Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gocławianin napisał:

@flozbibuty adekwatne do ceny. I sądzę, że to bardzo przemyślany zabieg zackroman.com. Buty sprzedawane przez milermenswear, zackroman, macaronitomato, to z roku na rok niższa półka. Zack miał "swoje" meki, macaroni duży wybór loake i magnanni, miler sprzedawał nawet carminy, ale nie wyszło. Dzisiaj podstawę butowego menu ww. marek stanowią wyroby własne, nieznanych wykonawców (zack, miler) albo najtańsza półka GYW, czyli Berwick (macaroni). Nie ma co narzekać - sprzedawcy muszą się do stosować do oczekiwań swoich klientów. A te są takie, że "za garnitur 3 tyś. może dam, ale buty to max. do 7 stów". 

Nie zmienia to faktu, że te buty są po prostu paskudne.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gocławianin napisał:

@flozbibuty adekwatne do ceny. I sądzę, że to bardzo przemyślany zabieg zackroman.com. Buty sprzedawane przez milermenswear, zackroman, macaronitomato, to z roku na rok niższa półka. Zack miał "swoje" meki, macaroni duży wybór loake i magnanni, miler sprzedawał nawet carminy, ale nie wyszło. Dzisiaj podstawę butowego menu ww. marek stanowią wyroby własne, nieznanych wykonawców (zack, miler) albo najtańsza półka GYW, czyli Berwick (macaroni). Nie ma co narzekać - sprzedawcy muszą się do stosować do oczekiwań swoich klientów. A te są takie, że "za garnitur 3 tyś. może dam, ale buty to max. do 7 stów". 

@GocławianinDla mnie te buty nie są adekwatne do ceny 500 zł. Równie brzydkie buty można kupić w sklepie Bytom za połowę tej ceny. To już nie ma znaczenia jak się nazywa sprzedawca.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę promocje na Loake: http://www.brogs.pl/brogs-mens-store--buty-loake-wroclaw--loake--buty-goodyear-welted-wroclaw.html

Realnie wychodzi nawet lepiej niż w sklepie Loake’a (piszą, ze maja nawet do 40%, ale w praktyce, na większości butów rabaty sa znacznie niższe).

Jesli chodzi o Shoepassion to mi podoba sie model 666 😈, jak z Loake’a nie będzie mojego rozmiaru to może się na nie skusze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@flozbimuszę przyznać, że przeczytałem opis butów Zack Roman z najwyższym zdumieniem. Ten tekst to jest poziom gazetki z np. Lidla zachwalającej klapki basenowe z rzepem tekstem: możliwość regulacji rzepu daje niesamowity komfort i powoduje, że jest to obuwie spełniające najwyższe kryteria dopasowania! Tak reklamuje swój towar (brzydki i niezgrabny) czołowy przedstawiciel branży butikowej! Przecież to jeden wielki obciach! To jest traktowanie swoich klientów jak  nierozgarniętych naiwniaków! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 21:12, Awopiotr napisał:

czołowy przedstawiciel branży butikowej

Zgaduję, że ktoś kto swego czasu krzewił zasady męskiej elegancji i kupowania solidnych produktów, zmienił kierunek na "przecież tego chcą klienci".

Już niedługo te koszmarki za 299 w kolejnej wiosennej megawyprzedaży. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru przebojach i 1,5 miesiąca dotarły do mnie NPS Heath na podwójnej skórzanej podeszwie z Afinepareofshoes. W samą porę, bo zaraz odwilż.

Przyjemna, miękka skóra chociaż spodziewałem się nieco grubszej, ale buty są niesamowicie lekkie. Obejrzałem dokładnie i jest na prawdę pod wrażeniem, bo są bardzo dobrze wykonane

Rozmiar 9UK na stope 28cm jest idealny (ok 29cm wkładka). Zasługa też kopyta które w końcu mi siedzi - szersze, ale jednocześnie na nieco niższe podbicie, z czym mam zawsze problem. Nigdy nie miałem tak wygodnych butów GYW od nowości 🤙 

Dzięki za rady @pablocito @bratdominik 

RRP z tego co widzę oscyluje w granicach 235£ i 310€, za te 100£ plus VAT (doliczyli mi 155zł) to na prawde dobry deal patrząc na konkurencję w tym budżecie (Berwicki itp. nie mają podjazdu). 

IMG_20210215_164252.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, papiez_ napisał:

Po paru przebojach i 1,5 miesiąca dotarły do mnie NPS Heath na podwójnej skórzanej podeszwie z Afinepareofshoes. W samą porę, bo zaraz odwilż.

Przyjemna, miękka skóra chociaż spodziewałem się nieco grubszej, ale buty są niesamowicie lekkie. Obejrzałem dokładnie i jest na prawdę pod wrażeniem, bo są bardzo dobrze wykonane

Rozmiar 9UK na stope 28cm jest idealny (ok 29cm wkładka). Zasługa też kopyta które w końcu mi siedzi - szersze, ale jednocześnie na nieco niższe podbicie, z czym mam zawsze problem. Nigdy nie miałem tak wygodnych butów GYW od nowości 🤙 

Dzięki za rady @pablocito @bratdominik 

RRP z tego co widzę oscyluje w granicach 235£ i 310€, za te 100£ plus VAT (doliczyli mi 155zł) to na prawde dobry deal patrząc na konkurencję w tym budżecie (Berwicki itp. nie mają podjazdu). 

IMG_20210215_164252.jpg

@papiez_ czy aby nie doliczyli cła trzeba było przedstawić pismo od producenta, ze towar został wyprodukowany w UK?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.