

Chelsea na skórzanej podeszwie w obu kolorach i boatsy do przeżycia - choć jakość zdjęć na stronie fatalna. Jakość butów zapewne adekwatna do ceny. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Intrigued napisał:

Solier wprowadził buty do swojej oferty: https://sklep.solier.pl/pol_m_Obuwie-894.html. Niektóre nie wyglądają źle. Dodatkowo "przy produkcji buta zastosowano technologię goodyear;". Jestem ciekaw jakiej będą jakości w tej cenie. Jak sądzicie?

A jakiej mogą być? Nic dobrego Cię nie spotka w tej cenie, tutaj nie ma cudów. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ciasteczkowy napisał:

Nawet nie wyglądają, a są to te same buty - po uważnym przeglądnięciu zdjęć można zauważyć nazwę Kensington na wkładce i podeszwie butów Soliera. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, właśnie dostałem moje Berwicki z Wildberries, poza bardzo długim okresem oczekiwania wszystko ok. Pierwsza jakość, mam porównanie do dwóch par Yanko i jestem pozytywnie zaskoczony jakością Berwicka. Model 9628-k5 z kodem rabatowym wyszły mnie finalnie 430 zł. Jeżeli komuś nie przeszkadza bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie to polecam. 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
szukam butów w tym stylu:
https://suitsupply.com/pl-pl/men/shoes/trzewiki--jasnobrazowe/FW1904.html?utm_source=social&utm_medium=Facebook&utm_campaign=lbrown_boots&utm_content=FW1904
jednak, jak sam tytuł tematu głosi, w nieco niższej cenie.
Może ktoś posiada podobne/widział gdzieś i jest w stanie coś zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a coś super eleganckiego, tak do 500 zł dla mężczyzny z szeroką stopą / wysokim podbiciem? 
Najlepiej jeszcze z dużą podeszwą - mam nienajlepszy chód i ciągle mi się buty gdzieś obijają / rysują. Kiedyś Badura wypuściła doskonałe derby z odciętym noskiem i metalowym okuciem z przodu. Ale teraz już nic takiego znaleźć nie mogę :(
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Harry W. napisał:

Poluję właśnie na czarne oxfordy toe-cap i moją uwagę na herringshoes przykuły egzemplarze wyprzedażowe FACTORY SECOND. Miał ktoś doświadczenie z takimi parami, warto czy lepiej unikać i kupić pełnowartościowy produkt?

Jedyna uwaga do Herringshoes to kwestia ewentualnego zwrotu butów - z Polski to był koszt Pocztą Polską rzędu 60 zł. Darmowy zwrot jest chyba tylko z UK.

Factory Seconds są - moim zdaniem - jak najbardziej OK. Przynajmniej w moim przypadku, gdzie po pierwszym wyjściu w dowolnych butach już są w gorszym stanie niż jakiekolwiek "seconds".

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bacio napisał:

Jedyna uwaga do Herringshoes to kwestia ewentualnego zwrotu butów - z Polski to był koszt Pocztą Polską rzędu 60 zł. Darmowy zwrot jest chyba tylko z UK.

Factory Seconds są - moim zdaniem - jak najbardziej OK. Przynajmniej w moim przypadku, gdzie po pierwszym wyjściu w dowolnych butach już są w gorszym stanie niż jakiekolwiek "seconds".

Jeżeli opłacasz zamowienie przez PayPal, to pokryją oni koszt ewentualnego zwrotu (przynajmniej kiedyś tak było, warto sprawdzić czy ta promocja nadal obowiązuje w czasach COVID). Kupiłem kiedyś parę factory seconds która była w dosyć kiepskim stanie ale wtedy po kontakcie z Herring Shoes zaoferowano mi do wyboru zwrot butów lub dodatkowy rabat około 30% od ceny seconds.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.