Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Paczuch napisał:

Jednak 11 idą. Zobaczymy.

Tez myślałem że jestem butoholikiem ale jak popatrzyłem na kolekcje na tutejszym forum to .... jednak nie jestem nim🙃

kolekcjonowanie butów nie ma sensu, bo jak masz ich np. 80, wychodzi że średnio każdą parę zakładasz raz na kwartał. mi udało się ograniczyć ilość do 16 par i koniec (choć i tak chodzę głównie w 5-6 parach, reszta jakoś mnie już nie kręci)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolekcjonowanie butów nie ma sensu, bo jak masz ich np. 80, wychodzi że średnio każdą parę zakładasz raz na kwartał. mi udało się ograniczyć ilość do 16 par i koniec (choć i tak chodzę głównie w 5-6 parach, reszta jakoś mnie już nie kręci)
Mam podobne zdanie. Wprawdzie par mam kilka więcej, ale ilościowo nie przekraczam pewnej granicy. Chodzę we wszystkich butach, a jeżeli mi się nie podobają to wylatują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pablocito napisał:


Ja tam się w trzewikach nie bawię w dopasowanie. W chłodne dni lubię założyć dwie skarpety a odrobina luzu przy wiązaniu za kostkę nie przeszkadza. Dlatego... wziąłem 9, burgundowe, mam na imię Paweł, jestem nałogowym butoholikiem. Także [mention]Szydlowsky [/mention][mention]bratdominik [/mention] macie mnie na sumieniu.

Bywają gorsze nałogi, pochwal się zdjęciem jak przyjdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Cineos napisał:

Witam.

Chciałbym zakupić pierwsze trzewiki w kwocie maksymalnej 800zł. Zależy mi na brązowym kolorze oraz najbardziej uniwersalnym odbiorze (tzw. do wszystkiego). Chciałbym dokonać zakupu w polskim sklepie, aby nie było problemów ze zwrotami lub wysokich kosztów zwrotu.

Patine to dobry wybór? Tutaj ostatnia para w dobrej cenie i moim rozmiarze: https://patine.pl/boots-77010.html

Ale chyba nie są zbyt uniwersalne. Wiem, że jestem w stanie dostać Berwick. Może jakieś inne alternatywy?

Pozdrawiam

Panowie, pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomożecie?

Ja z przekorą doradzę Ci jednak żebyś nie ograniczał się do Polskich sklepów. Przy całym szacunku i sympatii. Jeśli zamawiasz przez internet, to i tak musisz liczyć się z możliwością zwrotu. Uwierz mi, że za granicę też można zwrócić bez problemu przesyłkę i to nie boli. Na wspominanym tu AFPOS jest teraz na prawdę duży wybór choćby Berwicków, czy NSP. Za wspomniane trzewiki i card holder z kodem promocyjnym za podanie maila jako nowy klient zapłaciłem z przesyłką 618 zł. To niezła cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cineos zgadzam się z @pablocito, nie dlatego że sam zamówiłem z AFPOSa, ale dlatego że regularnie zamawiam z zagranicy. Z Polski także, ale zagranica mnie nie gryzie. 

Właśnie dziś zwróciłem buty do skoaktiebogalet - płatność paypalem daje możliwość ubiegania się o zwrot kosztów przesyłki zwrotnej. AFPOS tak samo, i inni sprzedawcy podobnie. Ja bym rozszerzył poszukiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na AFPOS nie ma płatnych zwrotów (a wiadomo jak to jest z wysyłką do GB czy innych) to z chęcią zaryzykuję. SuSu niby też zagraniczne, ale zwroty są darmowe.

Po prostu nie chcę się zniechęcić, nie znając rozmiarówki (kopyt danych modeli itp.).

Być może pomożecie z doborem rozmiaru: długość stopy 255-258mm, szerokość 95-98mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroty bezpłatne przy płatności przez PayPal.
Przy Twoim rozmiarze trzewiki 7 (6 może być za mała wg mnie) ale będzie lekki luz (moje stopy to 258 i 260, kupiłem 7). Na zdjęciu moja stopa 258mm w bucie maksymalnie włożona do przodu, 2mm luzu. Przy stopie drugiej dopasowanie idealne na długość i szerokość. Szerokość moich stóp to ok. 10cm.
W rzeczywistości po sznurowaniu i z wkładką trzymają się dobrze. Jedynie przy moim niskim podbiciu mam sporo miejsca nad zgięciem stawu skokowego pod językiem. Tęgość G plus szczupłe kostki robi swoje.

d16b465312aacb1da624f743d30308c8.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablocito ja z moich też zadowolony, z tym że zgodnie z zamysłem poszły do zelowania czymś co pozwoli mi zachować równowagę na ewentualnym śniegu/lodzie. Podwójną skórzaną już miałem i kląłem na czym świat stoi ślizgając się jak na lodowisku. Niech Tobie Twoje służą - cieszę się, że się skusiłeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Chciałbym prosić o opinię na temat "wyhaczonych" butów na Zalando.

Monki Gordon & Bros koniakowe.

Do tej pory nosiłem Wojasa i jedne G.K. Mayer.

Polowałem na Berwick lub G&B. Trafiły się te 😊

Zorientowałem się, że za pierwszym razem dodałem 2 zdjęcia w złym formacie. A właściwie o ocenę czubkow butów mi chodziło, są na nich jakby punktowe wgniecenia.

20201211_164542.jpg

20201211_164623.jpg

20201211_170311.jpg

20201211_164832.heic 20201211_164841.heic

20201213_124858.jpg

20201213_124905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór - właściwie to bardziej dobra noc - piszę w sprawie butów. Mianowicie poszukuję sztybletów w kolorze czarnym w rozmiarze 44 w cenie w przedziale od 500 do 800 zł - na jakie producentów warto by było spojrzeć w tym przedziale cenowym oraz jeśli macie obecnie jakiś fajny link do butów to bym poprosił.

Dziękuję za odpowiedzi i jeśli jest jakieś miejsce na forum gdzie pomaga się znaleźć buty w danym przedziale cenowym,, to bym poprosił o nakierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.