Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wątpię ale z juksem nigdy nie wiadomo. Niczym, poza czasem, nie ryzykujesz
Relacjonuj na bieżąco.
Z tego co przeglądnąłem www, to wygląda na coś identycznego lub bardzo podobnego do modelu Mawsley. Nie potrafiłem nigdzie znaleźć wzmianki o nim na koniu. Ciekawe, co się okaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 11:35, Tanatos70 napisał:

Zależy od kopyta (jak zawsze 🙂). Generalnie jednak podobnie jak u AS. Wszystkie moje AS-y mam w rozm. 8,5. Trickersy również. Z jednym wyjątkiem. W modelu Bourton (4444) w rozm. 8,5 pływałem. Generalnie brałbym swój rozmiar typowy dla AS-ów (tak tez wczoraj zrobiłem). YOOX dziś wysłał, więc pewnie będą koło wtorku/środy i będę mógł napisać coś więcej. 
edit: Trickers ma często dość zwodnicze kopyta (w modelach country). Z wyglądu obszerne, w rzeczywistości raczej krótkie i z niewielką ilością miejsca nad palcami (np. model Stow)

Miałem jedną parę trickersów 43,5 jak normalnie noszę i sprawiały wrażenie jakby były o rozmiar za duże.

na szczęście niestety nie ma nic zbliżonego do mojego rozmiaru :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek_W napisał:

Miałem jedną parę trickersów 43,5 jak normalnie noszę i sprawiały wrażenie jakby były o rozmiar za duże.

 

Może to było właśnie kopyto 4444, o którym wcześniej wspominałem. Tutaj wygląda na któreś bardziej typowe. Zapewne jakaś linia sprzed paru lat (obecnie nietęgo u nich z kordowanem) dla konkretnego sklepu. To dość częste u Trickersa, np:

http://highfashionliving.com/trickers-x-superdenim-boot-collection/

Zresztą wg UPS w piątek dostanę przesyłkę i wszystko się wyjaśni 🙂

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 17:19, DeanM napisał:

Kilka modeli Berwick poniżej 500zł:

https://pl.wildberries.eu/catalog/15413369/detail.aspx?targetUrl=ES 437 zł

https://pl.wildberries.eu/catalog/15679892/detail.aspx?targetUrl=ES 424 zł

https://pl.wildberries.eu/catalog/15413397/detail.aspx?targetUrl=ES 471 zł

https://pl.wildberries.eu/catalog/15413367/detail.aspx?targetUrl=BP 486 zł

i jeszcze kilka innych modeli w pojedynczych rozmiarach:

https://pl.wildberries.eu/brands/berwick

warto wchodzić w konkretny model i zmieniać kolor, rozmiar, ceny się zmieniają. 

Szkoda, że ceny już nie aktualne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, JDC napisał:

Szkoda, że ceny już nie aktualne :(

Tam bardzo często zmieniają się ceny, powinny być jeszcze w podobnych cenach w przyszłości. Ja kupiłem wcześniej zamszowe penny loafers za 430zł. Ciekawe też jakie promocje będą na BF.

 

btw.

Monki Berwicka które masz mają szeroką piętę?, bo w loafersach jest bardzo szeroko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bratdominik napisał:

@Tanatos70 obstawiam że będzie to W2298. Ciekaw jestem bardzo co się okaże, i odnośnie skóry, i kopyta.

Ja się raczej obawiam, że faktycznie może to być wzmiankowany przez Ciebie model Mowsey ze skóry lakierowanej (nie znałem go wcześniej). Kwestia fotografii (Yoox robi specyficzne). No, ale niedługo poznamy odpowiedź 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam trzewiki Loake o tęgości G, opinają moją stopę dość 'szczelnie'. Teraz poluję na trzewiki Carlos Santos, które mają tęgość F. Czy ktoś wie, czy należy tutaj brać poprawkę na rozmiar? Tzn czy w CS powonieniem zamówić rozmiar ciut większy?

Z góry dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki, niestety: ten konik okazał się mieć plastikową dupkę 😉.

Poza tym wszystko byłoby o.k. Skóra bardzo mięsista i gruba (jak w moich Islay) co ukazuje w szczególności język z jednego kawałka skóry. I tylko ta warstwa lukru na wierzchu wszystko zepsuła 😁.

W poniedziałek odsyłam. Nie ukrywam, że z żalem. Jednak po odkryciu przez @bratdominikmodelu Mawsley, którego wcześniej nie znałem, tak coś zacząłem podejrzewać. No nic, mówi się trudno.

1.jpg.d3fb9ec12689fb56ef1f3e6a28b018e4.jpg3.thumb.jpg.42df65d6615611bed18e050e1266223c.jpg2.thumb.jpg.aa3093f5930827c72c882ba4599205f9.jpg4.thumb.jpg.cc6f443fbf2191b3350e50b024beeb02.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam skórzanych derby wykonanych z groszkowej skóry. Macie jakieś propozycje jeżeli chodzi o polskie sklepy? Szukałem, ale nic ciekawego nie znalazłem. Mogą być sklepy w UE. Ewentualnie czego szukać? Chodzi o coś takiego jak poniżej, ale najchętniej ciemny brąż/burgund.

https://www.sanders-uk.com/shop/product/2033bg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maaati Nie podałeś budżetu oraz okoliczności w jakich chciałbyś je używać więc trochę ciężko coś doradzić.

Ponieważ sam w najbliższym czasie planuję zakup takowych, więc podzielę się moim typem: C&J Grasmere dark brown scotch grain.

Cena wyjściowa raczej nie do końca z kategorii "buty trochę taniej" (w sklepie fulham.es to 530 eur) niemniej czekam co pokaże BF.

grasmere-crockett-jones.thumb.jpg.e574229426682c7a9b7f5ff9f7273ebd.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eye_lip napisał:

Przykład kolegi którego wymieniłem dotyczył wielu takich przypadków, których sam stałem się beneficjentem. 

@NieMy

Oj fakt, zdarzają się spore okazje. Generalnie nie dowiesz się ile dana rzecz kosztowała w sklepie, z którego Yoox ją pozyskał. Bardzo tego pilnują. No, ale czasem się coś gdzieś zawieruszy. Np. dodatki do marynarek często pochowane są po kieszeniach. Ja sobie wszystko zostawiam (taka przypadłość z młodości, wyniesiona z niezamożnego domu mi została :). Marynarek Corneliani i PRL szytych przez Corneliani kupiłem na Yooxie sporo, a odesłałem też kilka. Tak się składa, że ich 50-ka leży na mnie zaskakująco dobrze jak na RTW bez żadnych przreróbek (nawet rękawów nie muszę skracać). W dwóch czy trzech przypadkach znalazłem sklepową metkę w brustaszy bądź innej kieszonce. Tą np. kupiłem za ok. 200 Euro. Cena wyjściowa- 1400 GBP. Trickersy z kordowanu to w sklepie wyjściowo  jakieś 700 Euro. 304 E to nie bezcen, tylko co najwyżej świetna okazja 🙂.

corne1.thumb.jpg.f3c7938b499eda9a8b8c8f96c6ad885e.jpgcorne2.thumb.jpg.86cf4b6c184f361b14d36ea7b5773883.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.