Jump to content

Tomek06

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomek06

 1. Miasto: Poznań Branża: budownictwo, nieruchomosci Dress code: Raczej brak, schludnie Czy jest przestrzegany?: Nie W garniturze jestem w pracy: 2-3 razy w roku. Na co dzień zestaw koordynowany, oczywiście z marynarka. Na 250, pewnie z 5 osób nosi marynarki, pozostali często t-shirt, polo uchodzi za szczyt elegancji. Jak i biorę brogsy to jest szok u wszystkich. Czy coś się zmieniło od wybuchu pandemii?: nic
 2. Generalnie Berwicki to dość sztywne buty, które nigdy po pierwszym założeniu nie były na mnie wygodne. Jeśli chcesz tego uniknąć to polecam przejść półkę wyzej (C&J, TLB Artista).
 3. Ta rozmiarowka dla wysokich jest kompletnie nielogiczne jeśli chodzi o pas. Nie wiem skąd wzięli ten wymiar.
 4. Cena nieadekwatna do jakości.
 5. Wg mnie dobre, budżetowe buty. W sam raz na start z GYW, też tak zaczynałem. Aczkolwiek przy bardzo wysokim podbiciu nie zejdą się.
 6. Najlepsza jest wymiana na właściwe.
 7. Potwierdzam powyższe, czymś psikane są prawidla łącznie z pudelkami.
 8. Carmina to piękne buty. Posiadam chukka 10027 na kopycie Rain i chyba to moje najlepsze buty.
 9. One nie są dla Pana. Radzę oddać.
 10. Proszę spróbuj Loake Churchill, albo kopyto 962G. Szerszych butów typu Oxford nie spotkałem.
 11. Użytkuje je jakiś czas. Dość twarde, trochę trzeba je rozchodzic. Sama skóra wg mnie ok, po standardowych zabiegach wygląda przyzwoicie. Buty na dość wysokie podbicie, osoby z niskimi mogą mieć problem z nakladaniem się na siebie obłożyn. Generalnie cena do jakości ok i jako codziennie robocze buty są ok.
 12. Tomek06

  Buty, trochę taniej

  Zamówilem rozmiar 8 oraz 9. 8 pasuje idealnie, rozmiarowka jest standardowa, jak Barker, Berwick, AS. Jeśli ktoś reflektuje na 9 to proszę o kontakt do niedzieli włącznie, w poniedziałek odsyłam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.