Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

@roter6 Gdzieś tam stoi, że mają zawyżoną rozmiarówkę. Rzeczywiście tak jest?


Wydaje mi się ze jest dokładnie na odwrót. Ja kupiłem Grensony 8 UK, normalnie nosząc buty 7,5-8 UK i czuje ze są lekko ciasne, wiec uważam ze rozmiarówka jest zaniżona (tj. Powinno się brać rozmiar liczbowo większy niż zwykle).

Przypuszczam że na Zalando większość klientów nosi buty sportowe (ja np. 43-44), z tego punktu widzenia rozmiarówka może się wydawać „zaniżona” (tj. Powinno się brać rozmiar o niższym numerze).
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cineos opinie są średnie, bardzo szybko tam się sytuacja zmienia, warto poszukać opinii kogoś kto zamawiał niedawno. Z tego co wiem teraz nie mają swoich kierowców i przymiarek na miejscu, tylko inpost i odsyłanie. Ja dostałem to co zamówiłem, bez widocznych wad, ceny były jeszcze lepsze niż teraz, jedyna wada że dostawa trwała ponad miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wydaje mi się ze jest dokładnie na odwrót. Ja kupiłem Grensony 8 UK, normalnie nosząc buty 7,5-8 UK i czuje ze są lekko ciasne, wiec uważam ze rozmiarówka jest zaniżona (tj. Powinno się brać rozmiar liczbowo większy niż zwykle).

Przypuszczam że na Zalando większość klientów nosi buty sportowe (ja np. 43-44), z tego punktu widzenia rozmiarówka może się wydawać „zaniżona” (tj. Powinno się brać rozmiar o niższym numerze).
Przyszły te Grensony i w tym modelu jest zdecydowanie odwrotnie. Normalnie noszę 43, raczej kopyta G, a te chukka w rozmiarze 43 są ogromne. Mogłyby być krótsze o jeden numer plus są bardzo obszerne i noga wręcz nieco lata. Niestety do zwrotu. Szkoda bo fajny but. 44 nawet nie próbowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 10:39, roter6 napisał:

Obserwowałem je od dłuższego czasu i teraz są -50%

https://www.zalando.pl/grenson-wendell-botki-sznurowane-snuff-g1712k00a-o11.html

I w miarę pełna rozmiarówka.

Zamówilem rozmiar 8 oraz 9. 8 pasuje idealnie, rozmiarowka jest standardowa, jak Barker, Berwick, AS. 

Jeśli ktoś reflektuje na 9 to proszę o kontakt do niedzieli włącznie, w poniedziałek odsyłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post, jednakże nie zauważyłem nigdzie tematu dotyczącego powitań, więc liczę, że nie złamię netykiety pisząc bezpośrednio tu. Kupiłem za śmieszne pieniądze oxfordy Gordon&Bros z Zalando, jednakże mam problem z oceną ich. Rozumiem, że 270 to stosunkowo niewielkie pieniądze, ale czy język też nie powinien być w kolorze buta? Nie spotkałem się wcześniej z takim wykonaniem. Oddać? 

IMG_20210114_163948.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoze ale kupilem teraz z tego samego zrodla ten sam model tylko czarny. Wszystkie elementy sa czarne.

Tak przy okazji spytam jak u Ciebie z rozmiarem? Ja mam stopy 27-27,5cm i wzialem rozmiar 42. Jednak sa troche przyciasne... Mam nadzieje, ze sie rozchodza bo juz ich nie oddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noga 28-28,5cm dość szeroka. Rozmiar 43 i są w sam raz. Po sznurowaniu jest 2-3 mm luzu w najluzniejszym miejscu, niby zeszło się nie najgorzej, ale zielen przebija. Samemu farbować czy oddać profesjonaliście? Szkoda mi trochę oddawać do sklepu, bo były śmiesznie tanie. 

PS. Teraz oczywiście widzę wielkie british tan/ green na pudle, więc moje pytanie wcześniej można uznać nieistniejące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.